100 عکس از کفش های شیک چرم مردانه – دلبرانه

اگر نمی توانید کفش پاشنه دار بپوشید نگران نباشید کفش های تخت با بسیاری از لباس های شما هماهنگ هستند اما اگر می خواهید به پوشیدن کفش های پاشنه بلند و باریک حتی برای یک مهمانی یک ساعته عادت کنید، با پاشنه های سه یا پنج سانتیمتری آغاز کنید. پیشنهاد ما این است که تمرین پاشنه بلند پوشیدن را با پاشنههای پهن آغاز کنید. به این مدل به علت شکل ظاهری در هم تنیده شده ای که دارد مدل مشبک می گویند،شما می توانید آن را با یک بند یا دو بند با رنگ های مختلف ایجاد کنید.همانطور که در عکس می بینید بند از سوراخ اولی به شیوه ضربدری عبور داده می شده و از سوراخ دوم به سمت قسمت های بالایی می رود و شما می توانید آن را در محل دلخواه عبور دهید.این مدل بند بستن برای مدل های کانورس و آل استار که دارای سوراخ زیادیند عالی می باشد.ولی می توانید به سلیقه خودتان در مدل های دیگر هم استفاده کنید.توجه داشته باشید که در آخرین سوراخ عبوری،بند باید از زیر عبور کند تا بتوانید آن را گره بزنید.

این مدل برای انواع کفش کاربرد دارد و جلوه بسیار زیبایی به آن می دهد.در این روش مانند بقیه اول کار با عبور از سوراخ اول آغاز می شود ولی یک طرف بند بعد از عبور از آن به سمت بالا و آخرین سوراخ می رود و سپس به شیوه ضربدری از بالا به پایین از سوراخ ها عبور داده می شود و در نهایت در وسط آن بند ها به هم می رسند و گره زده می شود. وی نیز مانند بهاره رهنما از همسر سابق یک دختر دارد. در گذشته اغلب تولید کنندگان این طرح ها از جنس های پلاستیکی برای تولید کیف و کفش هایی با این طرح استفاده می کردند، ولی به تازگی تولید کنندگان این محصولات توانسته اند این طرح ها و رنگ ها را بر روی پارچه های متالیک نیز پیاده سازی کنند. جمع کثیری از این طرفداران را دختر خانم های نوجوان و جوان تشکیل می دهند که همواره در انخاب پوشاکشان ذوق زیادی دارند و همیشه دوست دارند تا لباس های طرح شاد و جذاب بپوشند.

اگر شما نیز از طرفداران این مدل از کفش ها هستید می توانید با مشاهده ی این مطلب و دیدن برخی از مدل های این نوع کفش در انتخاب خود راحت تر عمل نمایید. احتمالا همه ما حداقل یک بار تجربه این مدل بستن کفش خود را داریم یا زمانی که اولین بار کتونی مدرسه خریده ایم این مدل را دیده ایم.بیشتر انواع کتونی در دنیا به همین شیوه بسته می شوند.این مدل دردسر زیاده ندارد و تنها باید توجه کنید که بند ها از روی سوراخ وارد می شوند نه از زیر آن.می توان از این مدل بستن بند برای کفش 4 سوراخه نیز استفاده کرد. در واقع کفشهایی با پاشنه بیش از ۷ سانتر فشار زیادی به کمر شما وارد خواهند کرد و در بلند مدت شما را با مشکلات زیادی مواجه میکنند. در جواب باید بگوییم که قطعا کفشهای پاشنه بلند به اندازه یک کفش اسپرت استاندارد راحت نیست و نمیتوانید از آن برای طولانی مدت استفاده کنید، اما در بین این کفشها هم مدلهای بسیار راحتی وجود دارد.

این مدل در عین آسان بودن برای انواع کفش مخصوصا نوع تخت آن مانند آل استار،نایک و ریبوک کاربرد دارد.دلیل نام گذاری این مدل ساده برای بسیار متداول بودن آن در میان مردم است. یکی از کاربردهای این مدل بستن بند چکمه بالای زانو است،زیرا که برای بستن این مدل محصولات جلوه زیباتری دارد و نیز بستن و بازکردن آن آسان تر خواهد بود.می توانید در شکل زیر آموزش دقیق بستن بند به روش riding bow را ببینید.احتمالا دلیل نامگذاری این روش این است که وقتی بند به سمت بالا می رود حالتی مانند کمان به خودش می گیرد،البته شاید😅.