کیف را به چه چیزهایی می توانیم ست کنیم؟

کارخانه زیره کفش اکیب با بهره گیری از زبده ترین، با تجربه ترین، متخصص ترین و خلاق ترین نیروی انسانی خویش تلاش دارد تا محصولات با کیفیت را به بازار عرضه کند. مثلا اگر از زیور آلات طلایی استفاده می کنید، می توانید کیفی را استفاده کنید که قفل یا یراق آلاتی طلایی دارد. وی با بیان ایکه ظرفیت بزرگ چرم و کفش تبریز عاملی برای جذب گردشگر داخلی و خارجی به تبریز است، افزود: باید با برگزاری همایش ها و نمایشگاه های مختلف در طول ایام مختلف سال تلاش کنیم که این ظرفیت ها و پتانسیل ها را معرفی کنیم.

تلاش کردیم تا بازار کفش ایرانی را در داخل کشور فعال تر کنیم این در شرایطی اتفاق افتاد که متاسفانه با مشکلات کمبود مواد اولیه روبه رو شدیم. در مراسم افتتاحیه مرکز فناوری کفش ایتالیا-پاکستان (IPFTC) از طریق لینک ویدئویی، سفیر ایتالیا گفت در این اوقات سخت که شیوع Covid-19 عدم اطمینان بازار را ایجاد کرده بود، راه اندازی IPFTC در واقع گامی بود که دید مثبت بین دو کشور را نشان می دهد. در این شرایط هیچ گونه همسانی بین رنگ ها وجود ندارد و تنها مکمل بودن رنگاهست که زیبایی آفریده است. وی در ادامه افزود: در اولین قدم به عنوان اتحادیه پیشرو، تفاهم نامه ای با سه اتحادیه بزرگ لوازم ورزشی تهران، کفش های ماشینی تبریز وکفش های ماشینی اصفهان جهت همکاری های فی مابین و انسجام هر چه بیشتر بین تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات تولیدی این مجموعه برقرار نمودیم.

وی تاکید کرد: بحث حبس زدایی و جرم زدایی برای کم کردن تعداد زندانیان تاثیر بسیاری در تامین امنیت اجتماعی و فرهنگی جامعه دارد؛ لذا با توجه به قوانین موجود انتقال زندانها به خارج از شهرها این موضوع با اهمیت است که باعث تغییر مناسب در بافت فرهنگی و اجتماعی شهرها می شود و هم اینکه تکریم اجتماعی جامعه زندانیان کشور را در نظام اسلامی در پی خواهد داشت؛ بنابراین امیدواریم با پیگیری مدیران استانی به ویژه ریاست دادگستری و اداره کل زندانها و همچنین مدیران اجرایی استان زمینه جابجایی زندان مرکزی زنجان فراهم شود. اژدرکش تصریح کرد: با این اقدام در واقع باب جدیدی را برای برگزاری نمایشگاه در کشور گشودیم، در دو دوره موفق برگزاری این نمایشگاه، برآوردها و بازخوردها بقدری در خور توجه بود که برای دور سوم، شرکت کنندگان بیشتری را جذب نمودیم؛ اما متاسفانه با شیوع ویروس کرونا، فرصت برگزاری برقرار نشد که در نظر داریم به محض فراهم گشتن شرایط برگزاری نمایشگاه از تمام امکانات به نحو احسن استفاده و شرایط خوبی را در اختیار شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان قرار دهیم.

این تولیدکننده موفق صنعت کفش تبریز، با تاکید مجدد بر اینکه، رفع مشکلات موجود در عرصه صنعت چرم و کفش نیازمند عزم ملی و تلاش همگانی است، تصریح کرد: اگر خودمان به داد صنعت و تولید نرسیم، همین فعالیتهای موجود نیز تعطیل خواهد شد، به همین دلیل باید موانع تولید رفع شوند و این کار با استفاده از دانش روز دنیا و حرکت به سمت نوآوری امکان پذیر خواهد بود که ما در واحد تولیدی خودمان این امر را شروع کرده ایم. نماینده مردم ماهنشان و ایجرود و دهستانهای بوغداکندی و قلتوق در مجلس افزود: اخیرا دیداری را با وزیر ورزش داشتم که در این جلسه در خصوص مسائل و مشکلات ورزشی حوزه انتخابیه و راهکارهای تسریع در روند انجام پروژه های نیمه تمام و اجرای پروژه های اولویت دار مباحثی مطرح شد و البته برای رفع آنها نیز اقداماتی صورت گرفت.