کفش ورزشی و پیاده روی اسکچرز اصل و اورجینال – Skechers – آل اسپرت

با مراجعه به نزدیک ترین فروشگاه رسمی این برند، می توانید محصول مورد نظرتان را خریداری کنید. در سال 1990 مطرح ترین نام تجاری کفش در میان زنان جوان امریکایی L.A. در سال 1993 تنها یکسال بعد از اینکه دو شرکت قرارداد همکاری بسته بودند، اسکیچرز دیگر به عنوان توزیع کنندۀ برند دکتر مارتنز فعالیت نکرد و مجبور شد برای بقا در بازار تنها بر نام تجاری خود تکیه کند. عامل ذاتی که منجر به رشد و موفقیت سریع نام تجاری اسکیچرز (Skechers) شد، استراتژی بازاریابی شرکت بود. اسکچرز یک شرکت تولیدی کفش است که توسط رابرت گرینبرگ و پسرش در سال 1992 میلادی در سواحل منهتن کالیفرنیا شروع به کار کرد.این شرکت کفش های خود را در دو دسته مجزا تولید می کند.یکی کفش های Life Style و راحتی و دیگری کفش های تخصصی با عملکرد بالا که به سری های GO WALK و GO RUN معروف می باشند.

استایل خود را با استفاده از این اسکیچرز مردانه، باحال، جذاب و فوقالعاده راحت به کلی دگرگون کنید. این سری دارای یک sole mid به شدت نرم و راحت بوده که با فشار وزن پا ، خوابیده و تغییر حالت داده و به حجم اولیه بازگردانده می شود. طراحی این کفش اسکیچرز کژوال است و فضای داخلی کفش تودوزی پنبه ای دارد که پا بسیار راحت باشد. روکش کتانی کلاسیک مردانه اسکیچرز پارچه ای نرم است. مموری فوم با دمای بدن نرم می شود و می تواند در عرض چند دقیقه فرم بدن را بگیرد. از طرفی کفش های طبی این برند ورزشی با ظاهری زیبا و عملکردی فوق العاده دارای طرفداران بسیاری است این کفش ها با رویه نرم پارچه و زیره ای پلاستیکی و کاملا انعطاف پذیر موجب ایجاد راحتی حین راه رفتن می شود.

رویه کتانی از جنس پارچه بوده که به پا اجازه تنفس دهد و مانع از تعرق و ایجاد بوی بد پا شود. کفی کفش دارای منافذی می باشد که باعث ایجاد جریان هوا در کفش می شوند. رویه کفش از جنس پارچه توری است که هوا به خوبی از طریق آن جریان پیدا می کند. زیره در قسمت های پر برخورد تر ( قسمت مرکزی کفش) از جنس Rubber و در قسمت های کم برخورد تر از جنس Eva می باشد . کفش های BOB یا کفش های Relax Fit که از کفش های مموری فوم (Memory Foam) هستند. این مدل اسکچرز یک کفش راحتی با الیاف مصنوعی و از جنس کتان است.کفی فوم حافظه دار و زیره رابر باعث مقاومت و راحتی بالای کتونی شده است. شایان ذکر است که اسکچرز در بیشتر کفش های خود از پارچه و مش استفاده می نماید مگر سری های رسمی مانند دسته Nason Mark که از چرم طبیعی استفاده کرده یا در برخی از کفش های خود علاوه بر پارچه از چرم مصنوعی نیز استفاده می نماید.

زیره کفش انعطاف پذیری خوبی دارد و رویه آن مش قابل تنفس است. زیره کفش مموری فوم است و از فناوری Air cooled پشتیبانی میکند. مموری فوم یا فوم حافظه دار از جنس PUاست و همچنین مواد شیمیایی دیگر که ویسکوزیته و چگالی آن را افزایش دهد. زیره ی کفش دارای فوم خنک کننده است و بالشتک های راحتی دارد. استفاده از تکنولوژی های روز صنعت کفش در کنار دو خط تولید Lifestyle و Performance، همراهی اسکچرز را با انواع فعالیت ها، از کوهنوردی و طبیعت گردی گرفته تا ساعات طولانی کار، منحصر به فرد ساخته است. لیست قیمت کفش های اسکیچرز طبیعت گردی و پیاده روی در این سایت. و کفش های نمایشی (Performance) که شامل کفش های تخصصی برای دویدن و پیاده روی هستند مانند Skechers Gorun و Skechers Gowalk. کیفیت این کتانی طوری است که هم برای پیاده روی و هم دویدن مناسب می باشد.