کفش های اسکی مردانه برند سالامون

شلوار اسکی :نیز که اغلب به صورت ست با کاپشن خریداری می شود، در رشته های مختلف اسکی (آلپاین، اسنوبرد، صحرانوردی) انواع متفاوتی دارد.به عنوان مثال، در ورزش اسنوبرد فاق شلوار پایین تر است. با کاشتن باتوم ها در ابتدای هر راند اسکی و شروع هر حرکت ریتم خود را به دست آورید. قبل از به پا کردن چوب ها، قدری با کفش اسکی راه بروید و روی آنها خم شوید. پای خود را از پاشنه روی این قطعه کاغذ قرار دهید. جهت حفظ تعادل در این ورزش باید از وسیله ای به نام باتوم استفاده کرد. اینجاست که آخرین تکه پازل به میان می آید: کفی های قابل تعویض. اما مهمتر از همه این است که بسیاری از بوت های مخصوص زنان دارای درجه انعطاف پذیری پایین تری هستند که آنها را نرم تر می کند.

در زیر انعطاف پذیری مختلف کفش های اسکی آورده شده است. اینکه کفش اسکی شما چقدر انعطاف پذیر باشد به توانایی و شکل بدن اسکی باز مرتبط است. برای اینکه قادر باشید پاهایتان را فرمان دهید باید از بالا تنه استفاده کنید. پیشنهاد می شود در اولین تجربه اسکی و کفش را اجاره کنید. از این جهت نظامیان نخستین قهرمانان اسکی خاورمیانه به شمار میرفتند و یا هر شخصی که مقام قهرمانی را کسب میکرد بعد از مدت کوتاهی به ارتش جذب می شد. ممکن است ناراحت به نظر برسد. کفش های اجاره ای معمولا ناراحت کننده هستند. دقت در انتخاب کفش اسکی تضمین کننده کیفیت فعالیت شما می باشد . مهمترنی نکته در چوب اسکی طول آن است. اما اگر میخواهید با هیجانی بیشتر اسکی کنید و در این ورزش مهارت دارید میتوانید از چوب اسکی های حرفهای استفاده نمایید.

این مهم میزان سفتی اسکی برای انتقال نیرو از پاها به کفش را تعیین میکند که در جای و نوبت خو نیرو را بندی و اسکی منتقل می کند. در این تکنیک اسکای باز از لبه ای به لبه دیگر چوب منتقل می شود. بند بالای بوت نزدیک کاف یکی دیگر از قطعات مهم طراحی است. یعنی بتوانید سریعا از این پا به پای دیگر تغییر موضع دهید. سپس نوک کفش را به جلوی فیکس بچسبانید و پاشنه را فشار دهید تا پوتین در جای خود قرار بگیرد. باتومها به متعادل شدن شما کمک خواهند کرد در هر پیچ برف را با نوک آنها حس کنید. در این وضعیت بایستی بر روی لبه بروید و سعی کنید خود را روی لبه نگه دارید. در این وضعیت خیلی راحتتر روی لبه می روید.

وقتی روی لبه چوب می روید بهتر پیچ خواهید زد. که گاها در ایران به آن کاروینگ هم می گویند. پس از آن به ترتیب ، آبی ، قرمز و مشکی به کار گرفته می شوند. اگرچه این موارد بیشتر برای اسکی در سطح قهرمانی انجام می گیرد ولی قبل از اسکی تفریحی نیز بسیار توصیه می شود. اسکی های کوتاه تر در دور زدن ها راحتتر هستند. چرخاندن شانه ها حرکت اسکی را سریعتر نمی کند. کفش اسکی :از جمله مهمترین تجهیزات و لوازم اسکی می باشد که اسکی باز باید در آن احساس راحتی کند و به تعداد بندهای آن نیز توجه ویژه شود و حتی طریقه بستن بندها اهمیت زیادی دارد.کفش های با سه بند اغلب برای مبتدی ها و با ۴ بند برای حرفه ای ها است. کفش های اسکی دارای انواع متفاوتی است که در هنگام خرد باید به تعداد بندهای آن همچنین نوع بستن آن توجه شود.