کفش اسکیچرز : معرفی برند اسکچرز تولید کننده بهترین کتانیهای روزمره

فناوری مموری فوم در این کتونی اسکیچرز باعث می شود تا با پوشیدن این کتونی اسکیچرز ، کفه به خوبی قالب پا را به خود گرفته و فرورفتگی ها و قوس پا را پر می کند. اورجینال پَل امروز شما را با فناوری های خانواده گوگا Goga آشنا میکند تا به راز راحتی کفشهای اسکیچرز پی ببرید. دیگر برندی که از طراحی کفشهای راحتی استفاده میکند کفش مل اند موژ است. شرکت تصریح کرد که بر جنبههای عملکردی کفشهای ورزشی خود تأکید نمیکند، بلکه به سبک پوشش خیابانی توجه میکند. هدف کمپانی اسکچرز این بود که تبدیل به یک برند منحصر به فرد برای تولید کفشهای ورزشی و کژوال بشود و از طریق رشد فروش خود نام کمپانی و برند اسکیچرز را حفظ کند. این امر با افزایش تولیدات شرکت به عنوان «کفشهایی برای خیابان» در اواخر دهه ۱۹۹۰ همزمان بود. فوم حافظه مادهای است که به فشار و دما حساس استف به همین دلیل امکان شکل دادن به آن وجود دارد و باعث افزایش راحتی میشود.

بعد از گذشت چندین دهه در صنعت پوشاک، گرینبرگ و مدیران آگاه بودند که فارغ از کیفیت یا اصالت یک محصول، بدون تصویر و تبلیغات مناسب برای فروش آن محصول، یک شرکت هرگز در دنیای رقابتی دوام نخواهد آورد. رابرت گرینبرگ برند اسکچرز (Skechers) را در سال ۱۹۹۲ تاسیس کرد. اسکیچرز بخش اعظمی از انرژی و درآمد خود را به تبلیغات بسیار چشمگیرش اختصاص داده است، استراتژی که باعث شده است شرکت در طی چند سال به یک کسب و کار چند میلیون دلاری تبدیل شود. اسکچرز همچنین به خاطر تاکتیکهای مبتکرانه و تهاجمی در بازاریابی، شهرت اولیه بسیار خوبی کسب کرد.

همچنین اسکچرز برای اجرای کمپینهای تبلیغاتی نوآورانه، کارت تلفن رایگان به مشتریان خود ارائه داد. یک کتونی اسکیچرز را معمولا افرادی میپوشیند که به سلامتی پای خود اهمیت میدهند و همچنین این برند برای افرادی که ساعات زیادی را ایستاده مشغول به کار هستند یا زیاد پیاده روی می کنند مناسب است. Gear روی بازار لوازم ورزشی برای زنان تمرکز داشت و نایک در بازار لباسهای ورزشی مردانه برند غالب بود. موفقیت بسیار کفش مدل «Chrome Dome» در سال ۱۹۹۳ نقطه عطفی در پیشرفتهای بعدی شرکت بود. بعد از اینکه مدل Chrome Dome محبوب شد، اسکیچرز بر موج موفقیت سوار شد. کفشهای سبک و راحت با برند نسیم مدل k.na.۷۲ جفتی ۸۰ هزار تومان فروخته میشود.

مثلا اگر آن را با قیمت کم تر از 600 هزار تومان می فروشند ، آن کفش اصل نیست . هم چنین جنس اصل و فیک از نظر وزن هم با یکدیگر تفاوت دارند . اگر بر روی کفش اسکیچرز خود عبارت ساخت ویتنام را مشاهده کردید ، آن کفش غیر اصل است . این سری از محصولات اسکچرز به صورت تخصصی مناسب برای پیاده روی طراحی شده است. این رویه از زیبایی خاصی بر خوردار است و به کفش شکوه خاصی می بخشد. در تمام طول روز با سرعت حرکت کنید ، در پارک بدوید و آخر هفته ها به خرید بروید کفش های اسکچرز انعطاف پذیری باورنکردنی پارچه بادوام و زیره مستحکم را برای شما در تمام روز به ارمغان می آورد . کفشهایی که به مرور تبدیل به بهترین دوستهای شما میشوند! مموری فوم ها خود به دو دسته تقسیم می شوند : دسته اول باعث می شود جریان هوا درون کفش افزایش پیدا کند و دسته دوم باعث تعادل و راحتی در راه رفتن شما می شود .