کفش اسکیچرز – خرید و قیمت کتونی اسکیچرز اصل – اسپرت برند

اسکچرز در ادامه روند موفقیت های خود، شاخص کیفیت را همواره کم نکرده و بدین جهت محصولات این برند پس از گذراندن تست های کیفیت، آماده عرضه به بازار می شوند. بعد از موفقیت اسکیچرز در سال 1998 در شو تجاری آتلانتا، اسکیچرز یک همکاری را با Nordstrom و Sprintبه منظور یک توسعۀ امید بخش و سرمایه گذاری مستقیم بر نوجوانان شروع کرد. و یک توافق نامه با شرکت Genova Incorporated and Signal/American به منظور تولید لباس های مردانه و پسرانه به امضا رساند. به راستی زمانیکه اسکیچرز (اسکچرز) شروع به تولید کفش های ورزشی بیشتر نمود، شرکت به این حقیقت آگاه بود که کفش ها را متناسب با ورزشکاران تولید نخواهد کرد بلکه با این حقیقت که کفش های ورزشی از کفش های معمولی (کفش های خیابانی) طرفداران بیشتری داشتند تولید می کرد. شایان ذکر است که از جمله تکنولوژی هایی که در این رویه بکار گرفته می شود ، تکنولوژی ESM است که با استفاده از مش هایی با استحکام بالا کمک میکند تا رویه کفش همواره به حالت و شکل صحیح خود پایدار بماند.

زیره کفش انعطاف پذیری خوبی دارد و رویه آن مش قابل تنفس است. برای مشاهده ی کلیپ پاخور هر یک از کفش ها، کد روی عکس را در سایت جستجو کنید. برای خرید کفش اسکیچرز به سایت تخفینو مراجعه کنید. لیست قیمت کفش های اسکیچرز طبیعت گردی و پیاده روی در این سایت. تکنولوژی Escape Plan به کاررفته در کفش مردانه طبیعت گردی اسکیچرز باعث میشود به هنگام راه رفتن احساس سبکی کنید. کفش راحتی اسکیچرز زنانه Go Walk 3 به دلیل طراحی ساده ای که دارد بسیار مورد پسند خانم ها واقع شده است این کفش بسیار سبکی است که ساعت ها بتوان با آن پیاده روی کرد.

کفش های BOB یا کفش های Relax Fit که از کفش های مموری فوم (Memory Foam) هستند. این بالشتک ها در عین سبک وزن کردن کفش موجب جذب هرگونه فشار یا ضربه وارد شده به پا در حین راه رفتن می شوند. طراحی این کفش اسکیچرز کژوال است و فضای داخلی کفش تودوزی پنبه ای دارد که پا بسیار راحت باشد. زیره کفش مموری فوم است و از فناوری Air cooled پشتیبانی میکند. مموری فوم با دمای بدن نرم می شود و می تواند در عرض چند دقیقه فرم بدن را بگیرد. هر چند مشخص است که بین این کشور و کشور اورجینال فرق هایی وجود دارد ولی این کفش ها از کفش های کپی و فیک خیلی بهتر می باشند ، پس نتیجه می گیریم که کفش های اسکیچرز ویتنامی نیز از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند . کمپانی اسکیچرز به تولید دو نوع کفش می پردازد. همراه با مشکلات ابتدایی با R. Griggs که تا اواخر دهۀ 1990 ادامه داشت، شرکت اسکیچرز دو شکایت علیه شرکت های Candies و Payless Shoe Source به علت کپی کردن طرح های اصلی اسکیچرز (اسکچرز) تنظیم کرد.

به طور دقیق یک رهبر دو میلیارد دلاری با بیش از ۳۰۰۰ سبک طراحی شده ، توسعه یافته و به بازار عرضه شده برای آقایان ، خانم ها و کودکان در هزاران فروشگاه است. در دهۀ بعد او اقدام به وارد کردن شلوار جین و فروش در فروشگاه هایFilene’s و Jordan Marsh کرد. این کفش در زمان خود با شلوار جین سنگ شور و زاپ دار ست میشد و بخاطر ظاهر تک جنسیتی آن مورد پسند هردو جنس افراد قرار گرفت و به شکل نمادین برای جوانان راک استایل مد شده بود. این مدل اسکچرز یک کفش راحتی با الیاف مصنوعی و از جنس کتان است.کفی فوم حافظه دار و زیره رابر باعث مقاومت و راحتی بالای کتونی شده است. اما توجه داشته باشید که این کفش ها برای کسانی که ازپرونیشن و یا صافی کف پا رنج میبرند کفش مناسبی نیست. رویه کتانی از جنس پارچه بوده که به پا اجازه تنفس دهد و مانع از تعرق و ایجاد بوی بد پا شود.