کفش اسکیچرز – خرید و قیمت کتونی اسکیچرز اصل – اسپرت برند

حال پس از گشت حدود ۲۸ سال از تاسیس این شرکت میتوان شاهد رشد چشمگیر و درصد فروش بالای آن باشیم. 3 سال پس از تاسیس این شرکت گرینبرگ اعلام کرد که سهام اسکچرز را روانه بورس خواهد کرد. شرکت کفش اسکچرز در سال ۱۹۹۲ توسط رابرت گرینبرگ پایه گذاری شد. برند در بازار بین المللی به خوبی فروخته شد و سود شرکت در سال 1998 حدود 15 درصد کل فروش شرکت تخمین زده شد. با تأکید بیشتر شرکت بر کفش زنانه و بعلاوه معرفی خطوط تولید برای کودکان، تیم طراحی بازده خود را از 600 طرح برای کفش به 900 طرح تنها در یکسال افزایش داد. بودجۀ انجام چنین کاری 20 درصد از درآمد اسکیچرز (Skechers) را به خود اختصاص داد. بعد از عرضۀ سهام به عموم، شرکت به پیشرفت خود ادامه داد و قادر به افزایش شناخت نام خود از طریق کمپین های تبلیغاتی بزرگتر و گرانتر شد.

شرکت 2 میلیون دلار برای رقص نور، رقصنده ها و مدل هایی که طرح های جدید اسکیچرز (اسکچرز) را پوشیده بودند به علاوه صفحه های نمایش ویدئویی که تصاویری از محصولات و لگوی اسکیچرز را یکی بعد از دیگری به نمایش می گذاشت، هزینه کرده بود. این کفش یکی از انواع کفشهای اسکچرز محبوب نزد آقایان است. این برند که در سال 1992 با تولید چکمه و کفش های اسکیت پا در مسیر گذاشت، با ارائه انواع کفش های زنانه، مردانه و بچگانه، همچنان به گام زدن ادامه می دهد. انواع محصولات نایکی مثل کتونی، هودی و کاپشن در برخی فروشگاههای اینترنتی همواره متداول است و به راحتی میتوانید محصول اصل را خریداری کنید.

و این کفش به سرعت توسط برخی فروشگاه ها مانند Foleys و Nordstromانتخاب شد. اسکچرز یک برند آمریکایی است که برای اولین بار درمنهتن آمریکا ایجاد شد. با این حال برند اسکیچرز (اسکچرز) در پایان این دهه به یک نیروی توانمند و پایدار در صنعت کفش تبدیل شد. این کفش با ظاهر منحصر به فرد و شگفتانگیز به دلیل وزن سبک و وجود بالشتکهای موجود در کفی آن تمام ویژگیهای مورد نیاز برای یک کفش عالی مناسب دویدن را دارد و حین دویدن از پا به خوبی مراقبت میکند. این بالشتک ها موجب افزایش دوام کفش و جذب شوک حین راه رفتن می شود و آسیب های ناشی از شوک را بر بدن کاهش می دهد. حرفه ای ها ارزش اسکچرز را میدانند.

ما در این صفحه جدیدترین و بهترین کفش های اسکچرز را برای خرید در شیک استایل معرفی می کنیم. میتوان کمپانی اسکچرز را یکی از رهبران قدرتمند کفش در جهان نامید که با سرمایه ۴٫۶۴ میلیارد دلاری در صنعت کفش، بیش از ۳۰۰۰ سبک و طرح کفش را برای مردان ، زنان و کودکان طراحی و توسعه می دهد. با نزدیک به 10 هزار عضو، خانواده عظیم اسکچرز (Skechers) عنوان یکی از مهم ترین تولید کنندگان کفش در سرتاسر دنیا را به خود اختصاص داده است. به همین علت میخواهیم دلیل محبوبیت کفشهای اسکچرز در آسیا را بررسی کنیم و علل مهم پرطرفدار بودن کفشهای اسکچرز را بررسی کنیم. از طرفی دیگر اصل بودن کفش اسکیچرز هم بسیار مهم است زیرا تکنولوژی به کار رفته در کفش ها و استاندارد های رعایت شده در ساخت آن ها فقط مختص کفش های اصل و اورجینال است.