کفش اسکیچرز – خرید و قیمت کتونی اسکیچرز اصل – اسپرت برند

این کفش اسکچرز وزنی بسیار سبک دارد که یکی از ویژگی های انواع کتونی اسکیچرز به شمار می آید ؛ به همین علت با پوشیدن این کتونی اسکیچرز گام برداشتن برای شما آسان شده و به این ترتیب انرژی زیادی برای پیاده روی یا سایر تمرینات هدر نمی دهید. ویژگی منحصر به فرد مموری فوم این است که مطابق پای شما شکل و فرم میگیرد، به نحوی که پس از چند قدم راه رفتن کاملا قالب پا شده و گودی کف پا را پر می کند و از وارد شدن فشار به پاها و کمر جلوگیری می کند بطوریکه گویی کفشی در پا ندارید و روی هوا راه می روید. امروزه اسکیچرز یکی از پرطرفدارترین برندهای محصولات ورزشی در جهان است و به دلیل کیفیت و مرغوبیت کفشهای اسکچرز شهرت این برند در قارههای آسیا، آفریقا و اروپا بیشتر شد. و او شروع به تحکیم منابع مالی و خلاقیت خود بر روی تولیدات اسکیچرز نمود.

در سال 1999 با استفاده از عبارت، “اسکیچرز از سر تا پای شما را می پوشاند” شرکت کارت تلفن رایگان ارائه داد با اعتبار 15 دقیقه ای تبلیغ خرید هریک از کفش های اسکیچرز از شرکت Nordstrom. فروشگاه اینترنتی آل اسپرت، مجموعه ای از محصولات این برند را در برابر نگاه نافذ شما قرار می دهد. فوم حافظه دار مانند بالشتی برای پاهای شما می باشد، این فوم ساخته شده از پلی ورتان است. کفشهای اسکچرز دارای طراحی آرامش بخش هستند که همراه با تناسب به شما این امکان را می دهد تا راحت تر از پاهای خود استفاده کنید و همچنین با ارائه لایه های نرم در زیر کفش برای پاهای شما راحتی را به ارمغان می آورد . برای مثال: عینک Unisex Flat در زمینه طراحی توانست غوغایی به پا کند.

مخصوصی طراحی شده که به راحتی پاها و تنفس پاها در داخل کفش کمک میکند. طوریکه به دلیل طراحی عالی و سبکی بسیار زیاد کفشهای این برند پاها درون آنها آنقدر راحت هستند که احساس میکنید چیزی نپوشیده اید. تکنولوژی فوم حافظه دار ( Memory Foam) یکی از نقات قوت کفشهای اسکیچرز میباشد که مدت زمان کمی پس از معرفی آن بسیار محبوب و پرطرفدار شد و سریعا رشد کرد و سرانجام بعنوان عضو جدا ناپذیر کفش های اسکیچرز درآمد. قبل از معرفی این تکنولوژی کفش ها خیلی راحت و نرم نبودند و پس از مدتی برای افرادی که پیاده روی های طولانی داشتند باعث ایجاد کمر درد و پادرد می شدند. این موفقیت به او قدرت پایداری داد و باعث شد در تجارت خرده فروشی به رسمیت شناخته شود و درآمدی به دست آورد که بتواند L.A.

همین امر باعث شد تا علاوه بر افزایش سهام، سودی هنگفت را عاید شرکت کند. چه بسا که کفش ورزشی علاوه بر زیباییهای مد و استایل به طور مستقیم بر سلامت انسان موثر است. و این کفش به سرعت توسط برخی فروشگاه ها مانند Foleys و Nordstromانتخاب شد. سال 1993: اولین کفش”Chrome Dome” به بازار ارائه شد و فروش موفقیت آمیزی داشت. این موفقیت حاصل کار مداوم این شرکت با بهترین طراحان این عرصه بوده است و از قدمتی به بزرگی دو دهه بهره مند است. در دهه 90 میلادی با رشد روز افزون صنعت مد، نیاز جامعه و سلایق مختلف به گرایش های مدرنیسم سوق پیدا کرده بود.