کفش اسکیچرز – خرید و قیمت کتونی اسکیچرز اصل – اسپرت برند

سعی کرده ایم جدید ترین کفش های اسکیچرز را با پایینترین قیمت ممکن در دسترس خرید مشتریان قرار دهیم. بی شک برند اسکیچرز را می توان یکی از برترین تولید کننده های کفش و کتانی به ویژه کتانی ورزشی در دنیا دانست اما موسس این شرکت چه کسی است ، در چه سالی تاسیس شده ، رقبای این شرکت چه کسانی هستند و تکنولوژی ها و نوآوری های این کفش ها چیست که همه را شیفته ی خود کرده اند این ها موضوعاتی هستند که در ادامه به آن ها می پردازیم. بعداز گدذشت دو قرن و با پیشرفت مداوم این کمپانی حالا محصولاتش را ر بیش از 170 کشور دنیا عرضه می کند و بیش از 300و3 شعبه در دنیا دارد.

در سال 1992 رابرت گرینبرگ به همراه پسرش کمپانی اسکیچرز را در ایالت کالیفرنیا در آمریکا تاسیس کردند اما قبل از هر چیز بهتر است بدانید که برند اسکیچز اولین فعالیت رابرت در صنعت مد و لباس نیست . قیمت کتونی اسکیچرز بر اساس مولفه هایی نظیر زمان تولید کالا و جنس و متریال به کار رفته در آن ها مشخص میشود. کفش های اورجینال اسکیچرز اصل معمولا قیمتی بالای 1.5 میلیون تومان دارند که بسته به زمان تولید و جنس محصول قیمت های متفاوتی دارند. تنه بعداز گذشت 6 سال از زمان تاسیس اسکیچرز، این شرکت موفق شد رکورد 400 میلیون فروش را به ثبت برساند.

در ابتدا آن ها با استفاده از طراحان به نام، موفق به تولید محصولاتی شدند که چه از نظظر خلاقیت و کیفیت و چه از نظر طراحی، چند پله بالاتر از هم رده های خود به حساب می رفت. از کفش های اسکچرز کفش پیاده روی مدل Go Walk Impress می باشد که راحت ترین کفش های اسکچرز به شمار میآیند این کفش در ۵ رنگ مختلف تولید شده است در قسمت پنجه پا بسیار پهن می باشند و دارای وزن بسیار پایین است که باعث میشود شخصی که آنها را به پا میکند احساس راحتی نماید. همانطور که در پیشتر گفته شد این شرکت به صورت تخصصی به روی طرح ها و مدل های کفش و کتونی فعالیت دارد. هدف او در کوتاه مدت بر روی کفش و کتانی اسکیت معطوف شده بود. همچنین شما به کفش یا کتانی پیاده روی ، بوت کار نیاز دارید که کفش های اسکچرز با دوام و راحت در تمام مسیر همراه شما خواهند بود .

نکته جالب : در نسخه های اورجینال و سفارشی از برند اسکچرز شما میتوانید کفش ها را مطابق با اندازه هر پای خود سفارش دهید. جالب است بدانید افراد مشهور زیادی از این برند استفاده میکنند و به نوعی کیفیت آن را تایید میکنند. جدیدترین کفش های اسکچرز آن دسته از کفش هایی هستند که چشم هر بیننده ای را خیره خواهند کرد. البته از کنار محصولات جانبی این شرکت نیز به راحتی گذر نکنیم. کفشهای اسکچرز دارای طراحی آرامش بخش هستند که همراه با تناسب به شما این امکان را می دهد تا راحت تر از پاهای خود استفاده کنید و همچنین با ارائه لایه های نرم در زیر کفش برای پاهای شما راحتی را به ارمغان می آورد .