کفش اسکیچرز – خرید و قیمت کتونی اسکیچرز اصل – اسپرت برند

قسمت دیگر این شرکت به تولید پوشاک مارک و لوازم جانبی مانند کلاه، عینک، اسکراب و دیگر وسایل مشغول است که در کنار کتونی های با کیفیت این شرکت، جایگاه خوبی در بازار دارند. در کنار بزرگترین توزیع کننده کفش های دکتر مارتنز، اسکیچرز (Skechers) در سال 1992 نام های تجاری Cross Colours، Karl Kani و So. محصولات اورجینال چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ قیمت، رده های مشخصی دارند. اما بیشتر برندهای نامرغوب محصولات ورزشی در بازار امروزه بعد از مدتی استفاده کیفیت خود را از دست داده و باعث آسیب به پا و کمر میشدند. در این سال، شرکت شروع به فروش کفش در جنوب شرقی آسیا، جایی که بیشتر محصولات اسکیچرز (Skechers) تولید می شدند، و همچنین در شرق اروپا کرد. و او شروع به تحکیم منابع مالی و خلاقیت خود بر روی تولیدات اسکیچرز نمود. کالکشن جدید کفش های پیاده روی برند اسکچیرز دارای کفش ، بوت ،کتانی و کفش راحتی است .

که در بخش های متنوعی توسط رابرت و مایکل گرینبرگ، تیم پدر و پسر پشت Skechers طراحی شده بود. کفی آن از بالشتک مخصوصی طراحی شده که به راحتی پاها و تنفس پاها در داخل کفش کمک میکند. مخصوصی طراحی شده که به راحتی پاها و تنفس پاها در داخل کفش کمک میکند. در بسیاری از کفش مشاهده مشود که فرد هنگامی که در حال پیاده روی یا دویدن است دچار درد در عضلات پا میشود کفش های راحتی اسکیچرز برای جلوگیری از این مشکل کفش های راحتی و پیاده روی خود را با تکنولوژی خاصی عرضه میکند. کفه داخلی که درون این کفش اسکیچرز قرار دارد ، به خوبی انحنای پا را پر کرده و به این صورت از آسیب و صدمه به زانوها و ستون فقرات حین استفاده از این کفش اسکیچرز جلوگیری می نماید. این شرکت بر تولید کفش های مد روز و جدید و همچنین کفش های سبک برای مردان و زنان از سنین 19 تا 40 سالگی تمرکز کرده است.

از جمله این طراحان به نام می توان به دمی لوواتو و کاملیا کابلو اشاره کرد. از تکنولوژی های دیگر کفش های سری اسکیچرز میتوان به EVA اشاره کرد که همانند ژل به زیره ی کفش تزریق می شود و از افتادگی و بد حالت شدن کفش جلو گیری می کند و انعطاف پذیری بسیار خوبی دار . اسکچرز در ادامه روند موفقیت های خود، شاخص کیفیت را همواره کم نکرده و بدین جهت محصولات این برند پس از گذراندن تست های کیفیت، آماده عرضه به بازار می شوند. سبکهای pureflexو bob bliss ارئه دهنده طرح های ساده ی هستند که با استفاده از کفی های ضد ضربه ارامش را برای پاهای شما در مدرسه ،در محل کار و در پارک در تمامی طول روز به همراه می آورد .

بعد از موفقیت اسکیچرز در سال 1998 در شو تجاری آتلانتا، اسکیچرز یک همکاری را با Nordstrom و Sprintبه منظور یک توسعۀ امید بخش و سرمایه گذاری مستقیم بر نوجوانان شروع کرد. اسکیچرز (Skechers) در سال 1993 با معرفی اولین طرح خود که با نام Chrome Dome شناخته می شد، اولین شکست بزرگ تحت نام تجاری خود را تجربه کرد. Gear در سال 1992، او بلافاصله اسکیچرز (Skechers) را تأسیس کرد. هدف شرکت تبدیل شدن به منبع برجسته کفش در عصر معاصر و در ضمن تضمین بقای شرکت است بطوریکه نام تجاری اسکیچرز بصورت کنترل شده و به خوبی رشد کند. Gear بود. نام تجاری که متعلق به یک کهنه سرباز در صنعت خرده فروشی به نام رابرت گرینبرگ بود. این استراتژی به شرکت کمک کرد که در طی چند سال به یک کسب و کار با درآمد چند میلیون دلاری تبدیل شود.