کفش اسکیچرز – خرید و قیمت کتونی اسکیچرز اصل – اسپرت برند

در نتیجه شرکت شروع به طراحی و بازاریابی 900 نوع مختلف کفش نمود که در فروشگاه های بزرگی مانندMacy’s و Nordstromبه علاوه 38 فروشگاه ساده متعلق به خود شرکت به فروش می رسید. در نتیجه شرکت شروع به طراحی و بازاریابی 900 نوع مختلف کفش نمود که در فروشگاه های بزرگی مانندMacy’s و Nordstromبه علاوه 38 فروشگاه ساده متعلق به خود شرکت به فروش می رسید. طراحی و مدل این کفش اسکیچرز بسیار ساده بوده و شما با پوشیدن این کتونی اسکچرز احساس راحتی خواهید کرد ؛ این کفش اسکیچرز به دلیل مدل اسپرتی که دارد به آسانی با سایر پوشاک ورزشی شما هماهنگ می شود. طوریکه همه برند اسکچرز (اسکیچرز) را با کفشهای ورزشی بسیار مرغوب و راحتش میشناسند و به عنوان یک تولیدکنندهی خوب و حرفه ای از آن یاد میکنند.

مگر چند نفر پیدا میشوند که حاضر باشند برای کفش تا یک میلیون تومان هزینه کنند. اگر چند تا از آنها را زیرنظر بگیرید، میبینید از نظر ظاهری تفاوت چندانی با کفشهای اسکچرز اصل ندارند. بگذارید بهعنوان کسی که چند سال از کفشهای اسکچرز استفاده کرده یک نکته فنی را هم افشا کنم. کفشهای مخصوص دویدن گرانتر هستند و برای هر جفت آنها باید ۸۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان پول خرج کنید. توقع ندارم نمونهای ایرانی چیز بهتری باشند، اما بههرحال اگر این اتفاق برایشان رخ داد، چون پول کمتری پرداخت کردهام، قطعا کمتر هم غصه میخورم. هرچند حساب برندپوشهایی که قیمتها برایشان اهمیتی ندارد به کلی جداست. اکثر کتونی های اسکچرز skechers دارای رویه های بسیار نرم و پارچه ای ، کفی مموری فوم اسکچرز Memory foam ویژه شرکت و برند اسکچرز و نیز زیره های انعطاف پذیری هستند که قابلیت ارتجاعی بالایی دارند و لذا افراد را قادر می سازندکه مسافتهای طولانی تری راه بروند و ورزش کنند.

بسیاری از شرکت های بزرگ برای کاهش هزینه های خود ، محصولات خود را در کارخانه هایی واقع در چین تولید می کنند . با تولید اولین سری کفش های ورزشی و بوت، این برند به سرعت به شهرتی باورنکردنی دست یافت. سال 1998: شرکت اسکیچرز وارد بازار کفش ورزشی شد و فضای بیشتری نسبت به شرکت نایک در نمایشگاه تجاری آتلانتا به خود اختصاص داد. این کفشها نسبت به دیگر برندهای مشابه ایرانی کمی گرانتر هستند و قیمت آنها تا ۱۵۰ هزار تومان میرسد. حالا یک ایده جالب باعث شده که قضیه به کلی تغییر پیدا کند و دوباره شاهد اسکچرزهای سبک، اما این بار با برندهای ایرانی باشیم. کفش اسکیچرز همواره با طیف گسترده ای از نوآوری همراه بوده و به همین می تواند نیازهای مختلف یک مشتری از محصول را به نحو احسن برآورد کند.

اسکچرز Skechers یک شرکت تولیدکننده کفش در کشور ایالات متحده آمریکا است. دیگر برندی که از طراحی کفشهای راحتی استفاده میکند کفش مل اند موژ است. چیزی که در بهترین حالت از بدسلیقهگی تولیدکننده حکایت دارد. کفش های اسکیچرز در خارج از کشور مانند چین، مکزیک، برزیل و رومانی تولید می شد که به شرکت امکان می داد تا هزینه ها را پایین تر از هزینه های رقبا نگه دارد. هم چنین می توانید بارکد جنس را اسکن کنید ، اگر بعد از اسکن ، عکس و اطلاعات کفش را نشان داد جنسی که در دست دارید اصل است ، در غیر این صورت آن جنس فیک می باشد . زاویه خمش استثنایی و حس گام برداشتن طبیعی و روان از جمله ویژگی های بارز این نوع زیره است و اسکچرز آن را به خوبی در سری های کفش های پیاده روی Vstride بکار گرفته است. این ویژگی باعث میشود تا مفاصل زانوی شما و مهره های کمرتان کاملاً از زیر فشار خارج شوند تا شما پس از پیاده روی های طولانی دچار درد و کوفتگی در پاها و کمر خود نشوید.