کفش اسکیچرز – خرید و قیمت کتونی اسکیچرز اصل – اسپرت برند

کفش اسکچرز زنانه صورتی مشکی که با این ترکیب رنگی زیبا و وجود رویه مشبک به یکی از کفشهای زنانه پر فروش برند اسکچرز شده است. کفش اسکیچرز محبوب ورزشکاران هم هست به صورتی که افرادی که احتیاج به ورزش های هوازی دارند از این برند زیاد استفاده می کنند. بگذارید بهعنوان کسی که چند سال از کفشهای اسکچرز استفاده کرده یک نکته فنی را هم افشا کنم. هر جفت اسکچرز تقریبا ۲۰۰ هزار تومان بود و با همین قیمت میشد یک جفت کفش با برند اصل خرید. مدلهای ایرانی کفشهای اسکچرز عموما بین ۷۰ تا ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارند و اگر این روزها سری به بازار کفش زده باشید، میبینید که این قیمتها برای یک جفت کفش خیلی هم عالی است.

برای مثال کفش ورزشی مدل rzai در بازار ۷۰ هزار تومان است. کفشهایی سبک که رویه آنها طوری بود که با عبور جریان هوا از عرق کردن پا جلوگیری میکردند و جان میدادند برای پیادهروی در تابستان. تقریبا دو سه سال پیش بود که کفشهای اسکچرز وارد ایران شدند. کفشهای اسکچرز فوقالعاده راحت بهنظر میرسند، اما چون در دوخت آنها از مقدار زیادی پارچه و کش استفاده شده است، پس از مدتی وا میروند و شل میشوند. کفش اسکچرز یکی از کفشهای ورزشی محبوب برای بسیاری از افراد به خصوص مردم آسیا است به طوریکه کفشهای این برند به یکی از پرفروشترین و پرمصرفترین کفشهای ورزشی محسوب میشوند.

مگر چند نفر پیدا میشوند که حاضر باشند برای کفش تا یک میلیون تومان هزینه کنند. در ادامه مسیر کمپانی اسکیچرز با طراحان به نامی برای تولیدات محصولش وارد همکاری شد. دارای 65% حالت بالشتکی (حد اکثر حالت بالشتکی) که از مفاصل دونده برای مسیر های طولانی محافظت می کند. نوآوری های این شرکت و طراحی های منحصر به فرد آن در طیف گسترده ای برای زنان، مردان و کودکان در بازارهای سرتا سر جهان دیده میشود. کفشهای سبک و راحت با برند نسیم مدل k.na.۷۲ جفتی ۸۰ هزار تومان فروخته میشود. قیمت کفشهای پیادهروی اسکچرز از ۵۰۰ هزار تومان شروع میشود و همین طور بالا میرود. ظرف یکسال از امضای قرارداد اسکیچرز (اسکچرز) با دکترR. اسکچرزها به سرعت در بازار پیش روی کردند و بعد از چند ماه پای هر کسی را که در خیابان نگاه میکردی یک جفت اسکچرز میدیدی.

وقتی دستگاه باشد، فقط باید مقداری پلاستیک مخصوص را به دستگاه تزریق کرد و دقایقی بعد یک کفی نرم و راحت تحویل گرفت. کفشهای مخصوص دویدن گرانتر هستند و برای هر جفت آنها باید ۸۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان پول خرج کنید. احتمالا برای همین است که هنوز حرف S روی قالبهای بعضی از مدلها خودنمایی میکند. این دسته مناسب استفاده نرمال از کفش است و به درد مصارف روزمره می خورند. لذا می توان آنها را نوعی ضربه گیر قوی قلمداد کرد. سوای کیفیت مواد اولیه با نگاهی کوتاه و سرسری در زیره بسیاری از کفشهای ایرانی که میخواهند ادای نمونه اصلی را دربیاورند میتوان حفرهها و فرورفتگیهایی زشت را مشاهده کرد. همچنین رنگ سفید زیره این کفشها گاهی به تیرگی و کهنهگی میزند.