کفش اسکچرز ساخت کجاست؟

60 درصد از شرکت متعلق به خود گرینبرگ باقی ماند. در یک مصاحبه ای در اخبار مربوط به کفش ، مایکل گرینبرگ گفته بود” اگر ما یک میلیارد دلار طی یک سال برای بازاریابی هزینه کنیم، کار بیهوده ای نیست. هیچ محدودیتی برای معرفی نام تجاری وجود ندارد” و این فلسفه اسکیچرز (اسکچرز) درباره بازاریابی و طراحی از زمان شروع به کار شرکت است. پتانسیل بالای این صنعت بود که در نهایت رابرت گرینبرگ را مجاب به تاسیس کمپانی در زمینه مد کرد. این کفش برای هر شخصی که به نوعی در زمینه ورزش فعالیت دارد مناسب است. برای مثال: عینک Unisex Flat در زمینه طراحی توانست غوغایی به پا کند. اسکچرز به مانند دیگر کمپانی ها، هر ساله محصولات جدیدی را در سبد کالاهای خود عرضه می کند. برند L.A. Gear که در سال 1990 تاسیس شده بود و از محبوبیت زیادی در بین جوانان برخوردار بود توسط اقای گرینبرگ تاسیس شد و ثروت عظیمی را برای رابرت به ارمغان اورد اما به دلیل تصمیمات اشتباه شرکت به مشکل برخورد و رابرت گرینبرگ به همراه پسرش تصمیم گرفتند برند جدیدی را تاسیس کنند که امروزه به یکی از بزرگترین شرکت های تولید کفش و لباس ورزشی در دنیا بدل شده است.

شرکت کفش اسکچرز در سال ۱۹۹۲ توسط رابرت گرینبرگ پایه گذاری شد. در سال 1999 با استفاده از عبارت، “اسکیچرز از سر تا پای شما را می پوشاند” شرکت کارت تلفن رایگان ارائه داد با اعتبار 15 دقیقه ای تبلیغ خرید هریک از کفش های اسکیچرز از شرکت Nordstrom. بودجۀ انجام چنین کاری 20 درصد از درآمد اسکیچرز (Skechers) را به خود اختصاص داد. در بهار سال 1999، اسکیچرز (اسکچرز) که همیشه از تغییر ذائقۀ مشتریان خود آگاه بود، خط تولید کفش مردانه مد روزی با نام Skechers Collection را راه اندازی کرد. این کفش ورزشی مردانه در رنگ کاملا مشکی طراحی میشود و برای استفاده در شرایط مختلف مناسب است. این کتانی اسکیچرز بوسیله بند باز و بسته می شود که می توانید برای جلوگیری از حرکت پا دورن این کتونی ورزشی ، بندها را محکم بسته و به این صورت راحت تر به اجرای پیاده روی یا تمرینات ورزشی بپردازید.

سبکهای معمولی مانند dreamcaserو big bucksکفشهای راحت و با دوامی را برای تمام روز در اختیار شما قرار می دهند . با مراجعه به نزدیک ترین فروشگاه رسمی این برند، می توانید محصول مورد نظرتان را خریداری کنید. مدل بعدی Skechers Go Walk 4 از کفش های اسکچرز که جزء بهترین ها در شیک استایل می باشد کفش کتانی اسکیچرز است اگر می خواهید کفشی ساده و مناسب داشته باشید و در تمام شرایط آب و هوایی و فعالیت های روزانه از آن استفاده کنید حتما این مدل را خریداری کنید. انواع محصولات نایکی مثل کتونی، هودی و کاپشن در برخی فروشگاههای اینترنتی همواره متداول است و به راحتی میتوانید محصول اصل را خریداری کنید.

اسکیچرز همچنین از برخی تجربیات خود در بازاریابی استفاده می کرد. با افزایش تقلید و کپی کردن نام تجاری و طرح ها، درآمد و طرح های اسکیچرز مورد تهدید قرار گرفت. با مطرح شدن بحث حفاظت از نام و طرح ها در مقابل چنین تهاجمی، تاکتیک فعال اسکیچرز نشان داد که نه تنها مایل به بازی کردن یک نقش نوآورانه در صنعت خرده فروشی است بلکه قادر به مبارزه برای حفظ این نقش هم هست. بعد از عرضۀ سهام به عموم، شرکت به پیشرفت خود ادامه داد و قادر به افزایش شناخت نام خود از طریق کمپین های تبلیغاتی بزرگتر و گرانتر شد. اسکچرز در ادامه روند موفقیت های خود، شاخص کیفیت را همواره کم نکرده و بدین جهت محصولات این برند پس از گذراندن تست های کیفیت، آماده عرضه به بازار می شوند. امروزه اسکیچرز یکی از پرطرفدارترین برندهای محصولات ورزشی در جهان است و به دلیل کیفیت و مرغوبیت کفشهای اسکچرز شهرت این برند در قارههای آسیا ، آفریقا و اروپا بیشتر شد.