کارخانه کفش تلاش کجاست؟

اگر خانواده شما یکی از اقوام قدیمی دارند که برای مدت طولانی بیمار بوده است، چنین رویایی ممکن است پیشگویی از انتقال او به دنیای بهتر. در سال 64 جرقه های برند شیما در خانواده عرب ایجاد شد، در محلی که اکنون کارخانه اصلی شیما را در خود جای داده است کارگاه کوچکی با یک دستگاه و دو کارگر به راه افتاد تلاش محمد عرب و اعتبار حاج صادق زمینه را برای نخستین موفقیت ها آسان ساخت، اولین مجموعه ساخته شده توسط این کارگاه کتانی های ” مونیخ” بود، چندی بعد این کارگاه نوپا ماشین هایش را به هفت دستگاه ارتقاء داد و تولیدش را به روزی ده هزار جفت کفش رسانید، تلاش پیاپی و اهمیت دادن به فن آوری های نوین موجب شد تا مدت زمان کوتاهی نگذرد و شیما در دنیای کفش ایران متولد شود.

توسعه بخش کفشهای هوشمند آلفابت در یک زیر مجموعه به نام “Verily” صورت گرفته است. رئیس ستاد برگزاری نخستین نمایشگاه بینالمللی برندهای برتر کفش، کیف و کالای ورزشی با تأکید بر اینکه این رویداد تلاش میکند گامهایی مؤثر در به بلوغ رساندن این هنر صنعت برداشته شود اذعان داشت: بدون شک نخستین بار بهترین بار نیست و نتایجی که از برگزاری این رویداد انتظار میرود بهاندازه یک شروع است، اما تلاش میکنیم طراحانی را که تاکنون به شکل سنتی در کارگاهها و کارخانههای کیف و کفش و کالاهای ورزشی مشغول به کار بودند به جامعه هدف معرفی کنیم تا آنها هم بتوانند به این بیزینس ورود کرده و در کارگاههای تحقیق و توسعه نقشآفرینی کنند. نسخه چهارم ساعت هوشمند اپل از یک قابلیت درونی برای تشخیص سقوط کاربر برخوردار شده است تا در صورت به خطر افتادن جان شخص استفاده کننده بر اساس پارامترهای دلالت کننده بر سقوط، سیستم هوشمند این دستگاه به طور فوری، مراجع اورژانس را از وقوع حادثه برای کاربر باخبر کند.

این سیستم زمانی با منابع اورژانس تماس خواهد گرفت که سقوط کاربر طبق ارزیابیهای خود حتمی شده و در ادامه کاربر واکنش یا پاسخی از خود نشان نداده است. البته اپل واچ تنها گجت مجهز به این قابلیت نیست و شرکتهای دیگر نیز قابلیتهای مشابه به آن را ارائه دادهاند اما تنها یک شرکت خواهد توانست نمونه مشابه شرکت اپل را عرضه کند، گویا شرکت مادر گوگل، یعنی «آلفابت» در تلاش است تا فناوری مشابه به نمونه موجود در اپل واچ را این بار در گجت هوشمند دیگر با عرضه کفش هوشمند با قابلیت تشخیص سقوط کاربر فراهم کند. طبق یک گزارش از رسانه «سیانبیسی»، آلفابت در تلاش است تا نمونههای هوشمند از کفشهای ورزشی و روزمره را عرضه کند. این کفشها توانایی رصد اطلاعات بیومتریک فرد پوشنده را خواهند داشت که یکی از امکانات این کفشهای هوشمند و رصد کننده، امکان تشخیص سقوط کاربر است. گروه Verily تاکنون محصولات هوشمند بسیاری در حوزه بیومتریک را پیش برده که به طور الزامی بسیاری از آنها نمونههای مستعد برای موفقیت در بازار نیستند.

کاربران فناوریهای هوشمند به طور قابل قبولی از قابلیتهای بیومتریک در اپل واچ استقبال کردهاند و دور از انتظار نخواهد بود که دیگر گجتهای پوشیدنی و قابلیتهای مرتبط با سلامت کاربر نیز مورد توجه قرار گیرند. نماینده مردم زنجان و طارم بیان کرد: منطقه ویژه اقتصادی بیش از 15 سال معطل مانده بود که با پیگیری های صورت گرفته این کار صورت گرفت. همه مطالبی که در رابطه با ست کردن کیف گفته شود، مطالبی کلی بود که البته هیچ کدام قانون نیستند و تنها مطالبی مفید برای افرادی بود که به دنبال ست کردن هستند. اگر کفشی که در خواب دیده می شود، مال خود شما یا شخص دیگری، نو یا کهنه، تمیز یا کثیف باشد، رویاهای شبانه معانی مختلفی دارند. تولیدی کفش تلاش یکی از شرکت های مهم در ایران به شمار می آید که توانسته محصولات با کیفیت و متناسب با ذوق و سلیقه مشتریان طراحی و تولید نمایند که از نظر قیمت نیز مقرون به صرفه و مناسب هستند.