کارخانه کفش تلاش کجاست؟

این نماینده مردم در مجلس ضمن تبریک به مردم عزیز این سه روستا و ادامه پیگیری ها برای حل شدن مشکلات باقی مانده این روستاها، از همکاری و تلاش تمام مسئولین اجرایی شهرستان خرم دره و استان برای حل مشکلات مذکور قدردانی و تشکر می شود. وی به دیدار با وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و اخذ دستورات برای صدور مجوز های لازم جهت بهره مندی از ردیف بودجه ای ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت: موافقت وزیر برای انجام اقدامات لازم جهت احداث مرکز آموزشی دانشگاه پیام نور خرم دره و تامین اعتبار باقی مانده برای احداث کلینیک تخصصی شهرستان ابهر اخذ شد. همچنین تفاهم نامه میان مدیر صندوق کارآفرینی امید کشور و تعاونی صندوق کفش هیدج منعقد شد تا مشکلات این صنعت در شهرستان حل و فصل شود؛ لذا در این دیدار سقف تسهیلات به سه برابر افزایش یافت تا جایی که واحدها میتوانند در مناطق روستایی تسهیلات ۱۵۰ میلیون تومانی با کارمزد ۴ تا ۶ درصد و در مناطق شهری همین مبلغ تسهیلات را با کارمزد ۱۰ درصد دریافت کنند.

وی بیان کرد: کفش هیدج از لحاظ سطح تولید و کیفیت در ردههای سوم و دوم قرار دارد؛ لذا تلاش میشود تا با پیگیریهای مستمر مشکلات تولیدکنندگان این صنعت به ویژه در شهرک صنعتی حل شود و حمایتهایی نیز از فعالان در این عرصه انجام صورت بگیرد. V کتاب رویای مدرنکفش به این معنی است که شما به جاده خواهید رسید. با توجه به مطالبی که در رابطه با نقش کیف در استایل گفتیم، مسلماً شما هم به این نتیجه رسیده اید که خرید کیف زنانه یک امر مهم و حساس است و برای این خرید مهم باید از طریق یک فروشگاه معتبر اقدام نمود. وی با اشاره به اینکه طرح مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهر های هیدج و صائین قلعه از جمله موضوعات دیگر این جلسه بود، اظهار کرد: دستورات لازم برای بررسی مسائل و مشکلات مطرح شده اخذ گردیده که از جمله آنها بررسی راه اندازی استقرار آزمایشگاه و حضور پزشکان متخصص در درمانگاه های این دو شهر می باشد، همچنین در این جلسه نیز بحث اختصاص تجهیزات پزشکی ضروری مراکز درمانی منطقه بود مطرح شد که مقرر شده سریعا این تجهیزات به مراکز درمانی تحویل داده شود.

نماینده مردم ابهر، سلطانیه و خرمدره به جلسه بررسی و حل مشکلات پروژه ورزشگاه سه هزار نفری شناط شهرستان ابهر با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاونین این وزارتخانه اشاره کرد و گفت: تغییر مجری پروژه از اداره کل استان به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور صورت گرفت و همچنین تخصیص بودجه ۸ میلیارد تومانی در سال جاری و ۱۰ میلیارد تومانی در سال آینده جهت تکمیل و اتمام پروژه تا پایان سال 1401در دستور کار قرار گفت. مصطفی طاهری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه اش اشاره کرد و گفت: سالهاست که مردم طارم در انتظار بهره برداری از محور کلور به درام هستند که متصل کننده 4 استان شمال شرقی کشور است، متاسفانه روند اجرای پروژه فرسایشی شده بود که به جد به دنبال تسریع روند اجرایی این پروژه بودم لذا بودجه طرح محور زنجان به طارم افزایش یافته است.

بنابراین می توان گفت و تجار و افرادی که کار اصلی آن ها خرید و فروش کفش است برای خرید کفش با قیمت ارزان به این بازار های سر می زنند و تولیدکننده ها و فروشندگان عمده آن ها پیدا می کنند. این کارخانه با مارک تجاری شیما توانست در کوتاه ترین زمان ممکنه و با عبور از همه سختی ها در سال 72 اولین محموله صادراتی کفش خود را به باکو ارسال کند. سیستم یکپارچه مدیریت و نیز ساختارهای مدیریت تعالی EFQM در روح سازمان جریان داشته و شما همیشه روندی پویا و WIN-WIN در همکاری با شیما خواهید دید. این تولیدکننده موفق صنعت کفش تبریز، با تاکید مجدد بر اینکه، رفع مشکلات موجود در عرصه صنعت چرم و کفش نیازمند عزم ملی و تلاش همگانی است، تصریح کرد: اگر خودمان به داد صنعت و تولید نرسیم، همین فعالیتهای موجود نیز تعطیل خواهد شد، به همین دلیل باید موانع تولید رفع شوند و این کار با استفاده از دانش روز دنیا و حرکت به سمت نوآوری امکان پذیر خواهد بود که ما در واحد تولیدی خودمان این امر را شروع کرده ایم.