چطور عکسهایی حرفه ای بگیریم؟

ابزارهای ذکر شده همگی نیازهای عکاسی تبلیغاتی و صنعتی کیف و کفش هستند. باید در اولین مرحله اطلاعات کافی از نیازهای مشتری دریافت کنید. لازم است اطلاعات و تجربه کافی از روند عکاسی این محصولات متنوع داشته باشید. پس اگر علاقمندید عکسهایی متفاوت و خلاق از این محصولات بگیرید تا پایان این مقاله همراه من باشید. نکته مهمی که باید در انتخاب یک کفش پاشنه بلند مجلسی در نظر بگیرید این است که قبل از خرید، حتما چند دقیقهای با آن راه بروید و حتی جست و خیز داشته باشید تا ببینید پاشنه آن چقدر تعادل شما را حفظ میکند. خوب همانطور که می بینید،اولین مرحله این گره عبور از زیر سوراخ اول است لازم به ذکرست که در این مدل درهمه ی قسمت های آن بند از زیر عبور می کند و قسمتی که از روی سوراخ عبور میکند بعد از عبور از زیره بند اول به سمت سوراخ بعدی می رود.

مدل نردبانی یکی از منحصربفرد ترین روش هاست.شما می توانید آن را در انواع برندهای نایک،آدیداس و ریبوک استفاده کنید.برای اینکار شما ابتدا باید بر خلاف مدل های دیگر از زیر بند را وارد سوراخ کنید و سپس به جای ضربدری رفتن،باید به سمت سوراخ بالایی رفت و نکته اینجاست که از روی سوراخ بند را رد کنید و سپس از سوراخ روبرویی بند را رد کنید. احتمالا این مدل در فیلم های تینیجری زیاد به چشمتان خورده است.در این روش معمولا در انتهای کار بندهارا بلندتر میگیرند و بعد می بندد.استفاده از بندکفش های بلند برای این مدل توصیه می شود تا جلوه بیشتری داشته باشد.همانطور که در آموزش می بینید بند در یک طرف از سوراخ ها به سمت بالا می رود و در طرف دیگر مثل مدل اول به سادگی و بصورت مستقیم و بعد مورب عبور داده می شود.

یکی از کاربردهای این مدل بستن بند چکمه بالای زانو است،زیرا که برای بستن این مدل محصولات جلوه زیباتری دارد و نیز بستن و بازکردن آن آسان تر خواهد بود.می توانید در شکل زیر آموزش دقیق بستن بند به روش riding bow را ببینید.احتمالا دلیل نامگذاری این روش این است که وقتی بند به سمت بالا می رود حالتی مانند کمان به خودش می گیرد،البته شاید😅. کفش دخترانه نیز از این قاعده جدا نیست و مدل و رنگ آن برای خانمها مهم است. اکثر خانمها رنگ کفش مجلسی خود را با رنگ لباس مجلسی ست می کنند که این در نوع خود کار خوبی است. در صورت تمایل می توانید ویدیو آموزشی ما را در مورد این روش ببینید،ما این روش ها را در صفحه اینستاگرام کفش جوان با توضیحات مختصر و عکس های مربوط به آن ارائه داده ایم.ما سعی کردیم تا در گیف آموزشی بندبستن به روش ترکیبی نحوه صحیح استفاده از این روش را به شما کاربران گرامی کفش جوان ارائه دهیم.

همچنین در قرن چهاردهم، با پیشرفت علم و فرهنگ کم کم پارچه ها و چرم دباغی شده و نازک وارد صنعت کفش سازی شد و از آن زمان تولید کفش چرم رونق گرفت. که این تزیینات آنها را از کفشهای غیر رسمی متمایز کرده است.جنس اغلب کفشهای مجلسی از چرم استولی ممکن است در بازار به کفشهای مجلسی با جنس غیر از چرم مثل ساتن، مخمل و یا چرم جیر برخورد کنید. عکاسی از کیف و کفش – صنعتی یا تبلیغاتی؟ در طول سالها عکسهای صنعتی و تبلیغاتی مختلفی از کیف و کفش دیده اید. البته گاهی نورپردازی نامناسب و ویرایش بیش از حد منجر به افت کیفت عکس می شود. گاهی هم با هدف استفاده در تبلیغات آفلاین (کاتالوگ، ژورنال، پوستر، بیلبورد) انجام می شود.