چطور عکسهایی حرفه ای بگیریم؟

بخش اورژانس بیمارستانی در شهر الجبیل روز گذشته با موردی عجیب پذیرای یک بیمار اورژانسی با موردی عجیب بود.یک مرد عربستانی درحالی که پاشنه تیز یک کفش زنانه در سرش بود، به اورژانس منتقل شد. امیرخسرو عباسی مالک برند آرایشی بهداشتی هاینس و ژاکسی است و آشنایی اولیه شان از زمانی شروع شد که بهاره رهنما به عنوان مدل، در تبلیغات این برند حضور پیدا کرد. امیرخسرو عباسی همسر بهاره رهنما عکسی در فضای مجازی به اشتراک گذاشت کاربران این شایعه را منتشر کرده اند که همسر بهاره رهنما به خانواده سابقش برگشته است. بهاره رهنما در سال ۹۶ با فردی به نام امیرخسرو عباسی ازدواج کرد . بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد.

بهاره رهنما کارگردان است. بهاره رهنما به دلیل یک سال جهشی درس خواندن در سن ۱۷ سالگی وارد دانشگاه شد و در زمان بازگشت از دانشگاه به طور اتفاقی با پیمان قاسم خانی ( فیلمنامه نویس، کارگردان و بازیگر ) آشنا شد و پس از گذشت دو سال و آشنایی بیشتر تصمیم به ازدواج گرفتند. بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی زوج هنری بودند که زندگیشان پس از ۲۲ سال زندگی در سال ۱۳۹۵ به اتمام رسید و از هم جدا شدند. به گزارش برنا؛ اختلافات زناشویی گاهی افراد را وادار به انجام رفتارهای عجیب و نامتعارفی می کند که این رفتارها شاید عکس العمل ها و دردسر های فراوانی به دنبال داشته باشد طوری که اختلاف و دعوا میان این مرد با همسرش باعث شده بود که زن با کفش خود همسرش را حسابی کتک بزند و جراحت های عمیقی در صورت و بدن وی ایجاد کند و در نهایت پاشنه کفش وی در سر مرد فرو رود و جا بماند!

وی نیز مانند بهاره رهنما از همسر سابق یک دختر دارد. وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. بهاره رهنما جدیدا با عکس هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارد حاشیه های زیادی برای خودش درست کره که در آخرین شایعه کاربران معتقدند تزریق بیش از حد ژل برای گونه قیافه این بازیگر را ترسناک کرده است. بهاره رهنما به تازگی فیلمی در فضای مجازی منتشر کرده است که چهره جدیدی از خود به نمایش گذاشته که نظر کاربران تزریق بیش از حد ژل را عامل این چهره جدید می دانند. این درحالیست که قبل از طلاقشان زندگیشان به ظاهر خوب و صمیمی به نظر می آمد. این روش برای محصولان کانورس زیبایی دوچندانی دارد البته معلوم نیست به سختی و پیچیدگی آن می ارزد یا خیر.در نهایت گره را در وسط و در قسمت بالا آن می زنیم و دقت کنید که باید از زیر بند را عبور دهید.

بسیاری از مورخین معتقدند که قرن ۱۴ آغازگر مد و صنایع چرم است. عکسهای مد بهترین ایده برای برندهای بزرگ تولید کننده کیف و کفش در دنیا هستند. عکاسی مد روشی موفق برای معرفی و تبلیغ محصولات کیف و کفش است که بعنوان محصولات مد شناخته می شوند. بهاره رهنما که در سفر تفریحی در کیش به سر می برد استوری جدیدی منتشر کرده است که نظر کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده و کاربران اعتقاد دارند که بهاره رهنما با این استوری طلاقش از همسر دومش را تایید کرده است. بهاره رهنما که در کیش به سر می برد با اشتراک گذاشتن فیلمی از خود در یک رستوران باعث بوجود آمدن جنجال تازه ای شد. علاوه بر این نکات کاربردی و مهمی که لازمه در هنگام خرید کفش اسپرت و کتونی رعایت کنید رو هم براتون گردآوری کردیم تا بتونید خرید کفش اسپرت دخترانه رو بهتر انجام بدید.