چطور عکسهایی حرفه ای بگیریم؟

نورپردازی سوژه های چرمی و متریال هایی مثل ورنی کار ساده ای نیست و لازم است با حساسیت انجام شود. در جواب باید بگوییم که قطعا کفشهای پاشنه بلند به اندازه یک کفش اسپرت استاندارد راحت نیست و نمیتوانید از آن برای طولانی مدت استفاده کنید، اما در بین این کفشها هم مدلهای بسیار راحتی وجود دارد. پس زمینه های رنگی و تیره گزینه های خوبی برای عکسهای محصولات فروشگاهی نیست. زمینه های رنگی و تیره تاثیر منفی بروی رنگ محصول گذاشته باعث کدر یا تیره شدن محصول در چاپ می شوند. در مرحله بعد تعدادی عکس تبلیغاتی هم با فضای ساده و پس زمینه های رنگی به منظور استفاده در وب سایت و شبکه های اجتماعی تهیه شد. پس زمینه عکسهای تبلیغاتی شامل فون های رنگی روشن و یا بک دراپ های طرح دار می شوند.

این پس زمینه ها گزینه مناسبی برای کاتالوگ های چاپی هم نیستند. در این سفارش عکسهای زمینه سفید از محصولات به منظور استفاده در وب سایت و کاتالوگ تهیه شد. این عکسها که محصول محور هستند برای استفاده در فروشگاه های آنلاین و طراحی کاتالوگ تهیه می شوند. اگر هدف مشتری استفاده عکسها برای تولید ژورنال، پوستر و تبلیغات شبکه های اجتماعی بود، عکسهای تبلیغاتی تاثیرگذاری بیشتری دارند. از کفش مصریان قدیم میتوان سبک زندگی و طبقات اجتماعی آن دوره را متوجه شد. تمدن ایران، یونان و رم پوشینه های دیگری درست کرده بودند که گویای طبقه اجتماعی افراد و میزان قدرت اشخاص بود. میزان فعالیت و عملکرد روزانه، راحتی کفش، فرم مناسب کفش، استاندارد بودن آن و سایر فاکتورهایی که در ادامه به آن اشاره کردیم از جمله موارد مهمی هستند که باید در هنگام خرید کفش اسپرت دخترانه در نظر داشته باشید.

چرم طبیعی به خاطر استحکامی که دارد، بهترین انتخاب برای کفش محسوب می شود زیرا کفش باید توان ضربه هایی که با آن برخورد می کند را داشته باشد و چرم طبیعی که وزن کمتری نسبت به چرم های مصنوعی دارد و از استقامت بالایی هم برخوردار است، یکی از بهترین گزینه ها در بین تمام انتخاب هاست. کفش پاشنه بلند یکی از بزرگترین فانتزی خانمها در دوران کودکی است. نکته مهمی که باید در انتخاب یک کفش پاشنه بلند مجلسی در نظر بگیرید این است که قبل از خرید، حتما چند دقیقهای با آن راه بروید و حتی جست و خیز داشته باشید تا ببینید پاشنه آن چقدر تعادل شما را حفظ میکند.

در نتیجه این ویژگی در کفش چرم باعث می شود که کفش خشک و سفت نباشد و پای انسان احساس راحتی در آن داشته باشد. مدل کفش دخترانه برای عید نوروز ۱۴۰۱ خود را با توجه به سلیقه و راحتی پای خود انتخاب کنید و اگر تا کنون مدل مانتوی نوروز خود را انتخاب نکرده اید سری به مقاله مدل مانتو عید (آستین کلوش و آستین پفی) بزنید و جدیدترین مدل مانتوهای عید نوروز امسال را ببینید. گاهی لازم است با نورپردازی ملایم و موضعی بخشی از یک اتاق را بازسازی کنید. استفاده از فلاش ها بدون کمک فیلتر یا تعدیل کننده ها موجب براق شدن بیش از حد بخشی از محصول چرم می شود. مثلا واکس براق کننده برای کیف و کفش های چرم، سیم مفتولی نازک برای تهیه عکسهای خلاق، لوازم ساخت دکورهای کوچک و غیره که کمک می کنند عکسهایی جذاب تر تهیه کنید.