چطور عکسهایی حرفه ای بگیریم؟

به این مدل به علت شکل ظاهری در هم تنیده شده ای که دارد مدل مشبک می گویند،شما می توانید آن را با یک بند یا دو بند با رنگ های مختلف ایجاد کنید.همانطور که در عکس می بینید بند از سوراخ اولی به شیوه ضربدری عبور داده می شده و از سوراخ دوم به سمت قسمت های بالایی می رود و شما می توانید آن را در محل دلخواه عبور دهید.این مدل بند بستن برای مدل های کانورس و آل استار که دارای سوراخ زیادیند عالی می باشد.ولی می توانید به سلیقه خودتان در مدل های دیگر هم استفاده کنید.توجه داشته باشید که در آخرین سوراخ عبوری،بند باید از زیر عبور کند تا بتوانید آن را گره بزنید. این مدل برای انواع کفش کاربرد دارد و جلوه بسیار زیبایی به آن می دهد.در این روش مانند بقیه اول کار با عبور از سوراخ اول آغاز می شود ولی یک طرف بند بعد از عبور از آن به سمت بالا و آخرین سوراخ می رود و سپس به شیوه ضربدری از بالا به پایین از سوراخ ها عبور داده می شود و در نهایت در وسط آن بند ها به هم می رسند و گره زده می شود.

امروز با 16 مدل بستن بند کفش با شـما هستیم.عکس ها گویای نحوه انجام کار هستند.نکته اینجاست که این آموزش برای انواع مختلف آن قابلیت اجرا دارد و شما می توانید آن را برای انواع مدل ها با کم کردن از اندازه بند انجام دهید.همانطور که می دانید از جمله تغییراتی که می توان به منظور نو کردن بر روی آن انجام داد نوع گره زدن بند است که این کار را می توان در سبک ها و مدل های متفاوت و جذاب انجام داد و از این طریق جلوه خاصی به ظاهرش داد.در این مطلب می خواهیم انواع مدل های زیبا و شیک به همراه آموزش بستن بند آن را برای انواع کفش پیاده روی،کفش مخصوص دویدن و غیره استفاده کرد. این روش برای محصولان کانورس زیبایی دوچندانی دارد البته معلوم نیست به سختی و پیچیدگی آن می ارزد یا خیر.در نهایت گره را در وسط و در قسمت بالا آن می زنیم و دقت کنید که باید از زیر بند را عبور دهید.

ما در این مقاله سعی نموده ایم تا چند مدل از (کفش هولوگرامی دخترانه ۲۰۲۰ ، عکس کفش هولوگرام سال ۹۹) را خدمت شما عزیزان همراه ارائه نماییم. کفش های هولوگرامی جز آن دسته از کفش هایی است که در این چند سال اخیر طرفداران خاص خود را چیدا کرده است. همانطور که گفته شد کفش های هولوگرامی به علت طرح ها و رنگ های گوناگونی که دارند امروزه دارای طرفداران بیشماری هستند. در گذشته اغلب تولید کنندگان این طرح ها از جنس های پلاستیکی برای تولید کیف و کفش هایی با این طرح استفاده می کردند، ولی به تازگی تولید کنندگان این محصولات توانسته اند این طرح ها و رنگ ها را بر روی پارچه های متالیک نیز پیاده سازی کنند. باید دقت کنید رنگ لباس مدل همخوانی مناسبی با سوژه اصلی شما که همان کفش است داشته باشد. شدت نور باید کنتراست لازم را ایجاد کند تا جزئیات با دقت بالا ثبت شود.

این فایلها با در اختیار گذاشتن جزئیات بیشتر، فضای ادیت پذیری عمیق تری در اصلاح رنگ، کنتراست، نور و شارپنس دارند. در واقع کفشهای تقلبی و بی کیفیت هیچ توجهی به این مساله نداشته و اغلب پاشنه و انتهای پا را دچار زخم میکنند. شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای کفشهای تخت و ساده ساخته شدهاید. مدل loopback یکی از جذاب ترین مدل ها برای بستن بند کفش ورزشی است.حتما شما هم این مدل را در بازی ها بسکتبال دیده اید.اما این به معنا نیست که حتما باید کفش ساق دار مانند کانورس یا نایک ایر جردن داشته باشید،شما می توانید حتی با مدل های تخت نیز چنین گره ای ایجاد کنید. اگر نمی توانید کفش پاشنه دار بپوشید نگران نباشید کفش های تخت با بسیاری از لباس های شما هماهنگ هستند اما اگر می خواهید به پوشیدن کفش های پاشنه بلند و باریک حتی برای یک مهمانی یک ساعته عادت کنید، با پاشنه های سه یا پنج سانتیمتری آغاز کنید.