همه چی در باره شرکت اسکیچرز ( Skechers ) و نوع فعالیت آن

لژ به عنوان ضربه گیر عمل می کند تا از وارد شدن ضربه به عضلات و مفاصل جلوگیری نماید. زیره کفش از جنس Rubber & Seps Ip می باشد و این زیره دارای ضربه گیرهای بسیاری می باشد . از جنس پارچه و چرم نرم در روی آن میباشد و دارای 3 ردیف بند است که تضادی خاص را به وجود آوردهاند. روکش آن از جیر نرم است. روکش آن از جنس پارچهی پنجرهای ریز ( Mesh Fabric ) و سینتتیک (پارچه مصنوعی) است. روکش آن از چرم نرم، پارچه Mesh و سینتتیک است. کمپانی Skechers در واقع یک شرکت آمریکایی است که ساختمان اصلی آن در کالیفرنیا، ساحل منهتن قرار دارد.

کفش اسکیچرز ( Skechers ) یک برند آمریکایی است که برای آقایان، خانمها و کودکان، کفشهای اسپرت حرفهای تولید میکند. مدلها و چهرههای تلویزیونی بیشماری از قبیل سلبریتی معروف با چندین جایزهی پلاتینیوم موسیقی Meghan Trainor، شخصیت تلویزیونی معروف Brooke Burke Chavet، مدل معروف Kelly Brook، گروه پسرانهی کره جنوبیایی EXO، گروه دخترانه Sistar، بوکسور معروف Sugar Ray Leonard و بازیکن فوتبال سابق Howie Long، همچنین دوندگان المپیک Meb Keflezighi و Kara Goucher و یکی بزرگان اسکیت برد Billy Andrade، از جملهس چهرههای تبلیغاتی این برند هستند. یکی از کفشهای اسپرتی که به جد جزو جدانشدنی از استایل روزانه شما خواهند شد.

از آن جایی که جزو کفش های بدون بند است می توان در کمترین زمان آن ها را پوشید و دراورد. به راستی زمانیکه اسکیچرز (اسکچرز) شروع به تولید کفش های ورزشی بیشتر نمود، شرکت به این حقیقت آگاه بود که کفش ها را متناسب با ورزشکاران تولید نخواهد کرد بلکه با این حقیقت که کفش های ورزشی از کفش های معمولی (کفش های خیابانی) طرفداران بیشتری داشتند تولید می کرد. این مدل کفش اسکیچرز مردانه نیز مانند مدل قبلی از تکنولوژی نامبرده بهرهمند است. با استفاده از تکنولوژی و تعبیه سنسورهای Skechers GOimpluse، پاهای شما در این کفش بسیار راحت و راحت است و امکان ندارد با پوشیدن طولانی مدت خسته شوید یا مدل پاهایتان تغییر کند. فناوری مموری فوم در این کتونی اسکیچرز باعث می شود تا با پوشیدن این کتونی اسکیچرز ، کفه به خوبی قالب پا را به خود گرفته و فرورفتگی ها و قوس پا را پر می کند.

در مقایسه با بسیاری از برندهای رقیب، اسکچرز یا اسکیچرز (Skechers) به عنوان تازه وارد دنیای کفشهای ورزشی شناخته میشود. همچنین استفاده از بالشتک های تزریقی Eva در زیره این کفش ها موجب افزایش دوام کفش و جذب شوک حین راه رفتن می شود و باعث میشود ضربات و فشارهایی که با کف پا در هنگام دویدن یا پیاده روی وارد میشود به زانوها و کمر انتقال پیدا نکند و در نتیجه آسیب های ناشی از آن را بر بدن کاهش می دهد. کفش کودک ، بوت ها و کفش های راحتی به شما این اطمینان را می دهند که نخستین گامهای کوچک کودکتان راحت و مستحکم باشد . کفش ها تاثیر بسیار زیادی در پرستیژ شما دارد . به همین دلیل است که خرید کفش اسکیچرز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه با منتخب کفش اسکیچرز مردانه 2017 آشنا خواهید شد. درآمد اسکیچرز بیشتر از 3 بیلیون دلار در سال اقتصادی 2015 بوده است.