همه چی در باره شرکت اسکیچرز ( Skechers ) و نوع فعالیت آن

دسته ای از کفش های اسکچرز است که سبکی خاص از زیره خارجی گهواره ای شکل به خود دارد. طوریکه به دلیل طراحی عالی و سبکی بسیار زیاد کفشهای این برند پاها درون آنها آنقدر راحت هستند که احساس میکنید چیزی نپوشیده اید. این کفی هم اکنون در سری 4 walk go بکار گرفته شده و حس وجود یک بالشتک را به فرد القا می کند. در قسمت کناری زیره دو حفره وجود دارد که هم به جریان هوا کمک می کنند و هم باعث افزایش حالت ارتجاعی کفش می شوند. با حفره هایی که در زیر کف آن قرار دارد ، تنفس پا را افزایش می دهد. همانطور که میدانید قبل از تولید کفش های اسکیپچرز کفش های ورزشی موجود در بازار به سرعت از شکل اولیه خود خارج میشدند و به کمر و پا آسیب می رساندند اما اسکیچرز با تولید کفش های مرغوب و سبک توانست بر این مشکل غلبه کند و خیلی زود به عنوان برندی محبوب و بسیار پر طرفدار در سراسر دنیا شناخته شود.

و شرکت وضعیتی مانند نام های تجاریCoach و Fendi داشت. کفی های مموری فوم مانند بالشی در کف پا به فرد حس آرامش و راحتی داده و فرد احساس می کند که روی لایه های نرم و ابری پا می گذارد. در دهه 90 میلادی با رشد روز افزون صنعت مد، نیاز جامعه و سلایق مختلف به گرایش های مدرنیسم سوق پیدا کرده بود. در یک صنعت مشهور با گردش مالی بالا و محیط رقابتی شدید، موفقیت سرسام آور اسکیچرز سبب حدس و گمان هایی در باره چگونگی چنین رشدی در این مدت زمان کوتاه شد. خط bamboo در بستر پا که خاصیت آنتی باکتریال داشته و محیط کشت قارچ و باکتری را از بین خواهد برد.

البته کفش های ایرانی و های کپی خارجی هم در بازار موجود است که معمولا کفش های ایرانی از 180 تا 500 هزار تومان قیمت دارند و کفش های های کپی نیز بین 700 تا 1.400 هزار تومان قیمت دارند. کتونی و کفش های اسکیچرز دنیایی از راحتی هستند! L.A. Gear که در سال 1883 تأسیس شده بود تا سال 1990 بیشتر از 900 میلیون از فروش کفش درآمد کسب کرده بود. در آپریل 1998 شرکت اسکیچرز (اسکچرز) طرح هایی را ارائه کرد که شرکت را در رقابت مستقیم با غول های تولید کنندۀ کفش، نایک و ریباک قرار می داد. از ویژگی های اصلی این نوع زیره میتوان به محافظت فوق العاده زیاد از ضربه زدن به پاشنه هنگام دویدن نام برد. برند اسکچرز با شناخت این عوامل شروع به تولید کفشهای ورزشی کرد که در استفاده طولانی مدت کیفیت و استحکام کفش حفظ شود و به همین دلیل به سرعت به برند محبوب جهانی تبدیل شد.

طبق نظر کارشناسان استفاده از کفش مناسب مانند کفش ورزشی ایدهآل برای انجام کارهای روزمره و پیادهروی میتواند در شادابی، نشاط و حفظ سلامت جسمانی و تناسب اندام تأثیرگذار باشد. فوم حافظه دار مانند بالشتی برای پاهای شما می باشد، این فوم ساخته شده از پلی ورتان است. اسکیچرز با دیدن این مشکل ، در پی رفع آن برآمد و تکنولوژی منحصربفرد فوم حافظه دار را معرفی کرد. همچنین به کار گذاشتن این سنسورها در نقاط حساس کف پا باعث بالا رفتن جریان خون می شوند. شرکت همچنین بیشتر از 30 فروشگاه در مالکیت خود باز کرده بود. زیرا شرکت روند تمایل جوانان در بازار را به دقت تحت نظر داشت.

0 دیدگاه دربارهٔ «همه چی در باره شرکت اسکیچرز ( Skechers ) و نوع فعالیت آن;

دیدگاهتان را بنویسید