همه چی در باره شرکت اسکیچرز ( Skechers ) و نوع فعالیت آن

اما کفشهای این برند به ویژه برای مشکلات مختلف پا (پرونیشن یا صافی کف پا) طراحی نشدهاند. کفش اسکیچرز بسیار راحت و انعطاف پذیر است و در هر سن و سالی که باشید می توانید از انواع مختلف کفش اسکیچرز تهیه کنید. وجود مش های قابل انعطاف رویه ، به راحتی هرچه بیشتر پا در هنگام پیاده روی نیز کمک می نماید. شروع کار او در دهۀ 1860 با فروختن کلاه گیس به سالن های زیبایی در بوستن بود. زیبایی و جذابیت رنگهای به کار رفته در انواع کفشهای اسکچرز و محافظت از سلامت پاها از اولین دلایل مهم برای جذب مصرفکنندگان بوده است به طوریکه حتی افراد سختپسند نیز مجذوب کفشهای ورزشی اسکچرز میشوند و از خرید خود راضی و خرسند خواهند بود. کفشهای اسکچرز از جه متریالی ساخته میشود؟ همچنین اسکچرز برای اجرای کمپینهای تبلیغاتی نوآورانه، کارت تلفن رایگان به مشتریان خود ارائه داد. با خرید کفش اسکیچرز “های کپی” البته با بهترین کیفیت برای شما خریداران محترم این امکان را فراهم کرده است خرید کفش اسکیچرز با بهترین کیفیت مشابه اورجینال را تجربه نمایید.

اسکیچرز در لایه میانی کفش های زنانه و مردانه از تکنولوژی فوم های نسل پنجم اختصاصی خودش (5th Gen) استفاده کرده است. و رشد سریعی را در میان شرکت های تولید کننده کفش ایالات متحده داشت. این نشان از آن داشت که اسکچرز قرار است به زودی با غولهای ورزشی جهان همانند نایکی (Nike) و آدیداس (Reebok) وارد رقابت شود. اگر می خواهید با هزینه کمتر ، یک کفش مناسب داشته باشید ، کفش ساخت این کشور گزینه مناسبی است . داستان هر برند مشهور در کنار آنکه میتواند بسیار خواندنی باشد، به فرآیند موفقیت و سازوکارهای موفقیت یک مارک از بدو تولد تا پیشرفت نیز میپردازد. در ابتدا، قرار بود شرکت با نام Skechers به عنوان توزیعکننده بوتهای دکتر مارتنز (Dr. درست است که در سال ۱۹۹۲ راهاندازی شده است، اما اکنون کمتر کسی است که نام و آوازه این برند را نشنیده باشد. آیا کفش اسکیچرز برای پاهای شما مناسب است؟

این زیره برای تمرین در باشگاه نیز مناسب می باشد. اگر هنگام راه رفتن و فعالیت روزانه دچار درد در ناحیه پا و کمر هستید سری کفش راحتی این برند برای شما مناسب است. بعد از گذشت چندین دهه در صنعت پوشاک، گرینبرگ و مدیران آگاه بودند که فارغ از کیفیت یا اصالت یک محصول، بدون تصویر و تبلیغات مناسب برای فروش آن محصول، یک شرکت هرگز در دنیای رقابتی دوام نخواهد آورد. اگرچه طی سالهای اول، سهام شرکت برای گرم شدن سرمایهگذاران به شکلی آهسته رو به جلو بود، اما تا سال ۲۰۰۰ سهام به طور مداوم روند صعودی به خود گرفت و رشد خود را تا دهه آینده نیز حفظ کرد.

بنابراین، اگر از مشکل خاصی در پاهای خود رنج میبرید، بهتر است برندهای دیگر را در نظر بگیرید. بیایید ابتدا مزایای آن را در نظر بگیریم. بعد از آن اسکیچرز از نظر سهم بازار رسماً پنجمین برند بزرگ کفش ورزشی در جهان انتخاب شد. این مدل کفش سبب می شود که حد اکثر کالری هنگام پیاده روی و فعالیت های روزانه سوزانده شود. موفقیت بسیار کفش مدل «Chrome Dome» در سال ۱۹۹۳ نقطه عطفی در پیشرفتهای بعدی شرکت بود. بعد از اینکه مدل Chrome Dome محبوب شد، اسکیچرز بر موج موفقیت سوار شد. اسکچرز در سال ۱۹۹۲ توسط رابرت گرینبرگ تأسیس شد، او قبل از آن نیز برند معروف کتونی L.A. همانطور که میدانید با توجه به گسترش بازار های فروش کفش در دنیا ، تشخیص جنس اصل از فیک کار بسیار دشواری است ، به همین دلیل در ادامه به نکاتی می پردازیم تا تشخیص را برایتان نسبت به قبل راحت تر کند .