همه چی در باره شرکت اسکیچرز ( Skechers ) و نوع فعالیت آن

نرمی و راحتی : وجود یک لایه فوم ایوا و بالشتک های نرم و زبانه بالشتک مانند نرمی و راحتی این کفش ها را چند برابر کرده است. تنوع مدل : مدل های زیادی برای اهداف مختلفی مثل کفش پیاده روی یا روزمره در بازار ایران موجود است. با استفاده از کتونی ورزشی مناسب مانند کفش اسکیچرز می توانید ورزش های سالنی یا حتی خارج از آن را به راحتی انجام دهید. بصورت ایستاده به دیوار تکیه دهید زیر پای خود یک تکه مقوا و یا کاغذ آ ۴ قرار دهید از شخص دیگری بخواهید که دور پای شما با خودکار خط بکشد، این کار را برای دو پا انجام دهید ، ممکن است میان دو پا در حدود چند میلیمتر اختلاف باشد که مشکلی نیست.

این کاملاً بستگی به هدف شما از خرید کفش دارد اگر اضافه وزن دارید و قصد کاهش وزن پیشنهاد ما به شما استفاده از کفش های پیاده روی است. به عنوان کلام پایانی میتوان گفت تمامی مدل های موجود در فروشگاه شیک استایل با برند اسکیچرز راحت ترین و زیباترین کفش ها به شمار میآیند که آجیتمی جالب برای پیاده روی و دویدن و فعالیت های روزانه می باشند و می توانید با خرید آنها کفشی عالی را به استایل خود اضافه نمایید. نکته جالب : در نسخه های اورجینال و سفارشی از برند اسکچرز شما میتوانید کفش ها را مطابق با اندازه هر پای خود سفارش دهید. سپس حد فاصله انگشت شست تا پشت پاشنه خود را اندازه بگیرید و با توجه به جدول زیر سایز مناسب پای خود را پیدا کنید. حتی الان که هوا سرد شده باز هم میتوان در خیابان تعداد زیادی از آنها را پای مردم دید، ولی در تابستان اگر یک خیابان را از اول تا آخر بروید و به کفش آدمها دقت کنید، اسکچرز و طرحهای مشابه آن قطعا خیلی بیشتر بهچشم میآید.

در قسمت جلویی کفش پارچه ای وجود دارد که جریان هوا را افزایش می دهد و انعطاف پذیری پنجه را افزایش می دهد. این کفش ورزشی دارای بند و زبانه مناسب با پارچه مشبک است که به گردش هوا در داخل کفش کمک میکند. از کفش های اسکچرز کفش پیاده روی مدل Go Walk Impress می باشد که راحت ترین کفش های اسکچرز به شمار میآیند این کفش در ۵ رنگ مختلف تولید شده است در قسمت پنجه پا بسیار پهن می باشند و دارای وزن بسیار پایین است که باعث میشود شخصی که آنها را به پا میکند احساس راحتی نماید.

سبکی : بسیار این کفش ها سبک هستند. شرکت در تلاش است تا از طریق توسعه و ارائۀ یک طبقه بندی متوازن و ارائه کالاهای اساسی و مد روز در برابر طیف گسترده ای از سبک ها و دسته بندی های متفاوت، همزمان با متنوع کردن محصولات بر پایه منابع کم هزینه و کنترل رشد از کانال های توزیع به این اهداف دست پیدا کند. اگر هنگام راه رفتن و فعالیت روزانه دچار درد در ناحیه پا و کمر هستید سری کفش راحتی این برند برای شما مناسب است. این برند تجاری با درآمدی چندین میلیارد دلاری خود سبک و سیاق دنیای پوشاک به خصوص کفش و کتونی را متحول کرد. Gear در سال 1992، او بلافاصله اسکیچرز (Skechers) را تأسیس کرد. تنه بعداز گذشت 6 سال از زمان تاسیس اسکیچرز، این شرکت موفق شد رکورد 400 میلیون فروش را به ثبت برساند. بی شک برند اسکیچرز را می توان یکی از برترین تولید کننده های کفش و کتانی به ویژه کتانی ورزشی در دنیا دانست اما موسس این شرکت چه کسی است ، در چه سالی تاسیس شده ، رقبای این شرکت چه کسانی هستند و تکنولوژی ها و نوآوری های این کفش ها چیست که همه را شیفته ی خود کرده اند این ها موضوعاتی هستند که در ادامه به آن ها می پردازیم.