همه چی در باره شرکت اسکیچرز ( Skechers ) و نوع فعالیت آن

این تکنولوژی پدید آورنده تعادل و راحتی پا داخل کفش می شود. کفشهای اسکچرز دارای طراحی آرامش بخش هستند که همراه با تناسب به شما این امکان را می دهد تا راحت تر از پاهای خود استفاده کنید و همچنین با ارائه لایه های نرم در زیر کفش برای پاهای شما راحتی را به ارمغان می آورد . با توجه به بالا بودن تنوع محصولات اسکچرز، قیمت محصولات نیز با تنوع بالایی همراه است. قبل از تولید کفش های اسکیچرز کفش های ورزشی که در بازار وجود داشتن به سرعت شکل خود را از دست می دادند و به کمر و پا اسیب می رساندند و شکل استانداردی نداشتند. اسکچرز چیزی حدود ۳۰۰۰ مدل کفش ورزشی برای بانوان، آقایان و کودکان طراحی و روانه بازار کرده است. برند اسکچرز در ابتدای تولید در رتبههای پایینتری نسبت به برند نایک و آدیداس قرار داشت اما طولی نکشید که به رقیبی سر سخت برای این برندهای معروف و شناخته شده جهانی تبدیل شد.

این شرکت ابتدا بعنوان فروشنده محصولات دکتر مارتن فعالیت می کرد اما به سرعت رو به تولید اسکیت و کفش های اسکیچرز آورد و با تبلیغات بوسیله ی شخصیت ها و برنامه های معروف برند خود را به دیگران معرفی کرد. قیمت این کفش ها برخلاف بقیه ی برند ها ارزان تر و به صرفه تر می باشد . همراه با مشکلات ابتدایی با R. Griggs که تا اواخر دهۀ 1990 ادامه داشت، شرکت اسکیچرز دو شکایت علیه شرکت های Candies و Payless Shoe Source به علت کپی کردن طرح های اصلی اسکیچرز (اسکچرز) تنظیم کرد. این بالشتکها هنگام دویدن از وارد شدن فشار به کف پا، زانوها و کمر جلوگیری کرده و آسیب و عوارض جانبی به همراه نخواهند داشت و به همین دلیل کفشهای اسکچرز مورد تأیید و توصیه بسیاری از پزشکان برای درمان و پیشگیری از بروز آرتروز، پا درد و کمر درد است.

همچنین شما به کفش یا کتانی پیاده روی ، بوت کار نیاز دارید که کفش های اسکچرز با دوام و راحت در تمام مسیر همراه شما خواهند بود . امروزه خرید و فروش کتونی اسکیچرز در انواع مختلف با استفاده از انواع فروشگاه اینترنتی کتانی اسکیچرز راحت تر شده است. لطفاً برای تماس با مالک یا دستاندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. برند اسکچرز برای تبلیغات از بازاریابی ۳۶۰ درجه استفاده میکند به این معنی که تبلیغات اسکیچرز به صورت چاپی، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغ در فروشگاهها و شبکههای اجتماعی گسترش پیدا میکنند. این مدل کفش اسکیچرز یکی از کفشهای پرطرفدار زنانه است که به ورزش طولانی مدت مشغولند یا برای تناسب اندام نیاز به پیادهروی طولانی و دویدن دارند. این سری برای کسانی که تایم های طولانی روی پا می ایستند و یا در ورزش های سبک که پرش و فرود در آن نقش دارد می تواند عملکرد خوبی داشته باشد.

این فوم پس از مقداری راه رفتن شکل پای شما را می گیرد و گودی پای شما را پر می کند به طوری که انگار شما کفشی در پا ندارید و در هوا قدم می زنید. اسکیچرز علاوه بر کفش محصولات دیگری همچون عینک، کلاه، لباس و کیف عرضه می کند. پس این زیره ها برای کسانیکه در ورزش های سبک دارای پرش و فرود فعالیت می کنند و یا کسانیکه طولانی مدت سرپا می ایستند بسیار مناسب می باشد. اسکیچرز بخش زیادی از انرژی و درآمد خود را به کمپینهای تبلیغاتی با ظاهری بسیار جذاب و چشمگیر اختصاص میدهد؛ استراتژی که طی چند سال به رشد تجارتی چند میلیون دلاری این شرکت کمک کرده است. برند اسکچرز در سال ۱۹۹۲ در آمریکا تاسیس شد و همزمان به یکی از شرکتهایی تبدیل شد که در زمان کم رشد بسیار سریعی داشت و هدف خود را تولید کفشهایی راحت و شیک برای زنان و مردان ۱۹ تا ۴۰ ساله قرار داده بود.