همه چی در باره شرکت اسکیچرز ( Skechers ) و نوع فعالیت آن

در سال 1992 در (منهتن کالیفرنیا) توسط “رابرت گرین برگ” شرکت آمریکایی کفش اسکیچرز تاسیس شد و در ابتدا شروع به تولید کفش اسکیچرز و اسکیت کرد. قبل از تولید کفش های اسکیپچرز کفش های ورزشی موجود در بازار به سرعت شکل خود را از دست می دادند و به کمر و پا آسیب می رساندند اما اسکیچرز با تولید کفش های مرغوب و سبک توانست بر این مشکل غلبه کند و به زودی به عنوان محصولات پرطرفداری در سراسر دنیا شناخته شود. در سال 1993 تنها یکسال بعد از اینکه دو شرکت قرارداد همکاری بسته بودند، اسکیچرز دیگر به عنوان توزیع کنندۀ برند دکتر مارتنز فعالیت نکرد و مجبور شد برای بقا در بازار تنها بر نام تجاری خود تکیه کند. این برند با تولید کفش اسکیچرز ورزشی مرغوب توانست جای کتونی ورزشی در انواع مختلف موجود در بازار که به سرعت بگیرد.

کمپانی کفش اسکیچرز با تولید کفش های طبی که ظاهری زیبا و عملکردی فوق العاده دارند، توانست طرفداران زیادی بدست آورد و حتی از کتونی اسکیچرز در مدل های خاص افراد بیمار حرکتی نیز می توانند استفاده کنند و وضعیت راحتی داشته باشید. کفش اسکیچرز اکثر دارای رویه بسیار نرم و پارچه ای دارد و کتونی اسکیچرز با زیره های پلاستیکی و انعطاف پذیری که دارد، قابلیت ارتجاعی بیشتری نیز داشته و به راحتی با پوشیدن کفش اسکیچرز می توانید مدت زمان طولانی راه بروید و حتی ورزش کنید. زبانه و آستر : بیشتر کفش های این برند دارای آستر و زبانه پد دار هستند که پوشیدن و درآوردن کفش را تسهیل می بخشد.

زیره کفش از حفره هایی تشکیل شده که حالت ارتجاعی کفش را بالا می برند و همچنین به راحتی کفش کمک می کنند. درباره ما اسکچرز نگین دارای 5 سال سابقه در فروش محصولات اسکچرز و داری دو شعبه در شیراز و تهران در خدمت شما عزیزان می باشد اسکچرز نگین تلاش دارد تا در فضایی آرام و دلپذیر کلیه نیازهای هریک از اعضای خانواده را از نوزاد تا کهنسال به کفش و کتونی های مورد نیازشان باکاربردهای مختلف از جمله اسپرت راحتی طبی پیاده روی ورزش های عمومی و تخصصی چرم اداری و کلاسیک را در سطوح قیمتی متنوع برآورده نماید.

از طرفی کفش ها طبی این برند ورزشی با ظاهری زیبا و عملکردی فوق العاده دارای طرفداران بسیاری است این کفش ها با رویه نرم پارچه و زیره ای پلاستیکی و کاملا انعطاف پذیر موجب ایجاد راحتی حین راه رفتن می شود. قیمت کفش اسکیچرز در فروشگاه اینترنتی کفش و کتانی اسکیچرز هایپرجیم بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. کتونی اسکچرز Skechers بسیار سبک ، راحت و انعطاف پذیر بوده و با ظاهری زیبا و عملکردی فوق العاده توانسته در مدتی کوتاه طرفداران بسیاری بدست آورده و به شهرت جهانی برسد. کمپانی Skechers در واقع یک شرکت آمریکایی است که ساختمان اصلی آن در کالیفرنیا، ساحل منهتن قرار دارد.