همه چی در باره شرکت اسکیچرز ( Skechers ) و نوع فعالیت آن

تولیدات اولیه آن نیز کفش، کتونی، دمپایی، چکمه و صندل های راحتی بود. نکته جالب در تولیدات این شرکت به خصوص کفش اسکچرز، داشتن تاییدیه سلامتی آن است. بی شک برند اسکیچرز را می توان یکی از برترین تولید کننده های کفش و کتانی به ویژه کتانی ورزشی در دنیا دانست اما موسس این شرکت چه کسی است ، در چه سالی تاسیس شده ، رقبای این شرکت چه کسانی هستند و تکنولوژی ها و نوآوری های این کفش ها چیست که همه را شیفته ی خود کرده اند این ها موضوعاتی هستند که در ادامه به آن ها می پردازیم. همچنین به کار گذاشتن این سنسورها در نقاط حساس کف پا باعث بالا رفتن جریان خون می شوند. این قیمت ها با ارز حدود 27 هزار تومان محاسبه شده است و ممکن است با بالا یا پایین رفتن قیمت ارز این قیمت ها نیز تغییر داشته باشد. این سری برای کسانی که تایم های طولانی روی پا می ایستند و یا در ورزش های سبک که پرش و فرود در آن نقش دارد می تواند عملکرد خوبی داشته باشد.

این کفش با ظاهر منحصر به فرد و شگفتانگیز به دلیل وزن سبک و وجود بالشتکهای موجود در کفی آن تمام ویژگیهای مورد نیاز برای یک کفش عالی مناسب دویدن را دارد و حین دویدن از پا به خوبی مراقبت میکند. شاید فکر کنید که این جمله کمی اغراق آمیز باشد امّا با استفاده از کفشهای اسکیچرز به این نتیجه خواهید رسید که این کفش ها از نظر راحتی بسیار عالی و بی نظیر هستند، به گونه ای که شما حس خواهید کرد که این کفش ها برای شما ساخته شده اند! این طرح کمی از طرح های دیگر اسکیچرز گران تر بود، برای جذب جوانان و مردان حرفه ای و مد روز طراحی شده بود. همچنین فومهایی به منظور تهویهی هوا در این کفشها قرار میگیرند که علاوه بر آن قدرت جذب ارتعاشات داشته و به بیانی دیگر ضربهگیر هستند.

دارد. در کل قیمت کفش های اورجینال نسبت به جنس و کارایی آن ها در بین برند های اصلی خارجی معقول تر به نظر می رسد. کلکسیون کفشهای کودک اسکچرز مجموعه ای بی نظیر و شگفت انگیز است که همانند سبک کفش های shuffles.swift kicksکه به عنوان سرشناس ترین کفشهای کودکان شناخته می شود بادوام و راحت است . این بالشتکها هنگام دویدن از وارد شدن فشار به کف پا، زانوها و کمر جلوگیری کرده و آسیب و عوارض جانبی به همراه نخواهند داشت و به همین دلیل کفشهای اسکچرز مورد تأیید و توصیه بسیاری از پزشکان برای درمان و پیشگیری از بروز آرتروز، پا درد و کمر درد است. به بیان ساده عملکرد آنها اینگونه است که هنگام ایجاد ضربه ، فشرده می شوند تا فشار ضربه را کاهش دهند و سریعا به حالت اولیه خود باز می گردند.

این نوع زیره از کپسول های فشرده هوا ساخته شده است و داخل کپسول ها گاز نیتروژن می باشدکه راحتی بیشتری به کفش داده و به عنوان ضربه گیر عمل می کنند. این کفشها ارتفاعی برابر یا یک اینچ دارند و نوع طراحی آنها با دوام و همچنین با انعطاف بالاست. شایان ذکر است که اسکچرز در بیشتر کفش های خود از پارچه و مش استفاده می نماید مگر سری های رسمی مانند دسته Nason Mark که از چرم طبیعی استفاده کرده یا در برخی از کفش های خود علاوه بر پارچه از چرم مصنوعی نیز استفاده می نماید. گوگا مکس به لایه میانی کفش اسپرت مردانه و زنانه اصلی شما این قابلیت را میدهد که با گذر زمان مطابق با فرم طبیعی و ایده آل پای شما شود. از ویژگی کفش های اسکچرز می توان به طبی بودن، سبکی بسیار و راحتی فوق العاده نام برد.این شرکت از تکنولوژی هایی نظیر مموری فوم در کفه کفش های خود استفاده می کند که به محض پوشیدن کفش فرم پای شما را می گیرد و احساس می کنید بر روی هوا راه می روید.