همه چی در باره شرکت اسکیچرز ( Skechers ) و نوع فعالیت آن

این استراتژی به شرکت کمک کرد که در طی چند سال به یک کسب و کار با درآمد چند میلیون دلاری تبدیل شود. کفش اسکچرز با توجه به فروش بالای آن در بازارهای هدف همواره مورد توجه اصلی این شرکت قرار داشته و به همین خاطر هرساله کفش اسکچرز با به روزترین طراحی و فناوری روانه بازار می شود. موفقیت برند اسکچرز ناشی از کارکنان حرفه ای آن، ارائه محصولات با کیفیت بالا، ایجاد تنوع بالا، کانال های توزیع و فروش متنوع داخلی و بین المللی و بازاریابی چند کاناله است. L.A. را هم خرید و فروش می کرد. در آنجا او فروشگاه های زنجیره ای rollerskate را پیدا کرد.

زیره ای که موجب شود تاگودی پا کاملا پر شده و فشار از پاشنه برداشته شود ، اصل طبی بودن را رعایت کرده است. تکنولوژیmemory foam یا فوم حافظه دار ویژگی است که در کفی های این کفش ها وجود دارد این تکنولوژی به گونه ای است که سبب میشود هنگامی که شما برای اولین کفش را میپوشید کفی کفش پس از چند بار پیاده روی همانند قالب پای شما میشود این ویژگی سبب شده که کفش های برند اسکیچرز طرفداران زیادی در بین ورزشکاران پیدا کند. این یک پوشش پارچه ای نرم است که سبب طراحی هرچه راحتتر و مناسبتر این کفشها میشود. این سنسور ها در نقاط پر تنش و حساس زیره کفش چیده میشوند تا بتوانند مقاومت کفش را بالا برده و استفاده کننده کنترل خوبی به هنگام گام برداشتن داشته باشد. اسکچرز یک شرکت تولیدی کفش است که توسط رابرت گرینبرگ و پسرش در سال 1992 میلادی در سواحل منهتن کالیفرنیا شروع به کار کرد.این شرکت کفش های خود را در دو دسته مجزا تولید می کند.یکی کفش های Life Style و راحتی و دیگری کفش های تخصصی با عملکرد بالا که به سری های GO WALK و GO RUN معروف می باشند.

همچنین به کار گذاشتن این سنسورها در نقاط حساس کف پا باعث بالا رفتن جریان خون می شوند. و این فرصتی برای گرینبرگ بود که یک بازار جدید را ارائه و پشتیبانی کند. اینجا اسپرت برند مرجع تخصصی برند های ورزشی است که جدید ترین کفش های اسکیچرز و با کیفیت ترین آن ها را عرضه میکند. شرکت اسکچرز در زمینه تولید کفشهای ورزشی، کفش اسکیت، چکمه و صندل میباشد، همچنین اسکچرز در کنار تولید کفش محصولاتی همچون کلاه، عینک، لباس، کیف و جوراب نیز تولید میکند. این کفش با ظاهر منحصر به فرد و شگفتانگیز به دلیل وزن سبک و وجود بالشتکهای موجود در کفی آن تمام ویژگیهای مورد نیاز برای یک کفش عالی مناسب دویدن را دارد و حین دویدن از پا به خوبی مراقبت میکند. این قطعات به صورت پیستونی در جای خود حرکت کرده و به زبان ساده این تکنولوژی در هنگام گام برداشتن حس طبیعی با پای برهنه راه رفتن را به فرد می دهد.

این دسته از کفش ها حالت پیش رونده داشته و فرد را وادار می کند تا رو به جلو حرکت نماید. این کفش ها به منظور جذب جوانان و مصرف کنندگان مد روز طراحی شده بودند. این بالشتک ها موجب افزایش دوام کفش و جذب شوک حین راه رفتن می شود و آسیب های ناشی از شوک را بر بدن کاهش می دهد. زیبایی و جذابیت رنگهای به کار رفته در انواع کفشهای اسکچرز و محافظت از سلامت پاها از اولین دلایل مهم برای جذب مصرفکنندگان بوده است به طوریکه حتی افراد سختپسند نیز مجذوب کفشهای ورزشی اسکچرز میشوند و از خرید خود راضی و خرسند خواهند بود. همگی از مهمترین عواملی هستند که به محبوبیت برند کفش ورزشی اسکچرز مردانه و زنانه منتهی شد. زاویه خمش استثنایی و حس گام برداشتن طبیعی و روان از جمله ویژگی های بارز این نوع زیره است و اسکچرز آن را به خوبی در سری های کفش های پیاده روی Vstride بکار گرفته است.