نکاتی برای خرید لوازم اسکی

این چوب ها معمولا از طول کوتاه تر وزن سنگین تری نسبت به سایر چوب های اسکی برخوردار هستند. بوت ها به گونه ای طراحی شده اند که با پای شما مطابقت داشته باشند، بنابراین اغلب اوقات بوت های اجاره ای بسیار ناراحت کننده هستند و پای شما را حین تفریح معذب می کنند. خود را در حال اسکی در برف عمیق تصویر کنید و مطمئن شوید که کفش اسکی به گونه ای طراحی شده است که برف به داخل آن فرو نرود. 1. انعطاف: به علت ماهیتی که ورزش اسکی دارد انعطاف اسکیت شاید مهمترین عاملی باشد که معمولا در طراحی اسکیت همهی سازندگان به خوبی به آن دقت میکنند. برای اینکه معیار خوبی برای اندازهی چوب اسکی خود داشتهباشید آن را بر روی زمین بگذارید. اسکی سوپر ترکیبی: در آن اسکی باز ابتدا یک مسیر مستقیم و سپس مارپیچ را می­پیماید.

سرعت اسلالوم سوپر ژه آن چیزی مابین مارپیچ بزرگ و اسکی سرعت می باشد. در هنگام اسکی سواری یا کوهنوردی یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه داشتهباشید این است که برای محافظت از خود در برابر سرما لازم است از تکنیک لایهای لباس پوشیدن استفاده کنید. ژاکت سبک: پوشیدن یک ژاکت سبک به شما کمک میکند که در برابر نفوذ آب باران یا برف به داخل بدنتان از خودتان محافظت کنید. اگر در هنگام اسکی سر و دست خود را به خوبی نپوشانید گرمای بدنتان به سادگی از این نقاط خارج شده و احساس سرما خواهید کرد. توجه داشتهباشید تجهیزات اسکی برای افراد مبتدی و حرفهای متفاوت بوده و بعد از اینکه از اسکی سواری خود مطمئن شدید میتوانید تجهیزات حرفهای اسکی را تهیه کنید. انواع مختلفی از فلکس کفش اسکی برای سطوح مبتدی تا حرفه ای برای کفش آقایان و خانوم ها در بازار وجود دارد.

به دلیل مشخص بودن لباس در محیط سفید برفی پیست، کاپشن ها باید به رنگ هایی غیر از سفید و عموما رنگ های جیغ باشند. در ورزش اسکی دست ها بیشترین سرما را احساس می کنند که به دلیل حساس بودن و کاربردی بودن این عضو در ورزش اسکی، باید دست ها را گرم نگاه داشت که برای این امر دستکش های مناسبی تهیه می شود. در اینصورت احساس گرمای خیلی بیشتری خواهید داشت. با کمک لباس پوشیدن به روش لایهای کنترل خوبی بر دمای بدن خود در هنگام اسکی خواهید داشت. فقط یک بارانی سبک را داخل کولهی خود بگذارید تا در صورت شروع بارش باران یا برف نگرانی برای خیس شدن نداشته باشید. در هنگام انتخاب کفش اسکی فقط به راحتی پاهایتان داخل آن دقت کنید. از پاهایتان برای جذب نیروی وارده از دست انداز استفاده کنید. در هنگام اسکی امکان پیچ خوردگی مچ پا وجود دارد به همین علت است که باید از کفشی که به خوبی مچ پای شما را به عنوان یک تازهکار بپوشاند استفاده کنید.

حال باید بوت های سبک نسل جدید آزمون خود را به خوبی طی کنند تا خرید آن ها توجیه داشته باشد. میهمان شو در این مقاله به صورت کامل به معرفی تجهیزات ابتدایی اسکی و لباس مناسب آن برای شما علاقهمندان میپردازد تا بتوانید انتخاب هوشمندانهای برای خرید تجهیزات و لباس اسکی داشته باشید. اگر سرمایی هستید از جورابهای کلفتتر استفاده کنید اما دقت داشتهباشید که کفش اسکی شما تا چه میزان برایتان تنگ است. اما این سوال باقی می ماند: کفش اسکی زنانه چه تفاوت هایی با کفش اسکی مردانه/یونسکس دارد؟ در این صورت اسکی باز می تواند مانور دهد و پیچ های بیشتری را ایجاد کند. برای انجام هر ورزشی باید ابتدا آن را بصورت دقیق و اصولی بشناسیم و بررسی کنیم که این ورزش از ورزش های مورد علاقه ما می باشد یا خیر. طوری آن را تنظیم کنید که موقع پریدن و پایین آمدن از شیب از سرتان نیافتد.