نکاتی برای خرید لوازم اسکی

کاپشن و شلوار تنگ باعث میشود که حرکت اسکی باز محدود شود و کاپشن و شلوار گشاد موجب نفوذ سرما به آن میکند. بند چانه را درست ببندید تا خوب تنظیم شود، نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد. اگر زانوهای متمایل به هم دارید ساق کفش اسکی ها را طوری تنظیم کنید که رو به طرف خارج متمایل گردند و اگر زانوهایی دور از هم دارید که به سمت خارج بدن تمایل نشان می دهند کفش اسکی ها را طوری تنظیم کنید که به طرف داخل، پاها را متمایل کنند. بسیاری از مبتدی ها از چندین جوراب استفاده می کنند و متوجه اشتباه خود نیستند.

از یک مرکز فروش جدی و با سابقه خرید کنید و از مسئولین این مراکز بخواهید که صادقانه به شما کمک کنند. اهرم پشتی کفش اسکی شما را روی چوب اسکی محکم نگه میدارد. علاوه بر دستانتان، خشک نگه داشتن پاها نیز برای لذت بردن از یکروز تفریح برفی ضروری است. پاشنه و پنجه شما باید با نقاط جلو و عقب کفش در جلو انگشتان و پشت پاشنه در تماس باشد این به این معنی است که پاها را نزند و نیز به پاشنه فشار نیاورد و در عین حال قوزک پا را به خوبی در بربگیرد که با بستن بندهای کفش قوزک پا را در جای خود نگه دارد. اینکه کفش اسکی شما چقدر انعطاف پذیر باشد به توانایی و شکل بدن اسکی باز مرتبط است.

از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید. برف لغزنده است بنابراین پایین آمدن از کوه به آرامی کار دشواری است. جواب : البته با چوب اسکی نه بلکه با کفش اسکی کمتر در برف فرو می رویم. وقتی برای اولین سفر اسکی خود آماده می شوید، چیزهای زیادی در سرتان می گذرد. چند کیسه همراه خود داشته باشید تا مواقعی که هوا گرم تر میشود، لباس های اضافی را در آورده و با خود حمل کنید. برای تهیه کفش مناسب باید به سایز و فلکس کفش توجه داشته باشید. یک کفش اسکی مناسب ضد آب است و اجازه ورود برف را نمیدهد. عینک اسکی وسیله ای برای محافظت از چشم در فضای پرانعکاس پوشیده از برف در مقایسه با اشعه های مضر و خطرناک خورشید است. بنابراین باید در انتخاب جوراب اسکی دقت زیادی ک خرج دهید و بهترین نوع آن را انتخاب کنید.

از کفش های اسکی راحت استفاده کنید و فکر نکنید که باید پاهای خود را خفه کنید! اگر از چندین جوراب استفاده میکنید پاها خود را در معرض گرمای شدید و تاول زدن قرار میدهید. با این حساب، ورزش اسکی از جمله مهمترین ورزش هایی بوده که لازم است برای خرید لوازم اسکی، وسایل و تجهیزات و پوشاک مورد نظر آن با دقت و توجه به مسائل مختلف تهیه شود.بسیاری از لوازم اسکی در میان مبتدیان و حرفه ای ها متفاوت است و در اغلب موارد امکان ارتقاء دادن آنها وجود دارد. سطح مبتدی: در مورد اسکی بازان مبتدی، شاخص انعطاف پذیری برای مردان بین 60 تا 90 و برای زنان بین 60 تا 70 است. اگر اسکی کردن را تجربه نکرده یا تنها یکی دو مرتبه انجام داده اید؛ این مقاله با بیان نکات اصولی و مهم برای مبتدی ها، نحوه جلوگیری از آسیب و ابزار مورد نیاز و آموزش اسکی به شما کمک میکند.