لیست قیمت 39 مدل لوازم اسکی با کیفیت + خرید

مارپیچ بزرگ مشابه مارپیچ کوچک است و تنها تفاوت آن ها در اینست که پیچ ها و علامت ها در مارپیچ بزرگ، فاصله بیشتری دارند. در این صورت اسکی باز می تواند مانور دهد و پیچ های بیشتری را ایجاد کند. کردن از پای ورزشکار در برابر لا یه سخت بیرونی کفش اسکی می باشد. طول چوب اسکی برای سطح مبتدی معمولا برابر با قد اسکی باز تا چانه انتخاب می­شود. یکی از مزایای این وسیله اینست که چوب اسکی را در مواقع اضطراری( مانند زمین خوردن) اسکی باز، باز می کند تا از اسیب احتمالی جلوگیری شود. اسکی صحرایی به ميزان اسکی آلپاین ، تندی سرازیری ندارد ولی اسکی در فضای باز، هوازی تر و ارزان تر است چون الزامی به پرداخت هزینه ی لیفت در این نوع از اسکی نیست.

چنانچه جنس دستکش اسکی از الیاف گورتکس باشد، بهتر است چون هم ضدآب است و هم دست ها را خشک و گرم نگه میدارد. لباس در انواع اسکی یعنی اسکی آلپاین و اسنوبرد اندکی متفاوت است. اسلالوم در بین رشته های دیگر، کوتاه ترین مسیر حرکت را دارد. اسکی باز در ورزش اسکی سوپر ترکیبی در ابتدا یک مسیر مستقیم را طی می کند و بعد از آن یک مسیر مارپیچ را می پیماید. بعد پاهای خود را از روی کاغذ بردارید و شکل ترسیم شده را هم از طول و هم از عرض اندازه کنید. اگر طول پای شما 30 سانتیمتر است، اندازه موندو شما 30 است. همچنین استفاده از عینک های ضدبخار، دوجداره و با جنس پلی کربنات مناسب است. باتوم به وسیله ای گفته میشود که به منظور حفظ هماهنگی و تعادل و همینطور زیبایی بخشیدن به حرکات اسکی باز در ورزش اسکی مورد استفاده قرار میگیرد و قد اسکی باز در زمان انتخاب باتوم بسیار مهم است.

عینک اسکی وسیله ای برای محافظت از چشم در فضای پرانعکاس پوشیده از برف در مقایسه با اشعه های مضر و خطرناک خورشید است. در اسکی آلپاین ، پاشنه پای اسکی باز بر خلاف اسکی شمالی روی اسکی ثابت است. برای خرید لوازم اسکی، ابتدا باید مهارت خود را تعیین کنید، چرا که ماهر، نیمه ماهر و مبتدی بودن اسکی باز یکی از فاکتورهای مهم خرید لوازم اسکی محسوب می­شود. کاپشن و شلوار تنگ باعث میشود که حرکت اسکی باز محدود شود و کاپشن و شلوار گشاد موجب نفوذ سرما به آن میکند. همچنین توجه کنید که کاپشن و شلوار اسکی باید با سایز بدن شما بطور کامل، هماهنگ باشد. از مهم ترین وسیله های اسکی می توان از چوب اسکی یاد کرد که از دو چوب اسکی آلپاین برای هر پا بطور جداگانه استفاده میشود درحالیکه در اسنوبرد از یک چوب برای هر دو پا استفاده می شود. از لباس هایی که در ورزش اسکی مورد استفاده قرار میگیرد می توان به دستکش اسکی، کاپشن و شلوار اسکی، کلاه اسکی، عینک اسکی و کفش اسکی اشاره کرد.

فیکس کفش اسکی برای اسکی آلپاین در مقایسه با اسکی اسنوبرد متفاوت است. میزان مهارت شما بر نحوه­ی اسکی کردن شما تأثیرگذار است چرا که سرعت، شتاب و سطح ایمنی شما در سطوح مختلف متفاوت است. اسکی بازان در بعضی مواقع سرمای بیشتری را احساس می کنند، به این منظور از کلاه بافتنی در کنار پوشش خود استفاده می کنند تا از سرما در امان باشند. از دوستی خواهش کنید که با مداد شروع به کشیدن خط دور تا دور پاهای شما کند. برای افرادی که پاهای پهنی دارند، پیدا کردن بوت مناسب ممکن است چالش هایی داشته باشد. برای این کار پاهای برهنه خود را بر روی دوکاغذ A4 قرار دهید و درحالت راحت، درست به هنگامی که بر روی اسکی قرار می گیرید بایستید. با این که اسکی سرازیری و آلپاین به عنوان پرطرفدارترین نوع اسکی محسوب می شوند، ولی این ورزش انواع مختلف دیگری دارد که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.