لیست قیمت 39 مدل لوازم اسکی با کیفیت + خرید

اسکی از ورزش هایی نمی باشد که بتوان با هرلباس و وسایل آن را انجام داد؛ بلکه به دلیل محیطی که این ورزش در آن انجام می شود، باید لباس و تجهیزات مناسب و ایمنی را دارا بود. به دلیل مشخص بودن لباس در محیط سفید برفی پیست، کاپشن ها باید به رنگ هایی غیر از سفید و عموما رنگ های جیغ باشند. اغلب برای این که کاپشن های اسکی در محیط های برفی به خوبی دیده شوند بهتر است رنگ هایی به غیر از سفید بپوشید. در این نوع اسکی حرکت بیشتر به صورت مورب است. برف تازه مقاومت بیشتری دارد پس شما باید وزن خود را روی چوب های اسکی بیاندازید تا بتوانید حرکت کنید. این آسیب زمانی رخ می دهد که باتوم اسکی باز ( یکی از لوازم اسکی می باشد) به دنبال زمین خوردن بر مفصل شست فشار آورده، سبب کشیدگی یا پارگی رباط های مفصل شست می شود.

چوب اسکی : چوب اسکی یکی از مهم ترین لوازم اسکی است. کاپشن از جمله وسایل بسیار مهم در اسکی می باشد. تجهیزات ورزش اسکی، متشکل از دو دسته لباس اسکی و وسایل اسکی یا همان ست اسکی می باشد. یکی از شناخته شده ترین مراکز اجاره لوازم اسکی کلاب رنتر است. سیستم های سگک در اکثر بوت ها از یک روش مشابه پیروی می کنند: دو سگک در سرتاسر پا، یکی در خم نزدیک مچ پا و دیگری در امتداد ساق پا قرار دارند. البته همه اینها این موارد فرض را بر این میگذارد که خانمها طرح های گرافیکی را ترجیح میدهند، پاهای کوچکتری دارند و بوت های انعطافپذیرتر میخواهند، که اغلب نیاز بانوان می باشد. مهمترین فاکتورها تا حد زیادی این است که بوت اسکی به شما احساس راحتی دهد و با ویژگی های عملکردی که شما به دنبال آن هستید مطابقت داشته باشد.

جنس اسکی های اولیه و قدیمی از چوب بود. هنگام زمین خوردن روی یک عضو بدن فرود نیایید هرچه سطح تماس بدن با زمین بیشتر باشد آسیب کمتر خواهد بود. اسکی باز با استفاده از این دسته ها می تواند خود را در زمین صاف به سمت جلو هل بدهد و سرعت زیادش را در سرازیری ها کنترل کند. فلکس کفش اسکی برای سطوح مبتدی تا حرفه­ای و همچنین برای کفش آقایان و خانوم­ها متفاوت است. اول باید از سرازیری خارج شوید؛ ایستادن در حالت سربالایی بسیار ساده تر است. اگر هیچ یک از لوازم اسکی در چک لیست یکروز برفی را ندارید، چیزی از دست نداده اید، فروشگاه اینترنتی لوازم اسکی ایران اسپورتر، مجموعه گسترده ای از تجهیزات و لباس های اسکی را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل کنید، که برای اولین بار آماده اسکی کردن هستید. قیمت لباس اسکی و دیگر لوازم اسکی در ایران اسپورتر به طور کاملا مناسب و با کیفیتی بالا به مشتریان ارائه می شود.

هر زمان که توانستید چوب های اسکی را موازی کنید میتوانید روی برف روبیده شده اسکی کنید. از نظر پزشکی برای جریان سریع و مطلوب خود در پا باید از جوراب های مناسب استفاده کرد که همچنین در ورزش اسکی استفاده از جوراب مناسب برای گرم نگاه داشت پاها اهمیت زیادی دارد. این نوع سراشیبی ها از نئوپلاست ساخته شده اند و اسکی روی برف را تداعی میکنند. سراشیبی های خشک بهترین مکان برای تمرین در کل طول سال هستند. لباس های مقاوم در برابر آب و هوا بدون توجه به شرایط، بدن شما را گرم و خشک نگه می دارد.