قیمت خرید 33 کتونی اسکیچرز اصل [مردانه و زنانه]

اکثر کفش های موجود در بازار به سرعت شکل اولیه خود را از دست داده و به کمر و پا آسیب جدی می رسانند ولیکن اسکچرز با تولید کفشهایی با بیس طبی توانسته به این مشکل غلبه کرده و بعنوان یک برند محبوب و بسیار پرطرفدار در سراسر دنیا تبدیل گردد. کمپانی کفش اسکیچرز با تولید کفش های طبی که ظاهری زیبا و عملکردی فوق العاده دارند، توانست طرفداران زیادی بدست آورد و حتی از کتونی اسکیچرز در مدل های خاص افراد بیمار حرکتی نیز می توانند استفاده کنند و وضعیت راحتی داشته باشید. پس این زیره ها برای کسانیکه در ورزش های سبک دارای پرش و فرود فعالیت می کنند و یا کسانیکه طولانی مدت سرپا می ایستند بسیار مناسب می باشد. حال پس از گشت حدود ۲۸ سال از تاسیس این شرکت میتوان شاهد رشد چشمگیر و درصد فروش بالای آن باشیم. شرکت آمریکایی کفش اسکیچرز در سال 1992 در (منهتن کالیفرنیا) توسط “رابرت گرین برگ” تاسیس شد.

در سال 1992 در (منهتن کالیفرنیا) توسط “رابرت گرین برگ” شرکت آمریکایی کفش اسکیچرز تاسیس شد و در ابتدا شروع به تولید کفش اسکیچرز و اسکیت کرد. و رشد سریعی را در میان شرکت های تولید کننده کفش ایالات متحده داشت. استفاده از تکنولوژی های روز صنعت کفش در کنار دو خط تولید Lifestyle و Performance، همراهی اسکچرز را با انواع فعالیت ها، از کوهنوردی و طبیعت گردی گرفته تا ساعات طولانی کار، منحصر به فرد ساخته است. اسکچرز در زمینه در زمینه تولید کفشهای ورزشی، کفش اسکیت، چکمه و صندل میباشد، همچنین اسکچرز در کنار تولید کفش محصولاتی همچون کلاه، عینک، لباس، کیف و جوراب نیز تولید میکند. نوارهای رنگی متضاد در دو سمت این کفشها قرار گرفته و همچنین لوگو و آرم S نیز بر روی آنها حک شده است.. اسکیچرز در بیشتر کفش های خود از پارچه و مش استفاده می کند مگر اینکه کفش رسمی باشد و از چرم استفاده کند همچنین در بعضی از کفش های خود علاوه برپارچه از چرم مصنوعی نیز استفاده می کند.

قیمت کفش از آن دسته اجناسی است که هر روزه بروز و افزایش می یابد ولی این توع کفش قیمتش یا کمترین سود به فروش می رسد.سکیچرز با تولید کفش های مرغوب و سبک توانست بر این مشکل غلبه کند و به زودی به عنوان محصولات پرطرفداری در سراسر دنیا شناخته شود. این برند با تولید کفش اسکیچرز ورزشی مرغوب توانست جای کتونی ورزشی در انواع مختلف موجود در بازار که به سرعت بگیرد. این زیره از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردارمی باشد و جداشدن نسبی قطعات زیره ازهم موجب تعادل می شود و به همین دلیل این زیره یک زیره ورزشی باشگاهی تبدیل شده است. استفاده از بالشتک های تزریقی Eva در کفی این کفش ها این بالشتک ها موجب افزایش دوام کفش و جذب شوک حین راه رفتن می شود و آسیب های ناشی از شوک را بر بدن کاهش می دهد. رویه کفش اسکیچرز بسیار نرم و اغلب پارچه ای است و کتونی اسکیچرز با زیره ای پلاستیکی و انعطاف پذیری که دارد مانند ضربه گیری برای بدن عمل کرده و اجازه نمی دهد بعد از مدت زمان کوتاهی راه رفتن یا دویدن دچار کمر درد یا پا درد شوید.

زمانی که شما راه می روید کفش اسکیچرز فشاری که وزن شما به پاها و کمرتان وارد می کند و در حالت عادی دو برابر به بدن وارد می شود را می گیرد. از کفش های اسکچرز کفش پیاده روی مدل Go Walk Impress می باشد که راحت ترین کفش های اسکچرز به شمار میآیند این کفش در ۵ رنگ مختلف تولید شده است در قسمت پنجه پا بسیار پهن می باشند و دارای وزن بسیار پایین است که باعث میشود شخصی که آنها را به پا میکند احساس راحتی نماید. حال چند مورد از پرطرفدارترین کفشهای اسکچرز را به شما معرفی خواهیم کرد.