فروشگاه اینترنتی کیف و کفش رنو ایران

دو سال بعد، در 1997، اسکیچرز (اسکچرز) به اندازه کافی توانایی پیدا کرده بود تا مشتریان خود را در خارج از کشور گسترش دهد. درباره ما اسکچرز نگین دارای 5 سال سابقه در فروش محصولات اسکچرز و داری دو شعبه در شیراز و تهران در خدمت شما عزیزان می باشد اسکچرز نگین تلاش دارد تا در فضایی آرام و دلپذیر کلیه نیازهای هریک از اعضای خانواده را از نوزاد تا کهنسال به کفش و کتونی های مورد نیازشان باکاربردهای مختلف از جمله اسپرت راحتی طبی پیاده روی ورزش های عمومی و تخصصی چرم اداری و کلاسیک را در سطوح قیمتی متنوع برآورده نماید. L.A. Gear که در سال 1883 تأسیس شده بود تا سال 1990 بیشتر از 900 میلیون از فروش کفش درآمد کسب کرده بود. درست است که در سال ۱۹۹۲ راهاندازی شده است، اما اکنون کمتر کسی است که نام و آوازه این برند را نشنیده باشد.

همانطور که میدانید قبل از تولید کفش های اسکیپچرز کفش های ورزشی موجود در بازار به سرعت از شکل اولیه خود خارج میشدند و به کمر و پا آسیب می رساندند اما اسکیچرز با تولید کفش های مرغوب و سبک توانست بر این مشکل غلبه کند و خیلی زود به عنوان برندی محبوب و بسیار پر طرفدار در سراسر دنیا شناخته شود. این برند در اوایل دهه ۱۹۹۰ با استقرار شرکت در منطقه لس آنجلس آمریکا و با الهام از سبک کژوال، توانست به سرعت در پهنه جهان رشد کند. قبل از تولید کفش های اسکیپچرز کفش های ورزشی موجود در بازار به سرعت شکل خود را از دست می دادند و به کمر و پا آسیب می رساندند اما اسکیچرز با تولید کفش های مرغوب و سبک توانست بر این مشکل غلبه کند و به زودی به عنوان محصولات پرطرفداری در سراسر دنیا شناخته شود.

در حدود 160 کشور محصولات اسکچرز به فروش میرسانند. کمپانی اسکچرز دو دسته بندی خاص برای کفشها دارد: دستهی سبک زندگی یا Life Style و دستهی نمایش یا Performance که هرکدام شامل محصولات خاص خود هستند. در سال 2014 این شرکت با صاحبان اسب مسابقه کالیفرنای قراردادی برای نمایش آم خود بر روی لباس های مختلف اسب و صاحبان آنها امضا کرد. سری کفش اسکیچرز زنانه (اسکچرز تلفظ صحیح است) برای ورزش (پیاده روی و دویدن) ، کارهای روزمره ، حتی مجالس و مراسم بسیار ایده آل است. آیا کفش اسکیچرز برای پاهای شما مناسب است؟ با استفاده از تکنولوژی و تعبیه سنسورهای Skechers GOimpluse، پاهای شما در این کفش بسیار راحت و راحت است و امکان ندارد با پوشیدن طولانی مدت خسته شوید یا مدل پاهایتان تغییر کند. یکی از کفشهای اسپرتی که به جد جزو جدانشدنی از استایل روزانه شما خواهند شد. استایل اسپرت با آرامش و راحتی بالای پا را با این مدل اسکچرز امتحان کنید.

طراحی منحصر به فرد و استفاده از مواد درجه یک منجر به خلق طرحی خاص شدهاند که پا در آن نهایت آرامش و راحتی را دارد. در واقع، استراتژی استفاده شده توسط هر دو گرینبرگ شعار پر اثر، ” نادیده، ناگفته، فروش نرفته” عبارتی که به خوبی بر بازاریابی سلطه جویانه اسکیچرز تأکید می کند. Gear بود. نام تجاری که متعلق به یک کهنه سرباز در صنعت خرده فروشی به نام رابرت گرینبرگ بود. 60 درصد از شرکت متعلق به خود گرینبرگ باقی ماند. شرکت تصریح کرد که بر جنبههای عملکردی کفشهای ورزشی خود تأکید نمیکند، بلکه به سبک پوشش خیابانی توجه میکند. مدیر این شرکت شخصی به نام رابرت گرین برگ می باشد. بعداز گدذشت دو قرن و با پیشرفت مداوم این کمپانی حالا محصولاتش را ر بیش از 170 کشور دنیا عرضه می کند و بیش از 300و3 شعبه در دنیا دارد. کفی نرم که از فشار آمدن به کمر وکف پا جلو گیری می کند.