علت محبوبیت کفش های اسکچرز در آسیا و دلایلی برای انتخاب آنها

این برند که در سال 1992 با تولید چکمه و کفش های اسکیت پا در مسیر گذاشت، با ارائه انواع کفش های زنانه، مردانه و بچگانه، همچنان به گام زدن ادامه می دهد. اسکچرز به عنوان یکی از برندهای محبوب در تولید کفشهای افسانهای و فوقالعاده شگفتانگیزی برای زنان و مردان و کودکان پیشگام است و میتوانید برای خرید کفش و کتونی اسکیچرز اصل در انواع مدل اقدام کنید. قسمت دیگر این شرکت به تولید پوشاک مارک و لوازم جانبی مانند کلاه، عینک، اسکراب و دیگر وسایل مشغول است که در کنار کتونی های با کیفیت این شرکت، جایگاه خوبی در بازار دارند.

کتونی و کفش های اسکیچرز دنیایی از راحتی هستند! کفی آن از بالشتک مخصوصی طراحی شده که به راحتی پاها و تنفس پاها در داخل کفش کمک میکند. مموری فوم است که قسمت پاشنه آن ژله ای است و از فرم گرفتن زود هنگام مموری فوم در قسمت پاشنه جلو گیری می کند. دسته ای از کفش های اسکچرز است که سبکی خاص از زیره خارجی گهواره ای شکل به خود دارد. طوریکه به دلیل طراحی عالی و سبکی بسیار زیاد کفشهای این برند پاها درون آنها آنقدر راحت هستند که احساس میکنید چیزی نپوشیده اید. در پایان دهۀ 1870 گرینبرگ به لس آنجلس نقل مکان کرد. در دهۀ بعد او اقدام به وارد کردن شلوار جین و فروش در فروشگاه هایFilene’s و Jordan Marsh کرد. عواملی است که منجر به فروش بیشتر محصولات ورزشی اس اسکچرز شد. مموری فومی که ژل در تمام سطح آن تزریق شده است تا از فرم گرفتن زود هنگام مموری فوم در کل کف پا جلوگیری نماید.

همچنین استفاده از بالشتک های تزریقی Eva در زیره این کفش ها موجب افزایش دوام کفش و جذب شوک حین راه رفتن می شود و باعث میشود ضربات و فشارهایی که با کف پا در هنگام دویدن یا پیاده روی وارد میشود به زانوها و کمر انتقال پیدا نکند و در نتیجه آسیب های ناشی از آن را بر بدن کاهش می دهد. این کفش ورزشی مردانه در رنگ کاملاً مشکی طراحی میشود و برای استفاده در شرایط مختلف مناسب است. طبق نظر کارشناسان استفاده از کفش مناسب مانند کفش ورزشی ایدهآل برای انجام کارهای روزمره و پیادهروی میتواند در شادابی، نشاط و حفظ سلامت جسمانی و تناسب اندام تأثیرگذار باشد. سبکهای pureflexو bob bliss ارئه دهنده طرح های ساده ی هستند که با استفاده از کفی های ضد ضربه ارامش را برای پاهای شما در مدرسه ،در محل کار و در پارک در تمامی طول روز به همراه می آورد .

این دسته مناسب استفاده نرمال از کفش است و به درد مصارف روزمره می خورند. بسیاری از دوندگان و ورزشکاران معروف و موفق از کفشهای اسکچرز استفاده میکنند و همین موضوع نیزمیتواند دلیل قابل قبولی بر کیفیت تولیدات این برند باشد. از طرفی کفش های طبی این برند ورزشی با ظاهری زیبا و عملکردی فوق العاده دارای طرفداران بسیاری است این کفش ها با رویه نرم پارچه و زیره ای پلاستیکی و کاملا انعطاف پذیر موجب ایجاد راحتی حین راه رفتن می شود. زیره کفش از جنس Rubber & Seps Ip می باشد و این زیره دارای ضربه گیرهای بسیاری می باشد . در کفش هایی که کفی مموری فوم دارند ترجیحا داخل لباس شویی شسته نشود چرا که زیاد در آب غوطه ور بودن آنها ، ممکن است باعث از بین رفتن ویژگی های اصلی آن و در برخی موارد باعث رنگ پس دادن آنها می گردد . حال پس از گشت حدود ۲۸ سال از تاسیس این شرکت میتوان شاهد رشد چشمگیر و درصد فروش بالای آن باشیم.