علت محبوبیت کفش های اسکچرز در آسیا و دلایلی برای انتخاب آنها

از آنجا که کفش پیاده روی محبوبیت زیادی در بین خانم ها دارد در ادامه به بررسی بهترین کفش های پیاده روی اسکیچرز میپردازیم. مدلهای ایرانی کفشهای اسکچرز عموما بین ۷۰ تا ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارند و اگر این روزها سری به بازار کفش زده باشید، میبینید که این قیمتها برای یک جفت کفش خیلی هم عالی است. چرا اسکچرز به یکباره به محبوبیت بسیار بالایی رسید؟ دلیل محبوبیت این برند در ایران وزن سبک ، مقاومت بالا ، انعطاف پذیری عالی و در یک کلام راحتی آن است. درست است که این برند آمریکایی است ، اما اصولا کفشهای اسکیچرز که در ایران موجود است ساخت ویتنام است.

کفشهای اسکچرز امروزه به یکی از معروفترین برندهای محصولات و کفش ورزشی جهان تبدیل شده است. بهتر است از یک کفش اسکیچرز در هر زمینه ای استفاده نکنید و کفش اسکیچرز مناسب پیاده روی و ورزش تان با کتونی اسکیچرز که به صورت روزانه استفاده می کنید را جدا کنید تا هم عمر طولانی و البته فرصتی نیز برای استراحت داشته باشند. تا همین دو سال پیش یعنی قبل از جهش بلند قیمت دلار میتوانستیم کفشهای ساده و راحت اسکچرز را با بودجهای در حدود ۲۰۰،۳۰۰ هزار تومان خریداری کنیم، اما حالا آنها حدود یک میلیون تومان قیمت دارند. پس بعضی برندهای ایرانی خیلی زود دستبهکار شدند و نمونههایی ارزان از این کفشهای راحت را تولید کردند. مموری فوم است که قسمت پاشنه آن ژله ای است و از فرم گرفتن زود هنگام مموری فوم در قسمت پاشنه جلو گیری می کند. از تکنولوژی های دیگر کفش های سری اسکیچرز میتوان به EVA اشاره کرد که همانند ژل به زیره ی کفش تزریق می شود و از افتادگی و بد حالت شدن کفش جلو گیری می کند و انعطاف پذیری بسیار خوبی دار .

از مزیت های این کفش می توان به پلیمر های نرم و انعطاف پذیر و وزن سبک کفش اشاره کرد . کفش هرگز کیپ پایتان نگیرید کفش باید حدود چند میلیمتر از طرفین و نیم سانت از شست پا تا جلوی کفش آزاد باشد. سپس حد فاصله انگشت شست تا پشت پاشنه خود را اندازه بگیرید و با توجه به جدول زیر سایز مناسب پای خود را پیدا کنید. حتی الان که هوا سرد شده باز هم میتوان در خیابان تعداد زیادی از آنها را پای مردم دید، ولی در تابستان اگر یک خیابان را از اول تا آخر بروید و به کفش آدمها دقت کنید، اسکچرز و طرحهای مشابه آن قطعا خیلی بیشتر بهچشم میآید.

استفاده ی طولانی مدت از کفش های سنگین سبب خستگی زیاد شما خواهد شد و عضلات شما را تحت تاثیر قرار می دهد کفش اسکیچرز این گونه نیست ودر زمان استفاده شما حس نخواهید کرد کفشی به پا دارید. این خصوصیات ، textile را به پرکاربردترین رویه اسکچرز تبدیل کرده و در سری های walk ˓go run go و دسته هایی که بدن فعالیت بالایی داشته و پا تعرق بالایی می کند ، مورد استفاده قرار می گیرد. این کاملاً بستگی به هدف شما از خرید کفش دارد اگر اضافه وزن دارید و قصد کاهش وزن پیشنهاد ما به شما استفاده از کفش های پیاده روی است. پس برای خرید کفش زنانه اسکچرز حتماً از نمایندگی و سایت های معتبر فروشگاهی خرید کنید.