علت محبوبیت کفشهای اسکچرز در آسیا و دلایلی برای انتخاب آنها – ایمنا

بکارگیری این فناوری در زیره به هیچ عنوان اجازه نمیدهد که فرود پا بر روی پاشنه صورت بگیرد و همین امر سبب می شود تا انرژی کمتری از فرد گرفته و فرد دیرتر خسته شود. این مدل کفش سبب می شود که حد اکثر کالری هنگام پیاده روی و فعالیت های روزانه سوزانده شود. در قسمت کناری زیره دو حفره وجود دارد که هم به جریان هوا کمک می کنند و هم باعث افزایش حالت ارتجاعی کفش می شوند. کفی کفش دارای منافذی می باشد که باعث ایجاد جریان هوا در کفش می شوند. کفه داخلی که درون این کفش اسکیچرز قرار دارد ، به خوبی انحنای پا را پر کرده و به این صورت از آسیب و صدمه به زانوها و ستون فقرات حین استفاده از این کفش اسکیچرز جلوگیری می نماید. طرح بر روی کفش Chrome Dome نشان داد که شرکت اسکیچرز (اسکچرز) از تغییرات سریع سلیقه در میان مصرف کنندگان آگاه بود.

این دسته از کفش ها حالت پیش رونده داشته و فرد را وادار می کند تا رو به جلو حرکت نماید. اسکچرز به مانند دیگر کمپانی ها، هر ساله محصولات جدیدی را در سبد کالاهای خود عرضه می کند. ژل تزریق شده در مموری فوم باعث می شود تاکفی به مانند یک تشک بادی عمل نماید. زیره کفش های شیپ آپس Shape ups از سه لایه تشکیل شده است بطوریکه فرود پا روی لایه سوم بوده و حد اکثر ضربه را به خود می گیرد و باقی ضربه توسط لایه های بالایی به حداقل می رسد. زیره کفش های شیپ آپس Shape ups به قدری راحت و نرم است که حس روی شن گام زدن بر روی شن را به فرد می دهد. کفش شیپ آپس در کالیفورنیای آمریکا دیزاین شده است. این نوع سنسور ها در نقاط پر برخوردتر زیره کار گذاشته می شوند و البته این سنسورها جنس محکم تری نیز نسبت به سایر بخش های زیره دارند .

این نوع زیره زاویه ای به کفش می دهد که حس طبیعی راه رفتن را به وجود می آورد. دارای 65% حالت بالشتکی (حد اکثر حالت بالشتکی) که از مفاصل دونده برای مسیر های طولانی محافظت می کند. به عنوان ضربه گیر نیز عمل می کند. رویه ی کفش از پارچه ای ساخته شده که حالت استرچ دارد و فرم پا را به خود می گیرد و علاوه بر آن این نوع پارچه به تهویه بهتر کفش کمک می کند. به عنوان کلام پایانی میتوان گفت تمامی مدل های موجود در فروشگاه شیک استایل با برند اسکیچرز راحت ترین و زیباترین کفش ها به شمار میآیند که آجیتمی جالب برای پیاده روی و دویدن و فعالیت های روزانه می باشند و می توانید با خرید آنها کفشی عالی را به استایل خود اضافه نمایید. در ماه مارس همان سال، اسکیچرز آماده افتتاح شعبۀ جدید بود.

در سال 1992 رابرت گرینبرگ به همراه پسرش کمپانی اسکیچرز را در ایالت کالیفرنیا در آمریکا تاسیس کردند اما قبل از هر چیز بهتر است بدانید که برند اسکیچز اولین فعالیت رابرت در صنعت مد و لباس نیست . این کفی ها که در ظاهر مثل شن هایی هستند که در کفی استاده اند آماده اند تا فرم پای شما را در کفش ایجاد کنند تا شما راحتی حداکثری را از کتانی های اسکیچرز ببرید. البته کفش های ایرانی و های کپی خارجی هم در بازار موجود است که معمولا کفش های ایرانی از 180 تا 500 هزار تومان قیمت دارند و کفش های های کپی نیز بین 700 تا 1.400 هزار تومان قیمت دارند. همکاری بین این شرکت ها و اسکیچرز همچنین تأکید داشت که صنعت خرده فروشی، به ویژه برند اسکیچرز (اسکچرز) به تمایل آگاهانه مشتریان، و به طور فزاینده ای تکنولوژی در کمک به تبلیغات بستگی خواهد داشت.