شیک ترین و جذاب ترین مدل کفش اسکی مردانه و پسرانه

این نوع سراشیبی ها از نئوپلاست ساخته شده اند و اسکی روی برف را تداعی میکنند. در اسکی اسنوبرد برخلاف اسکی آلپاین که با دو چوب اسکی و دستی قابل انجام است، پاها را بر روی یک چوب ثابت میکنند. کوهنوردی با کمک پوستهایی که در زیر کفش اسکی ثابت شده اند و بندهای پاشنه آزاد که راه رفتن را آسان تر می کنند، انجام می شود. کاپشن از جمله وسایل بسیار مهم در اسکی می باشد. بوت های مدرن عایقهای بهتر و بسیار راحتتری هستند که همگی تجربه لذتبخشتری را به همراه دارند. پهنای کفی بوت اسکی که به آن last گفته می شود، یکی دیگر از مشخصات مهم بوت های اسکی است. این شاخص معیار مهمی است و انتخاب تناسب آن به درستی انجام حرکت پهلو به پهلو هنگام پایین آمدن از کوه را برای شما لذت بخش می کند اما بوتی که خیلی گشاد باشد بر عملکرد شما تأثیر منفی می گذارد.

باتوم :وسیله ای است که اغلب با هدف حفظ تعادل خریداری می شود و در انتخاب آن عواملی از جمله قد اسکی باز دخالت دارد و قیمت آن حداقل 80 هزار تومان است. نفوذ سرما می گذارند. سفتی کفش می باشد. یک جفت کفش مناسب به اسکی باز اجازه می دهد که درحالت راحت و طبیعی در تعادل کامل باشد. کفش اسکی :از جمله مهمترین تجهیزات و لوازم اسکی می باشد که اسکی باز باید در آن احساس راحتی کند و به تعداد بندهای آن نیز توجه ویژه شود و حتی طریقه بستن بندها اهمیت زیادی دارد.کفش های با سه بند اغلب برای مبتدی ها و با ۴ بند برای حرفه ای ها است. کل بدن باید برای هر نوع حرکتی آماده باشد و چنانچه در مطلب قبلی بخش ورزش و تناسب اندام نمناک تحت عنوان ” معرفی ورزش لاکچری اسکی روی برف ” گفتیم علاوه بر زانو، آرنج خود را با زاویه 75 درجه جلوی خود قرار دهید.

ساعد خود را همراه با بازوها در خلاف جهت باتوم ها حرکت دهید (با زاویه ای بین 70 تا 80) در این حالت وقتی باتوم ها را جلوی خود نگه میدارید ، وزن بدنتان جلو میافتد. زمانی که یاد میگیرید با امنیت کامل حرکت و توقف کنید دیگر خود یا دیگران را به خطر نمیاندازید. تا زمانی که این مهارت را کسب نکرده اید حرکات سنگین تر را انجام ندهید. معمولا اسکی بازان جوان علاقه زیادی به سرعت دارند؛ اما تا زمانی که کاملا مسلط نشده اید این کار بسیار خطرناک است. در عکس وسط نرمش کفش بیش از اندازه است و اسکی باز بیش از حد رو به جلو می ایستد این مهم تعادل را از او می گیرد. اگر در فصل تابستان به سر میبرید یا جایی زندگی می کنید که بارش برف کمی دارد میتوانید اسکی را در این مکان ها تجربه کنید. باید این بندها را به خوبی ببندید تا در فراز و نشیب ها، باتوم اسکی خود را از دست ندهید.

اگر نمیتوانید صورت خود را در پیچ کم کنید، این بدان معناست که تمرینات قبلی خود را به خوبی تکمیل نکرده اید. اگر حرکت دادن باتوم ها را با استفاده از مچ دست تمرین کنید، خیلی زود انجام این حرکت برایتان ساده میشود. هرچه برف تازه عمیق تر باشد ،پیچیدن با چوب های اسکی سخت تر است؛ اما با محکم نگه داشتن عضله های پا و انعطاف و کشش بسیار میتوانید این کار را انجام دهید. اخیراً این تکنولوژی در کفش های اسکی مبتدی نیز استفاده میشود تا اسکی باز مبتدی احساس راحتی بیشتری در کل روز اسکی داشته باشد. هر زمان که توانستید چوب های اسکی را موازی کنید میتوانید روی برف روبیده شده اسکی کنید.