راهنمای خرید بوت اسکی

عموما چوب هایی که طول بلندتری دارند کنترل آنها در سرعت های زیاد آسان تر خواهد بود اما عبور از پیچ ها به آسانی کنترل آنها در سرعت نیست به این علت که از اینرسی پیچشی بالاتری برخوردار هستند. نکته مهم این است که این ورزش بسیار نشاط آور و محبوب بین بسیاری از افراد در بیشتر سنین است.اسکي مانند بسياري از رشته هاي ورزشي نيست که با هر لباس یا وسايلي بتوان آن را انجام داد.به علت محيطي که بايد اسکي در آن انجام شود، نياز به پوشاک مناسب و گرم و تجهيزات ايمني و خاص دارد تا این ورزش و تفریح را لذت بخش تر کند.

معمولا هر مقدار که سختی چوب اسکی بالا باشد رفلکس و قرار گیری لبه چوب بر برف مناسب تر و کنترل اسکی در سرعت زیاد نیز راحت تر می شود این عوامل جالب به نظر می رسند اما به هر میزان که شدت سختی چوب بیشتر باشد به تبحر بیشتری نیز در کنترل اسکی نیاز است به همین رو این مقدار سختی چندان مورد رضایت همه اسکی بازان نیست. اما در نظر داشته باشید که کفشی انتخاب کنید که پس از بستن بندهای کفش احساسی به مانند قراردادن پاهایتان در گچ نداشته باشید ونرمش کفش ها به اندازه ای باشد که زانو ها به راحتی خم و راست بشون همان طور که درعکس ها می بینید عکس اول از سمت راست نرمش و فلکس کافی را به نمایش می گذارد عکس اول سمت چپ کفشی را نشان می دهد که سخت تر از نیاز اسکی باز است و به او اجازه نمی دهد که قوزک وزانو خود را خم کند و درنتیجه باسن او به عقب می افتد.

برای مشاهده محصولات مشابه به بخش اجاره بازی و سرگرمی مراجعه کنید. کمپانی های تولید کننده چوب اسکی محصولات خود را با قیمت های مختلفی روانه بازار های ورزشی می کنند که از عوامل تاثیر گذار در قیمت آنها می توان به برند شرکت سازنده، جنس بکاررفته در ساخت چوب، سایز و تخصصی بودن چوب است. عامل هایی که باید در هماهنگی کامل با چوی اسکی باشند، می توان به تعداد پیچ های موجود در پیست، سرعت، و وزن و قد اسکی باز اشاره کرد باید میزان طول چوب اسکی مناسب با فیزیک اسکی باز انتخاب شود. برای طول عمر بیشتر چوب های اسکی و حرکت راحت چوب بر روی برف از واکس های مخصوصی استفاده می شود که این واکس به وسیله دستگاه مخصوصی در کف چوب اسکی مالیده شده تا کیفیت سرعت و طول عمر چوب افزایش یابد. برف تازه سرعت اسکی شما را کاهش میدهد؛ این به این معنی است که با ریسک و خطر بیشتری اسکی می کنید و نگران سرعتتان هم نباشید.

از لایه هایی از لباس استفاده کنید. درصورت گرم شدن هوا می توانید لباستان را درآورده و حمل کنید. با سرد شدن دوباره بپوشید. چرا که با خرید از فروشگاه اینترنتی کمدا میتوان در زمان کمتر و با آگاهی بیشتر خرید کرد. از زیرپوش نخی استفاده نکنید. چون راحتی و دقت کافی را برای استفاده در هر دو حالت صعود و فرود دارند. برای انجام هر ورزشی باید ابتدا آن را بصورت دقیق و اصولی بشناسیم و بررسی کنیم که این ورزش از ورزش های مورد علاقه ما می باشد یا خیر. تعداد حرکت­های مورد نیاز برای آموزش در اسکی اسنوبرد کمتر از اسکی آلپاین است.