راهنمای خرید اینترنتی بهترین مارک کفش اسکچرز ارزان قیمت – خرید اینفو

در سال 2014 این شرکت با صاحبان اسب مسابقه کالیفرنای قراردادی برای نمایش آم خود بر روی لباس های مختلف اسب و صاحبان آنها امضا کرد. یکی از عللی که مانع خستگی زودرس حین فعالیت های فیزیکی مانند پیاده روی یا اجرای ورزش می شود ، استفاده از کتونی ورزشی مناسب است که باعث می شود مدت زمان بیشتری به تمرین بپردازید ؛ این کتانی اسکیچرز با برخورداری از فناوری های نوین به شما کمک می کند تا زمان بیشتری را به ورزش یا پیاده روی اختصاص دهید.کفش اسکیچرز بسیار سبک بوده و همین امر از هدر رفتن انرژی حین پیاده روی یا اجرای ورزش جلوگیری می نماید. بسیاری از شرکت های بزرگ برای کاهش هزینه های خود ، محصولات خود را در کارخانه هایی واقع در چین تولید می کنند .

به این صورت که دستگاههای دست دوم پرس کفی را وارد کشور کردهاند و حالا بدون خرج زیاد میتوانند همان کفشها را در ایران تولید کنند. خرید کفشهای آراز با برند تنتاک نهایتا ۱۰۰ هزار تومان خرج روی دستتان میگذارد. کفشهای مخصوص دویدن گرانتر هستند و برای هر جفت آنها باید ۸۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان پول خرج کنید. تا پیش از آن برند نایک با تولید محصولات ورزشی مرغوب پیشتاز بازار لوازم ورزشی بود که همواره طرفداران و متقاضیان پروپاقرص خود را دارد. زیره کفش های شیپ آپس Shape ups از سه لایه تشکیل شده است بطوریکه فرود پا روی لایه سوم بوده و حد اکثر ضربه را به خود می گیرد و باقی ضربه توسط لایه های بالایی به حداقل می رسد. این کفی هم اکنون در سری 4 walk go بکار گرفته شده و حس وجود یک بالشتک را به فرد القا می کند. در کف این کفش از بالشتک های Eva استفاده شده که یعنی موادی که در آن وجود دارد استاندارد است .

قرار است با هم این موضوع را بررسی کنیم. حالا یک ایده جالب باعث شده که قضیه به کلی تغییر پیدا کند و دوباره شاهد اسکچرزهای سبک، اما این بار با برندهای ایرانی باشیم. همین مورد باعث شده این روزها کمتر شاهد اسکچرزهای نو باشیم و اکثرا همان اسکچرزهایی را در خیابان میبینیم که از دو سه سال پیش ماندهاند. مدیر این شرکت شخصی به نام رابرت گرین برگ می باشد. این کفش اسکیچرز رویه ای از جنس پارچه داشته و منافذی برای عبور هوا به داخل کفش ورزشی دارد که از تعریق یا بوی بد پا جلوگیری می کند.

وجود سوراخهای ریز موجود در رویه کفش باعث گردش هوا شده و تعرق پاها جلوگیری میکند و همواره پا را در شرایط ایدهآلی نگهداری میکند. کفشهایی سبک که رویه آنها طوری بود که با عبور جریان هوا از عرق کردن پا جلوگیری میکردند و جان میدادند برای پیادهروی در تابستان. من چندتایی از آنها را از نزدیک دیدهام و تاکید میکنم اگر چه کیفیت کاری که تحویل میدهند کاملا شبیه عکسهای موجود در سایتهای فروش آنلاین یا تبلیغات شل و ول تلویزیونیشان نیست، اما به هر حال قیمت زیادی ندارند. این کفشها نسبت به دیگر برندهای مشابه ایرانی کمی گرانتر هستند و قیمت آنها تا ۱۵۰ هزار تومان میرسد. بکارگیری این فناوری در زیره به هیچ عنوان اجازه نمیدهد که فرود پا بر روی پاشنه صورت بگیرد و همین امر سبب می شود تا انرژی کمتری از فرد گرفته و فرد دیرتر خسته شود. کفش اسکیچرز کتانی ورزشی مناسب برای اجرای تمرینات روزمره یا پیاده روی های روزانه می باشد ؛ با تهیه این کتونی اسکیچرز می توانید مدت زمان ورزش را بدون این که احساس خستگی کنید افزایش داده یا ساعت های طولانی با این کتانی اسکیچرز به پیاده روی بپردازید.