خصوصیات کفش اسکی مناسب

خود را گرم نگه دارید. مزایای بوت های سبک تر برای سفر در سربالایی و بوت پکینگ واضح است: وزن کمتری برای حرکت با هر قدم دارید. اگر حرکت دادن باتوم ها را با استفاده از مچ دست تمرین کنید، خیلی زود انجام این حرکت برایتان ساده میشود. با دقت اسکی کنید و از اسکی کردن در نقاط عمیق در زمان های نامناسب (صبح زود و عصر تا دیروقت) خود داری کنید. ساعد خود را همراه با بازوها در خلاف جهت باتوم ها حرکت دهید (با زاویه ای بین 70 تا 80) در این حالت وقتی باتوم ها را جلوی خود نگه میدارید ، وزن بدنتان جلو میافتد.

وقتی از بلندی پایین می آیید باتوم دستی به سادگی مسیر حرکت شما را دنبال میکند. البته بسیاری از کلاه های ایمنی به گونه ای طراحی شده اند که گاگل روی آن ها جا گیرد. چکمه شل به معنای کنترل کمتر ، لذت کمتر و ایمنی کمتر است. اگر کفش خودتان را بخرید، بسیار راحت تر خواهید بود و از این تجربه بیشتر لذت خواهید برد. علاوه بر دستانتان، خشک نگه داشتن پاها نیز برای لذت بردن از یکروز تفریح برفی ضروری است. اسکی پرش نیز یکی از انواع اسکی شمالی است. انواع مختلفی از اسکی در این قسمت چه از نوع صحرایی و چه فری استایل آورده شده است. فروش انواع کفش اسکی و مخصوص اسنوبرد برای قرار گرفتن در Binding یا فیکس اسنوبرد ، تولید شده در انواع برند ها ، شکل ها ، پروفایل ها ، اندازه ها و تکنولوژی های مختلف. برای یافتن کفش، بوت یا چکمه های اسکی مورد نیاز خود، باید فاکتورهایی مانند اندازه، انعطاف پذیری، شکل پوسته و دکمه و همچنین سایر ویژگی ها مانند راحتی راه رفتن با آن را در نظر بگیرید.

به این شکل میتوانید کنترل خود را افزایش دهید. اگر باتوم هارا درست بگیرید، برای حرکت کردن کافی است تنها مچ ها را حرکت دهید؛اگر بازو هایتان را حرکت دهید تعادل خود را از دست میدهید. مارپیچ بزرگ مشابه مارپیچ کوچک است و تنها تفاوت آن ها در اینست که پیچ ها و علامت ها در مارپیچ بزرگ، فاصله بیشتری دارند. اگر اسکی کردن را تجربه نکرده یا تنها یکی دو مرتبه انجام داده اید؛ این مقاله با بیان نکات اصولی و مهم برای مبتدی ها، نحوه جلوگیری از آسیب و ابزار مورد نیاز و آموزش اسکی به شما کمک میکند.

روز به روز تکنولوژی ساخت کفش های اسکی پیشرفت میکند و کیفیت کاربردی کفش ها افزایش پیدا میکند . چند کیسه همراه خود داشته باشید تا مواقعی که هوا گرم تر میشود، لباس های اضافی را در آورده و با خود حمل کنید. معمولا اسکی بازان جوان علاقه زیادی به سرعت دارند؛ اما تا زمانی که کاملا مسلط نشده اید این کار بسیار خطرناک است. این اسکی که تقریباً خطرناک است نیازمند مهارت های پیشرفته ایست. چند کرم ضدآفتاب همراه خود داشته باشید، بعضی کرم ها از آسیب های باد و سوز سرما نیز جلوگیری میکنند که بسیار مناسب اند. 2. پوش داخلی کفش قابلیت تهویه داشته و نیز بندهای آن مناسب باشند .