حتی کفش و دستکش پرتاب هم ندارم/ همچنان تلاش میکنم

وی در ادامه افزود: در اولین قدم به عنوان اتحادیه پیشرو، تفاهم نامه ای با سه اتحادیه بزرگ لوازم ورزشی تهران، کفش های ماشینی تبریز وکفش های ماشینی اصفهان جهت همکاری های فی مابین و انسجام هر چه بیشتر بین تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات تولیدی این مجموعه برقرار نمودیم. به گزارش بازار به نقل از اتاق اصناف تهران، علی اژدرکش، رئیس اتحادیه کفش های ماشینی و لاستیکی تهران در تشریح اقدامات هیئت مدیره اتحادیه در چهار سال گذشته گفت: با وجود برگزاری سالانه نمایشگاه امپکس در نمایشگاه بین المللی با فرایندی جدید و نوآوری به روز و تکنولژی های موثر در راستای موفق عمل نمودن نمایشگاه، تلاش کردیم تا در مرکز خرید ایران مال» نمایشگاه ایران شابز» را با حضور چهار اتحادیه فعال در حوزه کفش-کیف- چرم و کفش ها و لوازم ورزشی با ۱۵۰ غرفه به قیمت های فوق العاده در دو دوره با بهترین شرایط ممکن برای شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان برگزار نماییم.

وی بیان کرد: در نتیجه این طرح بخشی از بافت های فرسوده می تواند سبک شود تا در سال های آتی بازآفرینی مناطق بافت فرسوده که همگی در نقاط محروم شهر هستند تحقق یابد؛ بنابراین امیدوار هستیم که با شروع دولت جدید و اراده آیت الله رئیسی برای ساخت سالانه یک میلیون واحد با محوریت حل مشکل مسکن محرومان اتفاق بیفتد و البته در مجلس در پی آن هستیم که عملیاتی شدن این قانون در قالب طرح جهش ملی مسکن است به شکل ملموسی مشکل اقشار کم درآمد و محروم را حل کند. نماینده مردم زنجان و طارم افزود: هم مجلس و هم دولت تصمیم درستی گرفتند؛ اگرچه دولت کم توجهی کرد اما در سال آخر طرح اقدام ملی مسکن ایده لازمی برای حل مشکل مسکن بود که الحمدالله حوزه مسکن منطقه در طرح اقدام ملی مسکن در رتبه اول کشور قرار دارد و 15 هزار واحد طراحی و در دست اجرا است؛ لذا پیگیری های ما بیان از موفقیت مسئولان در این حوزه رانشان می دهد و در کنار این عزیزان تلاش می کنیم که زمینه تخصیص حداقل 1000 واحد از این واحدها را به محرومان تحت پوشش نهادهای حمایتی اختصاص دهیم.

بر آن هستیم تا هر چه در توان داریم برای مصرف کننده در تبق اخلاص بگذاریم. او با بیان اینکه اقدامات مورد نیاز در حال انجام می باشد و تقریباً تا چند ماه آینده آماده بهره برداری خواهد شد افزود: کار بزرگی صورت خواهد پذیرفت و به نفع تمامی اعضاء می باشد؛ ضمن اینکه موازی با آن مبادرت به ایجاد فروشکاه مجازی برای تمامی اعضا نمودیم تا بتوانند با ورود به این نرم افزار با مشتریان و یا عمده فروشان مواد اولیه در یک لحظه ارتباط برقرار نمایند، سفارش و محل و تاریخ تحویل با نرم افزار قابل تنظیم و نیاز به تردد نخواهد بود. وی تاکید کرد: به دنبال ایجاد کمپین کفش فاخر ایرانی، شایسته هر ایرانی» شاهد بازخوردهای بسیار خوبی در فضای مجازی بودیم و به تمامی افرادی که در این مسیر اتحادیه را یاری دادند امتیازاتی داده شد.

وی بیان کرد: کفش هیدج از لحاظ سطح تولید و کیفیت در ردههای سوم و دوم قرار دارد؛ لذا تلاش میشود تا با پیگیریهای مستمر مشکلات تولیدکنندگان این صنعت به ویژه در شهرک صنعتی حل شود و حمایتهایی نیز از فعالان در این عرصه انجام صورت بگیرد. وی با اشاره به اینکه طرح مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهر های هیدج و صائین قلعه از جمله موضوعات دیگر این جلسه بود، اظهار کرد: دستورات لازم برای بررسی مسائل و مشکلات مطرح شده اخذ گردیده که از جمله آنها بررسی راه اندازی استقرار آزمایشگاه و حضور پزشکان متخصص در درمانگاه های این دو شهر می باشد، همچنین در این جلسه نیز بحث اختصاص تجهیزات پزشکی ضروری مراکز درمانی منطقه بود مطرح شد که مقرر شده سریعا این تجهیزات به مراکز درمانی تحویل داده شود.