حتی کفش و دستکش پرتاب هم ندارم/ همچنان تلاش میکنم

شستن صندل توسط یک دختر در خواب – برای قرار ملاقات با یک غریبه یا برای رفتن به فروشگاه برای یک جفت جدید. امتحان کردن یک جفت دختر جدید طبق کتاب رویای وانگا به معنای فریب خوردن توسط یک مرد است. چکمه های گمشده رویای خیانت به شریک زندگی را در سر می پرورانند و کفش ها را – برای تغییرات قریب الوقوع. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این تولیدکننده ها دارند این است که کلیه محصولات خود را با کیفیت های عالی و درجه یک تولید می کنند. جلا داده شده توسط یک مرد متاهل- یک رویا نشان دهنده عقده هایی است که مانع از یک زندگی کامل می شود.

در شب، مغز اطلاعات دریافتی در روز را پردازش می کند، توصیه می کند، از طریق رویاها هشدار می دهد، خواسته های پنهان را نشان می دهد. کفش هایی که در خواب توسط یک غریبه پوشیده می شود نشان دهنده حسادت است. منابع دیگر ادعا می کنند که نماینده جنس ضعیف در یک رویا، که در چکمه های مردانه پوشیده شده است، در واقع شانه های شکننده وظایف جنس قوی تر را بر عهده می گیرد. اگر کفش شما توسط شخص دیگری پوشیده شده باشدبه این معنی که مشکلات در روابط زوجین به زودی آغاز می شود. دیدن خرید یا فروش کفش برای فردی از محیط شما یک تغییر شغلی است. چکمه های لاستیکیخواب دیدن در شب، هشدار دهید که هنگام ملاقات مراقب باشید.

کتاب رویای نمادین. طبق این کتاب رویایی، دیدن کفش در خواب تنها به معنای نماد زندگی و مسیر است. جفت زیبا و راحت- صعود از نردبان شغلی، تولد فرزند، تحقق یک رویای گرامی دیگر. پاشنه،لباس پوشیدن روی پای یک زن ، به این معنی است که رویاپرداز خیالات جنسی دارد که از تحقق آنها می ترسد. کفش های خشن پیشنهادی برای پوشیدن به این معنی است که زمان اقدام قاطع فرا رسیده است. کفش های بد روی پای شما نماد ناباروری و بحران است. پابرهنه راه رفتن در خواب از نظر فروید به معنای اعتماد در یک رابطه، تجلی احساسات صمیمانه، احساسات در طول صمیمیت است. تحسین کفش های لوکسدر خواب به عنوان یک رابطه هماهنگ و قابل اعتماد با همسر، یک زندگی صمیمی تثبیت شده، عشق متقابل تعبیر می شود. کفش مناسببه عنوان رضایت از شریک، فشرده کننده- تغییر شیء جنسی، بزرگ- به شک در مورد مقاومت ناپذیری آنها.

زوج پیر کثیفنوید رگه ای از شکست را می دهد ، در مورد موانع در راه موفقیت هشدار می دهد. اگر چند نفر از دشمن روی پاهای خود باشند، یک نزاع زودهنگام انتظار می رود، رئیس از نردبان شغلی بالا می رود. رویای گم کردن کفش، به معنای جدایی زودهنگام از شریک زندگی است. اگر در خواب یک دختر، یک زن رویای کفش های جدید را ببیند، به زودی یک اتفاق خوشایند رخ می دهد – یک سفر هیجان انگیز، ملاقات با شریک زندگی، تولد یک کودک. اصلی ترین مرکز تولید کفش تلاش در تهران واقع شده است و عملیات تولید، طراحی و انبارداری در این شهر صورت می گیرد.