حتی کفش و دستکش پرتاب هم ندارم/ همچنان تلاش میکنم

خلیلی با بیان اینکه ۶۰ درصد تولید کفش کشور در تبریز انجام می شود، اظهار داشت: باید از این توانمندی ها استفاده کرده و میدان را به دیگر رقبا واگذار نکنیم. اژدرکش با اشاره به بازرسی های متوالی اتحادیه از واحدهای فعال صنف بیان داشت: در طول چهار سال گذشته، تعداد ۲۲۰۰ بازرسی دراجرای ماده ۲۷ و ۱۷۷۷ بازرسی در ماده ۲۸ قانون نظام صنفی داشته ایم، همچنین ۷۰۹ پروانه کسب صادر و ۳۰۲ جواز کسب تمدید شد و حدود ۴۷۴ پرونده نیز در پروسه هستند. شهر های تهران و تبریز از مهم ترین قطب های تولید کفش در ایران به شمار می روند که کارخانه های مستقر در این شهر ها توانسته اند با حفظ ارزش های تولیدی خود علاوه بر فروش محصولات خود در داخل کشور، انواع کفش های ایرانی را به کفش های خارجی نیز صادر کنند. باید از این ظرفیت ها در جهت شناساندن چرم و کفش تبریز استفاده کنیم چراکه این حوزه باعث جذب گردشگر می شود و وقتی گردشگران کفش تبریز را به شهرهای خود می برند به نوعی باعث معرفی و تبلیغ این کفش می شوند.

مدیر تولیدی کفش کلاسیک جی سی، برگزاری نمایشگاههای تخصصی صنعت چرم و کفش را اقدامی مثبت در جهت کسب بازار بیان کرده و اضافه کرد: با برگزاری این نمایشگاهها است که می توان محصولات جدید را معرفی و نسبت به جذب بازار اقدام نمود. وی تصریح کرد: بر آن بوده و هستیم تا هر چه در توان داریم برای مصرف کننده در تبق اخلاص بگذاریم. با توجه به مطالبی که در رابطه با نقش کیف در استایل گفتیم، مسلماً شما هم به این نتیجه رسیده اید که خرید کیف زنانه یک امر مهم و حساس است و برای این خرید مهم باید از طریق یک فروشگاه معتبر اقدام نمود. در این فروشگاه بزرگ شما می توانید انواع بسیار متنوعی از جدیدترین مدلهای کیف های دخترانه و زنانه مجلسی، روزمره، کیف دستی، کیف دوشی، کیف پول و هر کیفی که مورد نظرتان باشد را در تنوع رنگ و مدل بسیار زیاد ببینید و مناسب ترین کیف را برای خود انتخاب نمایید.

امروزه یکی از رایج ترین نوع کفش هایی که در بازار ایران خرید و فروش می شود کفش های اسپرت و چرمی زنانه و مردانه است که در انواع مدل های مختلف توسط کارخانه های کفش سازی تولید و به بازار عرضه می شوند. شما در این برند می توانید با ساختار منسجمی در بخش اعطای نمایندگی بر اساس مدل موفق ROYALTY همکاری نمایید. هر عضوی که به مشتریان سرویس دهی بهتری ارایه دهد در درجه بندی قرار خواهد گرفت و هر چه ارتقاء بیشتر باشد قطعا تشویق خواهد شد. می باشد. با توجه به شرایط موجود، اقلام تولید در این شرکت، از مواد اولیه تا محصول نهایی به طور صد در صد کنترل شده تا مشتریان ، محصولاتی با کیفیت، با دوام و با اطمینان دریافت نمایند و همچنین گروه صنعتی کفش تلاش برای محصولات خود شش ماه ضمانت تعویض در نظر گرفته است. تلاش کردیم تا بازار کفش ایرانی را در داخل کشور فعال تر کنیم این در شرایطی اتفاق افتاد که متاسفانه با مشکلات کمبود مواد اولیه روبه رو شدیم.

نمایندگی کفش تلاش تبریز و تهران از مهم ترین فعالان و تامین کنندگان محصولات این شرکت در بازار ایران به شمار می روند و محصولات این شرکت را در سطح استان پخش و توزیع می کنند. با این حال این مجموعه که از بزرگترین فعالان حوزه کفش و صادرات آن در کشور می باشد زمینه سازی مناسبی برای تاجران و خریداران عمده این محصول ایجاد نموده تا بتوانند با شرایط ویژه که شامل خرید مستقیم از کارخانه با قیمت کارخانه می باشد انواع کفش های تولید شده در ایران را خریداری کنند. همه این عوامل دست در دست هم می دهند تا بگ مگ بتواند برترین محصول را ارائه نماید به مشتری خود شانس بهترین انتخاب را بدهد، و با سریعترین خدمات پشتیبان او باشد.