تفاوت کفش اسکی و کفش کوه اسکی – فروشگاه لوازم و تجهیزات کوهنوردی کبود اسپرت

در حالت خنثی نیز کفش اسکی ها را در حالت بدون تغییر و در حالت خنثی تنظیم کنید. در سال 1984 نیز سری جدیدتری از این بوت ها با نام SX91 تولید شدند که طراحی آن را راجز پیتیوت به عهده گرفت. به طور خ صه این مهم به این معنی است که اسکی باز با تجربه برای مثال در هنگام انتقال وزن به لبه های اسکی در محور عمودی بدن دچار اشکال می شود چرا که در جایی این نیرو در امتداد این محور عمودی به اسکی وارد نمی شود بلکه به علت ضعف و نرمش کفش های اسکی به یک حرکت پیچشی (افقی) تبدیل می شود و انتقال نیرو به جای این که اسکی ها را بر روی لبه اسکی ها ببرد باعث چرخیدن اسکی ها می شود. ورزش های هیجان انگیز بپردازند. اصلی ترین وسیله ورزش اسکی همان چوب اسکی است و باید در انتخاب آن نهایت دقت را به خرج دهید.

مسابقات اسکی به عنوان ورزش اما از ۳۰۰ سال پیش تاکنون در شمال اروپا و مناطق اسکاندیناوی مرسوم شده است. اما اگر بخواهیم به صورت تقریبی هزینه اجاره لوازم اسکی را بررسی نماییم به لیست زیر میرسیم. اما این سوال باقی می ماند: کفش اسکی زنانه چه تفاوت هایی با کفش اسکی مردانه/یونسکس دارد؟ در زمان صعود سگک کفش ها را برای راحتی می توان شل تر بست ولی این کار نباید باعث نفوذ برف و یا لقی بیش از حد شود چون سایش پوست پا با پوش داخلی می تواند منجر به تاول گشته و در دراز مدت تغییر شکل و یا استخوان اضافی ایجاد نماید.

اگر جایی از پاهایتان در هنگام اسکی درد می گیرد می توانید کفش داخلی و رویه خارجی را در محل درد کمی گشاد تر کنید که به این وسیله دردی که به واسطه تنگی کفش داخلی یا رویه خارجی صورت می پذیرد پایان یابد. باتوم به وسیله ای گفته میشود که به منظور حفظ هماهنگی و تعادل و همینطور زیبایی بخشیدن به حرکات اسکی باز در ورزش اسکی مورد استفاده قرار میگیرد و قد اسکی باز در زمان انتخاب باتوم بسیار مهم است. از مهم ترین وسیله های اسکی می توان از چوب اسکی یاد کرد که از دو چوب اسکی آلپاین برای هر پا بطور جداگانه استفاده میشود درحالیکه در اسنوبرد از یک چوب برای هر دو پا استفاده می شود. کفش های اسکی را با درایت انتخاب کنید. و با خم کردن زانوها پاشنه پا از جای خود بلند نشود.

جای قرارگیری چفت ها نیز مهم است . شرایط اجاره هم بسیار ساده است. یک بوت سفت قدرت را بسیار کارآمد منتقل می کند تا زمانی که فیکس و چوب اسکی قادر به پاسخگویی به این ورودی ها باشند. پای اسکی باز را در بر می گیرد و کلیه نیروی هدایت را از پاها به اسکی ها از طریق بندی اسکی منتقل می کند. در عکس وسط نرمش کفش بیش از اندازه است و اسکی باز بیش از حد رو به جلو می ایستد این مهم تعادل را از او می گیرد. در نهایت، شایان ذکر است که سفتی ترجیحی با وزن بدن شما نیز مرتبط است و اسکیبازان سنگینتر و قویتر باید با عدد بالاتری حرکت کنند.