برند اسکچرز بهترین برند ارتوپدی دنیا SKECHERS – ویرگول

شرکت اسکچرز از تبلیغات با ستاره های مشهور برای بیشتر شناخته شدن استفاده می کرد. زیره ی مناسب برای سالن که برای تمرین در باشگاه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. اسکچرز در ابتدا به تولید بوتهایی با استایل نظامی و کفشهای اسکیت برد روی آورده بود، سپس کمپانی به تولید مدلهای بیشمار دیگری از جمله کفشهای ورزشی مردانه، زنانه و کودکانه روی آورد. کفی های مموری فوم مانند بالشی در کف پا به فرد حس آرامش و راحتی داده و فرد احساس می کند که روی لایه های نرم و ابری پا می گذارد. تکنولوژی Escape Plan به کاررفته در کفش مردانه طبیعت گردی اسکیچرز باعث میشود به هنگام راه رفتن احساس سبکی کنید. درآمد اسکیچرز بیشتر از 3 بیلیون دلار در سال اقتصادی 2015 بوده است. طراحی این کفش اسکیچرز کژوال است و فضای داخلی کفش تودوزی پنبه ای دارد که پا بسیار راحت باشد.

این نوع زیره زاویه ای به کفش می دهد که حس طبیعی راه رفتن را به وجود می آورد. اسکچرز با استفاده از سلبریتیها، کفشهای خود را جهانی و بسیار معروف کرد. چرم طبیعی تنفس هوا و انعطاف کمتری دارد بنابراین این کفشها هنگامی که فعالیت بدنی زیادی در پیش دارید ، نباید مورد استفاده قرار بگیرد. اما هیچ غول صنعتی وجود نداشت که کفشهای ورزشی مناسب استفاده روزمره مردان و زنان را تولید کند. مموری فوم یا فوم حافظه دار از جنس PUاست و همچنین مواد شیمیایی دیگر که ویسکوزیته و چگالی آن را افزایش دهد. قیمت کفش از آن دسته اجناسی است که هر روزه بروز و افزایش می یابد ولی این توع کفش قیمتش یا کمترین سود به فروش می رسد.سکیچرز با تولید کفش های مرغوب و سبک توانست بر این مشکل غلبه کند و به زودی به عنوان محصولات پرطرفداری در سراسر دنیا شناخته شود. از آن جایی که جزو کفش های بدون بند است می توان در کمترین زمان آن ها را پوشید و دراورد.

در یک صنعت مشهور به دلیل گردش مالی بالا و محیط رقابتی شدید، موفقیت پرشکوه اسکیچرز باعث شده است که برخی از افراد در تجارت بخواهند حدس بزنند که چقدر میتوان چنین رشدی را ادامه داد. امروزه دومین برند تولید کنندهی بزرگ کفشهای ورزشی در ایلات متحده میباشد. کار با برند Cross Colours نیز کمی بعد متوقف شد. کفش Chrome Dome اسکیچرز در سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شد. امروزه اسکیچرز یکی از پرطرفدارترین برندهای محصولات ورزشی در جهان است و به دلیل کیفیت و مرغوبیت کفشهای اسکچرز شهرت این برند در قارههای آسیا، آفریقا و اروپا بیشتر شد. GOGA و در آخرین نسل کفشهای پیاده روی اسکچرز یعنی 4 walk go ، با عنوان Max Goga بکار رفته است. بر روی بند کفشهای ورزشیاش بود. این کفش در زمان خود با شلوار جین سنگ شور و زاپ دار ست میشد و بخاطر ظاهر تک جنسیتی آن مورد پسند هردو جنس افراد قرار گرفت و به شکل نمادین برای جوانان راک استایل مد شده بود.

لیست قیمت کفش های اسکیچرز طبیعت گردی و پیاده روی در این سایت. کفش راحتی اسکیچرز زنانه Go Walk 3 به دلیل طراحی ساده ای که دارد بسیار مورد پسند خانم ها واقع شده است این کفش بسیار سبکی است که ساعت ها بتوان با آن پیاده روی کرد. همچنین از نظر ظاهری این کفش بسیار جذاب و رویه آن از جنس پارچه است و رویه زیری از جنس پلاستیک قابل انعطاف است که سبب راحتی شما در حین پیاده روی و دویدن می شود . مرکز آن در منهتن، کالیفرنیا ( Manhattan Beach ) قرار دارد و در سال 1992 پایهگذاری شده است. یا اینکه یک جنس ضعیف به دلیل پایین آوردن قیمت محصول عرضه شود تا برند اسکیچرز بتواند قیمت کتونی خود را پایین نگه دارد.