برند اسکچرز بهترین برند ارتوپدی دنیا SKECHERS – ویرگول

به همین خاطر در ادامه چند راه برای تشخیص اصل بودن محصولات اسکچرز را معرفی می¬کنیم. هر چند مشخص است که بین این کشور و کشور اورجینال فرق هایی وجود دارد ولی این کفش ها از کفش های کپی و فیک خیلی بهتر می باشند ، پس نتیجه می گیریم که کفش های اسکیچرز ویتنامی نیز از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند . این کفش نسبت به پلاستیک بو ندارد و هم چنین از شفافیت بالایی برخوردار است . GOGA و در آخرین نسل کفشهای پیاده روی اسکچرز یعنی 4 walk go ، با عنوان Max Goga بکار رفته است. بسیاری از دوندگان و ورزشکاران معروف و موفق از کفشهای اسکچرز استفاده میکنند و همین موضوع نیزمیتواند دلیل قابل قبولی بر کیفیت تولیدات این برند باشد. اکثر کتونی های اسکچرز skechers دارای رویه های بسیار نرم و پارچه ای ، کفی مموری فوم اسکچرز Memory foam ویژه شرکت و برند اسکچرز و نیز زیره های انعطاف پذیری هستند که قابلیت ارتجاعی بالایی دارند و لذا افراد را قادر می سازندکه مسافتهای طولانی تری راه بروند و ورزش کنند.

ژل تزریق شده در مموری فوم باعث می شود تاکفی به مانند یک تشک بادی عمل نماید. یکی از عللی که مانع خستگی زودرس حین فعالیت های فیزیکی مانند پیاده روی یا اجرای ورزش می شود ، استفاده از کتونی ورزشی مناسب است که باعث می شود مدت زمان بیشتری به تمرین بپردازید ؛ این کتانی اسکیچرز با برخورداری از فناوری های نوین به شما کمک می کند تا زمان بیشتری را به ورزش یا پیاده روی اختصاص دهید.کفش اسکیچرز بسیار سبک بوده و همین امر از هدر رفتن انرژی حین پیاده روی یا اجرای ورزش جلوگیری می نماید. مموری فوم ها خود به دو دسته تقسیم می شوند : دسته اول باعث می شود جریان هوا درون کفش افزایش پیدا کند و دسته دوم باعث تعادل و راحتی در راه رفتن شما می شود .

در واقع در این تکنولوژی کفش بسیار راحت ، نرم و قابل انعطاف است و با قرار گرفتن پا در آن ، کفش حالت پا را به خود گرفته و جاهای خالی موجود در آن پر می شود . به بیان ساده عملکرد آنها اینگونه است که هنگام ایجاد ضربه ، فشرده می شوند تا فشار ضربه را کاهش دهند و سریعا به حالت اولیه خود باز می گردند. رویه ی کفش از پارچه ای ساخته شده که حالت استرچ دارد و فرم پا را به خود می گیرد و علاوه بر آن این نوع پارچه به تهویه بهتر کفش کمک می کند. این کفش ورزشی دارای بند و زبانه مناسب با پارچه مشبک است که به گردش هوا در داخل کفش کمک میکند.

قسمتی که به صورت تخصصی تولید کننده کتونی های منحصر به فرد در جهان است. این سری از محصولات اسکچرز به صورت تخصصی مناسب برای رانینگ طراحی شده اند به گونه ای که توجه اصلی در طراحی این محصول بر روی سرعت فرد بوده است. کفشهای اسکیچرز / اسکچرز سری Skechers Flex Appeal 2.0 بسیار نرم و راحت طراحی شده، بطوری که با آن میتوانید ساعتها پیاده روی کنید و احساس بسیار راحتی داشته باشید. طوریکه همه برند اسکچرز (اسکیچرز) را با کفشهای ورزشی بسیار مرغوب و راحتش میشناسند و به عنوان یک تولیدکنندهی خوب و حرفه ای از آن یاد میکنند. امروزه دیگر همه برند محبوب و با کیفیت اسکچرز (اسکیچرز) (Skechers) کم و بیش می شناسند. مثلا اگر آن را با قیمت کم تر از 600 هزار تومان می فروشند ، آن کفش اصل نیست .