برند اسکچرز بهترین برند ارتوپدی دنیا SKECHERS – ویرگول

این کمپانی از ابتدای دهه 2000 تا به امروز با بیش از 38 کمپانی طراح و خرده فروش همکاری نزدیکی دارد که همین امر باعث شده تا دایره تنوع محصولاتش از آغاز تا به الان به بیش از 900 محصول برسد. فروشگاه کفش اسپرت اسکچرز شهرک غرب جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید. این کفش اسکچرز وزنی بسیار سبک دارد که یکی از ویژگی های انواع کتونی اسکیچرز به شمار می آید ؛ به همین علت با پوشیدن این کتونی اسکیچرز گام برداشتن برای شما آسان شده و به این ترتیب انرژی زیادی برای پیاده روی یا سایر تمرینات هدر نمی دهید. برند اسکچرز Skechers ابتدا کار خود را با راه اندازی خط تولید بوت و کفش های اسکیتی آغاز نمود ولیکن با سرعت فوق العاده ای پیشرفت نموده و خطوط تولید مختلفی نظیر کفش و کتونی های تخصصی پیاده روی ، دوندگی ، کفش های چرم و کلاسیک و نیز لوازم جانبی نظیرکیف ، جوراب و پوشاک ورزشی را راه اندازی نمود.

بیایید ابتدا مزایای آن را در نظر بگیریم. استایل خود را با استفاده از این اسکیچرز مردانه، باحال، جذاب و فوقالعاده راحت به کلی دگرگون کنید. به طور کلی محصولات این برند راحت بوده و از پشتیبان کافی برخوردار هستند. مدل خیلی ساده، کشیده و کلاسیکی از اسکچرز با روکش پارچهای توری طور و داخل بسیار راحت و طراحی خاص. داستان هر برند مشهور در کنار آنکه میتواند بسیار خواندنی باشد، به فرآیند موفقیت و سازوکارهای موفقیت یک مارک از بدو تولد تا پیشرفت نیز میپردازد. سال 1993: اولین کفش”Chrome Dome” به بازار ارائه شد و فروش موفقیت آمیزی داشت. همین امر باعث شد تا علاوه بر افزایش سهام، سودی هنگفت را عاید شرکت کند. در بسیاری از کفش مشاهده مشود که فرد هنگامی که در حال پیاده روی یا دویدن است دچار درد در عضلات پا میشود کفش های راحتی اسکیچرز برای جلوگیری از این مشکل کفش های راحتی و پیاده روی خود را با تکنولوژی خاصی عرضه میکند.

اسکیچرز در کفش های خودش همواره بهترین فناوری ها را به کار میبرد، این کمپانی تولید کفش آمریکایی در سال 1992 تاسیس شد و هدفش هم تولید کفش های پیاده روی مردانه و زنانه ساده ولی به شدت راحت است. انعطاف پذیری زیره و نیز جدا شدن نسبی قطعات زیره از هم ، باعث ایجاد تعادل در افراد می شود. کلکسیون کفشهای اسکچرز Performance Division هم برای افراد علاقهمند به ورزش و ورزشکاران حرفهای آخرین دستاوردهای تکنولوژی را به ارمغان میآورد. کمپانی اسکچرز دو دسته بندی خاص برای کفشها دارد: دستهی سبک زندگی یا Life Style و دستهی نمایش یا Performance که هرکدام شامل محصولات خاص خود هستند.

همان طور که گفته شد، محصولات اسکچرز در بیش از 170 کشور دنیا عرضه می شوند. روکش آن از پارچه کتانی و توری طور ساخته شده است. قیمت کفشهای پیادهروی اسکچرز از ۵۰۰ هزار تومان شروع میشود و همین طور بالا میرود. درست است که این برند آمریکایی است ، اما اصولا کفشهای اسکیچرز که در ایران موجود است ساخت ویتنام است. اما کفشهای این برند به ویژه برای مشکلات مختلف پا (پرونیشن یا صافی کف پا) طراحی نشدهاند. ارتباط با افراد مشهور، ورزشکاران، موسیقیدانها، بازیگران و ستاره تلویزیونی، اسکیچرز با استفاده از تبلیغات و تولید کفشهای باکیفیت به سرعت به برندی شناخته شده تبدیل شد. قبل از تولید کفش های اسکچرز کفش های ورزشی موجود در بازار به سرعت از شکل خود درمی آمدند و به کمر و پا آسیب می رساندند اما اسکچرز با تولید کفش های مرغوب و سبک توانست بر این مشکل غلبه کند و به زودی به عنوان محصولات پرطرفداری در سراسر دنیا شناخته شود.