با مجله تارامگ همراه باشید

امیدواریم کفش پاشنه بلند از بازارها جمع آوری نشود. این مدل برای بندهای دورنگ هم کاربرد دارد؛شما می توانید از بندهای دورنگ موجود استفاده کنید یا اینکه از دو بند با رنگ های مختلف استفاده کنید.استفاده از بند دورنگ باعث می شود تا نوع گره ها در آن بهتر به چشم بیاید.روش بستن بند کفش دورنگ یکی از ترندهای هرساله برای نوجوانان و جوانان است.برای اینکار می توانید دو تا بند را به هم گره بزنید به طوریکه گره آن دیده نشود. احتمالا این سوال برای شما پیش آمده که چرا به این مدل حلقه برگشتی می گویند،جواب در عکس بخوبی واضح است🤩در این مدل بند بعد از عبور از سوراخ اول در هنگام وارد شدن به سوراخ دوم اصطلاحا گره خورده است.

این مدل برای انواع کفش کاربرد دارد و جلوه بسیار زیبایی به آن می دهد.در این روش مانند بقیه اول کار با عبور از سوراخ اول آغاز می شود ولی یک طرف بند بعد از عبور از آن به سمت بالا و آخرین سوراخ می رود و سپس به شیوه ضربدری از بالا به پایین از سوراخ ها عبور داده می شود و در نهایت در وسط آن بند ها به هم می رسند و گره زده می شود. امروز با 16 مدل بستن بند کفش با شـما هستیم.عکس ها گویای نحوه انجام کار هستند.نکته اینجاست که این آموزش برای انواع مختلف آن قابلیت اجرا دارد و شما می توانید آن را برای انواع مدل ها با کم کردن از اندازه بند انجام دهید.همانطور که می دانید از جمله تغییراتی که می توان به منظور نو کردن بر روی آن انجام داد نوع گره زدن بند است که این کار را می توان در سبک ها و مدل های متفاوت و جذاب انجام داد و از این طریق جلوه خاصی به ظاهرش داد.در این مطلب می خواهیم انواع مدل های زیبا و شیک به همراه آموزش بستن بند آن را برای انواع کفش پیاده روی،کفش مخصوص دویدن و غیره استفاده کرد.

اگر شما نیز از طرفداران این مدل از کفش ها هستید می توانید با مشاهده ی این مطلب و دیدن برخی از مدل های این نوع کفش در انتخاب خود راحت تر عمل نمایید. شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای کفشهای تخت و ساده ساخته شدهاید. این مدل در عین آسان بودن برای انواع کفش مخصوصا نوع تخت آن مانند آل استار،نایک و ریبوک کاربرد دارد.دلیل نام گذاری این مدل ساده برای بسیار متداول بودن آن در میان مردم است. از مزایای این مدل محکم بودن آن است،به سختی پیش می آید این گره به خودی خود باز شود،همین علت باعث می شود تا این مدل بستن بند پوتین نیز کاربرد داشته باشد. به این مدل به علت شکل ظاهری در هم تنیده شده ای که دارد مدل مشبک می گویند،شما می توانید آن را با یک بند یا دو بند با رنگ های مختلف ایجاد کنید.همانطور که در عکس می بینید بند از سوراخ اولی به شیوه ضربدری عبور داده می شده و از سوراخ دوم به سمت قسمت های بالایی می رود و شما می توانید آن را در محل دلخواه عبور دهید.این مدل بند بستن برای مدل های کانورس و آل استار که دارای سوراخ زیادیند عالی می باشد.ولی می توانید به سلیقه خودتان در مدل های دیگر هم استفاده کنید.توجه داشته باشید که در آخرین سوراخ عبوری،بند باید از زیر عبور کند تا بتوانید آن را گره بزنید.

مدل loopback یکی از جذاب ترین مدل ها برای بستن بند کفش ورزشی است.حتما شما هم این مدل را در بازی ها بسکتبال دیده اید.اما این به معنا نیست که حتما باید کفش ساق دار مانند کانورس یا نایک ایر جردن داشته باشید،شما می توانید حتی با مدل های تخت نیز چنین گره ای ایجاد کنید. مدل نردبانی یکی از منحصربفرد ترین روش هاست.شما می توانید آن را در انواع برندهای نایک،آدیداس و ریبوک استفاده کنید.برای اینکار شما ابتدا باید بر خلاف مدل های دیگر از زیر بند را وارد سوراخ کنید و سپس به جای ضربدری رفتن،باید به سمت سوراخ بالایی رفت و نکته اینجاست که از روی سوراخ بند را رد کنید و سپس از سوراخ روبرویی بند را رد کنید.