بازدید رئیس کمیته امداد از گروه صنعتی پیام ایرانیان(کفش پاما) 1400/12/04

کفش چرمی پاما که یک کفش محبوب و پر فروش بوده است تولید داخل می باشد. کفش کوهنوردی نیز یکی دیگر از کفش های پر طرفدار پاما می باشد. کفش ها باید به گونه ای باشند که در حین انجام کار های روزمره باعث خستگی سریع شما نشود و همچنین زمانی که به انجام کارهای خود می پردازید شما را همراهی کرده و باعث اذیت پاها نشود و پا در آن احساس راحتی و آرامش داشته باشد و دردناک نشود یک کفش مناسب علاوه بر این شرایط از یک قیمت مناسب نیز برخوردار است و هر کسی با هر سطح مالی می تواند به خرید آن اقدام کند. یک کفش در صورتی فروش بالا را تجربه خواهد کرد که از هر گونه صدمه به پاها جلوگیری کرده و راحتی کفش به گونه ای باشد که در استفاده های روزمره پاها احساس خستگی شدید را تجربه نکنند. کفش چرمی پاما برای کار های روزمره بسیار مناسب می باشد و به گونه ای طراحی شده که مناسب برای کارمندان و کار در ادارات و سازمان ها می باشد.

این صادرات در گذشته رونق بسیار بیشتری داشته به دلیل این که کشورمان در شرایط اقتصادی بهتری قرار داشت و تحریم های مختلف تا به این اندازه اقتصاد را تحت تاثیر قرار نداده بود و تولید کنندگان دستشان در خرید مواد اولیه و همچنین دستگاه های پیشرفته جهت تولید باز بوده و راحت تر کار تولید انبوه را انجام می دهند و علاوه بر نیاز بازار داخل به صادرات نیز مبادرت می ورزند. داشتن کفی فوق العاده انعطاف پذیر و همچنین پر کردن مناسب قوس کف پا از ویژگی های شاخص این نوع کفش می باشد و برای کسانی که خار پاشنه دارند نیز کفش مناسبی می باشد. کفی و زیره آن بسیار نرم و انعطاف پذیر می باشد و جنس آن از پلی اورتان درجه یک می باشد و از وارد شدن ضربه از زمین به پاهای شما جلوگیری به عمل می آورد. خرید متنوع ترین انواع کفش مردانه و زنانه مدل پاما یک خرید کاملا درست و سودمند خواهد بود به دلیل این که اولا تنوع بالای آن خرید را برای شما راحت نموده است به این صورت که شما به سادگی می توانید با صرف وقت بسیار کم به انتخاب مطلوب خود برسید و ثانیا کفیت کفش های مدل پاما به حدی خوب و درجه یک می باشد که شما هرگز از خرید آن پشیمان نخواهید شد و ثالثا با پرداخت کمترین هزینه بهترین ها را خریداری می کنید.

کفش طبی پاما به پیشگیری از کمر درد و پا درد بسیار کمک می کند و اگر شما شخصی هستید که کمر درد و یا پا درد دارید این کفش می تواند به بهترین شکل ممکن و با آسان ترین و گم هزینه ترین روش به درمان مشکل شما کمک بسیاری نماید. این کفش با تنوع بالایی که دارد کار خرید را برای مشتری های عزیز آسان نموده است و افراد مختلف با سلیقه های گوناگون به راحتی می توانند انواع کفش مد نظرشان را انتخاب کرده و از خرید آسان خود لذت ببرند. بازدید رئیس کمیته امداد از گروه صنعتی پیام ایرانیان(کفش پاما) 1400/12/04 سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صبح چهارشنبه چهارم اسفند ماه از قسمتهای مختلف کارخانه گروه صنعتی پیام ایرانیان(کفش پاما) بازدید و به منظور ایجاد اشتغال برای مددجویان تحت حمایت با عبدالمجید سعیدی نژاد، مدیرعامل گروه صنعتی کفش پیام دیدار و گفتوگو کرد.

کفش های مردانه و زنانه مدل پاما در انواع مختلف و متنوع تولید می شود. انواع کفش های زنانه و مردانه در ایران با کیفیتی بی نظیر تولید می شوند و کیفیت و کارایی آن ها به حدی می باشد که آن ها را برای صادرات مناسب نموده است. شرکت های تولیدی کفش مردانه و زنانه پاما بهترین و بادوام ترین کفش ها را برای مصرف مشتری ها تولید می نمایند و هدف ها جلب رضایت مشتری ها است. شرکت تولیدی کفش پاما یکی از معتبرترین تولید کننده ها و صادر کننده های پیشرو در صنعت کفش های با کیفیت برتر است و در ایران فروش ویژه ای دارد و این پر فروش بودن و فروش ویژه به دلیل قیمت مناسب و کیفیت فوق العاده آن می باشد. امروزه نیز کار صادرات اگر چه با حجم کمتر نسبت به گذشته اما با همان کیفیت سابق انجام می شود و سود فراوانی را روانه کشورمان می کند.