اسکیچرز SKECHERS [ کفش و کتانی ] ✔️ – چارسونِت

ما در این صفحه جدیدترین و بهترین کفش های اسکچرز را برای خرید در شیک استایل معرفی می کنیم. این کفش دارای پارچه رویه طراحی شده و دارای کفی محافظ و بسیار نرم است که یکی از بهترین گزینهها برای دویدن و پیادهروی است به طوری که هنگام راه رفتن با آن تصور میکنید میتوانید سریعتر از هوا حرکت کنید. در یک صنعت مشهور با گردش مالی بالا و محیط رقابتی شدید، موفقیت سرسام آور اسکیچرز سبب حدس و گمان هایی در باره چگونگی چنین رشدی در این مدت زمان کوتاه شد. با این حال برند اسکیچرز (اسکچرز) در پایان این دهه به یک نیروی توانمند و پایدار در صنعت کفش تبدیل شد. کفش زنانه اسکیچرز Go Walk 4 در عین مقاومت و کیفیتی که دارد ، بسیار انعطاف پذیر بوده که باعث می شود هنگام پوشیدن این کتونی ورزشی ، پای شما به خوبی خم شده و نیز انگشتان پا آزادی عمل داشته باشد ؛ به این ترتیب با استفاده از این کتانی اسکیچرز نه تنها به تاندون و عضلات ساق پا آسیبی وارد نمی شود ، بلکه می توانید مدت زمان بیشتری به تمرین بپردازید.

این کفش اسکچرز از سری کتونی ورزشی بوده که می توانید با استفاده از این کتونی اسکیچرز ، به پیاده روی طولانی مدت یا ورزش روزانه بپردازید. این کتانی اسکیچرز بوسیله بند باز و بسته می شود که می توانید برای جلوگیری از حرکت پا دورن این کتونی ورزشی ، بندها را محکم بسته و به این صورت راحت تر به اجرای پیاده روی یا تمرینات ورزشی بپردازید. وجود بالشتکهای تزریقی در کفی کفشهای ورزشی اسکچرز و جلوگیری از اعمال فشار و آسیب به پاها یکی از مهمترین عواملی است که منجر به فروش بیشتر محصولات ورزشی اس اسکچرز شد. با نزدیک به 10 هزار عضو، خانواده عظیم اسکچرز (Skechers) عنوان یکی از مهم ترین تولید کنندگان کفش در سرتاسر دنیا را به خود اختصاص داده است. شرکت 2 میلیون دلار برای رقص نور، رقصنده ها و مدل هایی که طرح های جدید اسکیچرز (اسکچرز) را پوشیده بودند به علاوه صفحه های نمایش ویدئویی که تصاویری از محصولات و لگوی اسکیچرز را یکی بعد از دیگری به نمایش می گذاشت، هزینه کرده بود.

بعد از عرضۀ سهام به عموم، شرکت به پیشرفت خود ادامه داد و قادر به افزایش شناخت نام خود از طریق کمپین های تبلیغاتی بزرگتر و گرانتر شد. صرف نظر از کیفیت و اصالت تولیدات، بدون کمپین های تبلیغاتی و معرفی درست کالا برای فروختن تولیدات، شرکت در این جهان بی رحم سرشار از رقابت دوام نخواهد آورد. در ماه سپتامبر سال 1998، شرکت به اندازه کافی برای Macy’s موفق بود تا پیشنهاد فضای شخصی در مرکز فروشگاه های ملی نیویورک بدهد. فضایی که در اختیار شرکت اسکیچرز بود بزرگترین فضای موجود در مرکز بود. در یک حرکت تهاجمی، شرکت اسکیچرز (Skechers) یک فضای نمایشگاهی به مساحت 54000 فوت مربع در مرکز کنگره جهانی در آتلانتا، که قبلا در اختیار شرکت نایک بود را اجاره کرد. و شرکت وضعیتی مانند نام های تجاریCoach و Fendi داشت. قسمت دیگر این شرکت به تولید پوشاک مارک و لوازم جانبی مانند کلاه، عینک، اسکراب و دیگر وسایل مشغول است که در کنار کتونی های با کیفیت این شرکت، جایگاه خوبی در بازار دارند.

لژ زیرین این کتونی اسکیچرز به دلیل قابلیت ارتجاعی که دارد ، مانند یک ضربه گیر عمل کرده و ضربات وارده از برخورد پا با زمین را به خوبی جذب می نماید. برند اسکچرز با شناخت این عوامل شروع به تولید کفشهای ورزشی کرد که در استفاده طولانی مدت کیفیت و استحکام کفش حفظ شود و به همین دلیل به سرعت به برند محبوب جهانی تبدیل شد. برند اسکچرز در ابتدای تولید در رتبههای پایینتری نسبت به برند نایک و آدیداس قرار داشت اما طولی نکشید که به رقیبی سر سخت برای این برندهای معروف و شناخته شده جهانی تبدیل شد. همانطور که گفته شد اسکچرز در رقابتی تنگاتنگ با برند نایک و آدیداس و دیگر برندهای موجود در بازار کل جهان است. اسکیچرز (Skechers) در سال 1993 با معرفی اولین طرح خود که با نام Chrome Dome شناخته می شد، اولین شکست بزرگ تحت نام تجاری خود را تجربه کرد.